Alíček83 Alíček83 komentáře u knih

Prorok Prorok Amanda Stevens

Opět super napětí. Na konci jsme se dozvěděli, kdo byl vrah Freemonta, tím se Amelie vypořádala s jedním duchem a dál vyřešila Shani. Konec hodně napínavej, dobrej. Jinak dost opakování všech věcí, co už jsme věděli. Docela málo nabitý erotično mezi ní a Devlinem a to sem se na ně těšila. Přišlo mě to lepší mezi ní a Asherem. Ale i tak super. Hned jsem se vrhla na další díl.

08.09.2020 5 z 5

Okřídlená duše Okřídlená duše Amanda Stevens

Tak tohle pro mě je pecka. Naprosto jsem se začetla. Napnutá jsem byla, jak guma u gatí. Moc se mi líbí to tajemno. Duchařská tématika. Strašně jsem zvědavá, jak se bude vyvíjet Amélia (její pravá rodina), Devlin, i její otec, který je také vídá.

21.08.2020 5 z 5

Žár Žár Kiersten White

Závěr série mě potěšil. Bylo to napínavé. Pořád jsem měla pocit, že Lada umře bud ve vězení nebo pak po pádu do studně, ale závěr mě potěšil. I když už jí nezbyl nikdo trochu jsem si myslela, že se upne k tomu svému ..., ne že to bude dárek pro Rada :-)

11.08.2020 4 z 5

Vzestup Vzestup Kiersten White

Války a strategie, stále dokola omýlané city (Radu i Lada). Jako není to úplně ono pro mě. Ale řečteno. :-) Historie z dějepisu se mi líbila, hledala jsem si na mapě a základní údaje o Matyášovi Korvínovi, Hunyadimu, Ladislavovi Pohrobkovi i Mehmedovi.

11.08.2020 2 z 5

Neobyčejní Neobyčejní V. E. Schwab (p)

Měla jsem teda problém s přeskakováním času. Při seznamování s hlavními hrdiny to stále skákalo. Krátké kapitoly byly fajn. Máte za chvílu přečteno. Hrdinové si o sobě mysleli, že jsou kladní, ale byli záporní oba. :-)

05.07.2020 4 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Naprosto skvěle napsané. Romantické, napínavé. Četlo se samo. Navazuje na předchozí sérii, hlavní postavy jsou jiné. Hlavní postavy mě bavili, hlavně Jase. Těším se na pokračování.

23.06.2020 5 z 5

Rebelka noci Rebelka noci Emily Bold

Kniha se mi moc líbila. Četla se sama. Myslím, že bude pokračování. Najde se matka Thor a Nyx se zamiluje třeba do Nicka nebo Conrada :-)

16.06.2020 5 z 5

Dědička světla Dědička světla Emily Bold

Pěkná knížka s fantasy dějem, četlo se to samo. Rychlý spád. Romantika, akce, ale i smutek a bolest z toho, že Riley přišel o křídla. Už se těším na pokračování.

12.06.2020 5 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Poslední díl celé série je za mnou. První půlka byla zdlouhavá, detailní život fanninga před apokalypsou mě moc nebavil. Od půlky knížky začali akce, napětí a to bylo na pět hvězdiček. Na konci mě naštvala sebevražda Alicie, která bojovala, aby neumřela v tolika okamžicích a poté, co byla normální člověk to jako nemohla doklepat s Michaelem? A co Michael, kam jako odplul? Pak ty podivnosti, jak všechno věděli, když vůbec nikdy nebyli v New Yorku a tak... Ale celkově se mi to líbilo a doporučuji.

02.06.2020 4 z 5