Alenka76 Alenka76 komentáře u knih

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Super super super knižka ma bavila mafiansky svet romantika a ktomu ta kobra stu som sa nasmiala určite doporučujem

26.04.2023 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Tak tato knižka bola asi o trošičku lepsia ako prva a to za tie komentare medzi Herim a Tristanom tie deti nemali chybu a Tristan bol boží a cela kniha bola super mne sa moc pacila od traz je to moja obľúbená spisovateľka.

01.08.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Vždy keď si vyberiem nejaku knihu čítam na nu recenzie a pri tejto bolo kladnych recenzii dost a musim povedat ze knizka nesklamala nemohla som od nej odtrhnúť oči a to že bola vtipna a este som sa pri nej nasmiala bol bonus dajujem spisovatelke za jej knihy určite odporucam.

01.08.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Krasna a vtipna kniha urcite doporucujem kdo si rad odpocinie pri peknej romantike a prekvapilo ma ze to pisala ceska spisovatelka urcite si precitam este nejake ine knihy od nej.

20.07.2022 5 z 5

Drahá Ava Drahá Ava Ilsa Madden-Mills

Krasna knizka i ked to bol silny pribeh o znasilneni a hľadaní pravdy Ava a Knox mi boli od zaciatku simpaticky .Krasne sa to čitalo ,pribeh ma drzal v napeti a koniec bol taky sladky určite doporucujem.Knižku som prečitala za dva dni .

29.06.2022 5 z 5

Vězeň mé touhy Vězeň mé touhy Johanna Lindsey

Tak toto bola jazda aj som sa nasmiala precitana uz ani neviem kolko krat ,urcite ju doporucujem

04.06.2022 5 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Tato kniha je moja srdcovka velmi pekne napisana nemozem si pomoct ale mam rada knihy z tejto doby .

27.01.2022 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Olafa bileho milujem krasne napisana kniha precitana viac krat, kazda jedna kniha ma vtiahne do deja a v napeti som az do konca .

27.01.2022 5 z 5

Peklo a ráj Peklo a ráj Shannon Drake (p)

Dalsia z knih co patria medzi moje top knihy.

27.01.2022 5 z 5

Vikingova žena Vikingova žena Shannon Drake (p)

Tuto vikingsku seriu milujem ako prvy diel aj tento som precitala jednym dychom.

27.01.2022 5 z 5

Králův rytíř Králův rytíř Shannon Drake (p)

Nadherna kniha ale to su skoro vsetky od tejto spisovatelky nemohla som ju odlozit .

Vlk a holubice Vlk a holubice Kathleen E. Woodiwiss

Krasna a drsna kniha ale mne sa moc pacila urcite doporucujem.

Kráľovstvo snov Kráľovstvo snov Judith McNaught

Knizka je nadherna len som ju citala najskor v cestine a potom v slovencine a prisla som na to ze slovensku knihu obrali o 5 kapitol a z toho som sklamana ze sa im to tazilo prelozit inac moja top autorka

21.10.2021 5 z 5

Posledné dievča Posledné dievča Nádija Murád

Velmi silny pribeh neviem co napisat najhorsie na tom je ze je to pribeh čo sa stal nieco som o tom citala v novinach o tych zverstvach čo napachal islamsky štat ale po precitani tejto knihy to budem mat dlho este v hlave štyl pisania sa mi pacil treba precitat.

17.09.2021 5 z 5

365 dní 365 dní Blanka Lipińska

Knižka sa mi páčila určite doporučujem keďže som videla film bola som zvedavá aka bude kniha a musím povedať že ma nesklamala prečítaná za jeden deň štyl písania autorky sa mi páčil a teraz len čakať aky bude druhy a tretí diel

30.05.2021

Vlk a holubice Vlk a holubice Kathleen E. Woodiwiss

Najlepšia kniha a moja srdcovka prečítaná niekoľkokrát samozrejme všetky jej knihy sú dobré kto ma rad túto dobu určite si príde na svoje.

04.01.2020 5 z 5

Túžba srdca Túžba srdca Johanna Lindsey

Druhý diel o vikingoch a taktiež dobrý , prečítaný za jeden večer doporučujem.

Triumf lásky Triumf lásky Johanna Lindsey

Ďalšia dobrá knižka dávam 5 hviezdiciek knižka nesklamala..

Spoutej mě láskou Spoutej mě láskou Johanna Lindsey

Super knižka čo dodať treba prečítať určite sa k nej ešte vrátim.

Síla lásky Síla lásky Johanna Lindsey

Ďalšia dobrá knižka mam rada takéto knižky prečítané jedným dychom, musím sa priznať že knihy o maloryovcoch ma až tak nenadchly ale tiež majú niečo do seba a určite si ich prečítam ale tieto knižky o udatnych bojovnikoch si prečítam radčej.