Kráľovstvo snov

Kráľovstvo snov https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148639/kralovstvo-snov-148639.jpg 5 194 29

Westmoreland série

Vojvoda Westmoreland unesie krásnu Jenny a odvedie ju na svoj hrad, kde chce donútiť jej otca, škótskeho grófa Merricka, aby sa podrobil anglickému kráľovi. Keď gróf Merrick podá sťažnosť na dvor, kráľ rozhodne, že si vojvoda musí vziať Jenny za ženu. Dievčina ho odmieta, lebo chce chrániť česť svojho klanu, ale jej srdce už medzitým zahorelo hlbokým citom...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

A Kingdom of Dreams , 1989

Očenko
16.09.2023

Moc hezká kniha

Ála1968
29.03.2023 5 z 5

Úchvatný příběh plný romantiky, lásky a zrady.Nasmála jsem se a pobrečela si vrchovatě.Byla to nádhera

Karmen86
14.12.2022 5 z 5

Nádherná knížka.

Ivusak7
08.07.2022 5 z 5

K této knížce mám jen tři slova: super, skvělé, úžasné... čtení:)

katkaq
11.02.2022 3 z 5

Emoce ve mně kniha opravdu vzbuzovala, a to pozitivní i negativní. Chvílemi jsem zapomínala, v jaké době se příběh odehrává a musela si to připomínat a dusit tu feministku ve mně. Ze začátku mě Jennifer překvapila svojí odvahou, ke konci jsem nechápala kam se ztratil ta dívka z prvních stran knihy, která mi přišla tak sympatická. Na pozadí romantické linky můžeme vidět manipulaci, boj o moc, oddanost rodině a mnoho dalšího, což se ne každému červenému románu povede.

Jasmine111
03.12.2021 5 z 5

Úchvatný příběh! Miluji knihy, které mi dají emoce, a tahle je jimi dočista nabitá. Nádherné odpočinkové čtení, kdy se člověk přenese do minulosti a žije jen dějem. Určitě se znovu vrátím, protože tato knížka je pro mě zárukou dokonalé relaxace :-). A protkaná mou živou vizí krásné skotské přírody. Tohle je román z velkým R, který člověka vtáhne do pocitů v srdcích hlavních hrdinů. Bylo to Království snů, jehož jsem mohla být součástí, a za to Judith McNaught moc děkuji :-).

johana3160
01.12.2021 3 z 5

Je to pekny pribeh v ramci zanru, neurazi neoslni…

Alenka76
21.10.2021 5 z 5

Knizka je nadherna len som ju citala najskor v cestine a potom v slovencine a prisla som na to ze slovensku knihu obrali o 5 kapitol a z toho som sklamana ze sa im to tazilo prelozit inac moja top autorka

Ludmila02
17.02.2021 5 z 5

Nádherný příběh.

Kačka227
16.02.2021 5 z 5

Nádhera!!! Tohle je TOP! Úžasně napsané od začátku do konce. Nemá to hluchá místa. Oba hrdinové mně bavili. Ona nezkrotná, někdy naivní, laskavá. On boží!!! Dávám pět hvězdiček, ale kdybych mohla tak dám mnohem víc :-)

Khira
31.12.2020 5 z 5

Jedno upozornenie pred citanim: Vyhradte si na knihu dostatok casu. Dej je velmi dobre spracovany, emotivny, takze akékoľvek kuskovanie deja vas oberie o zazitok. Uvod knihy bol u mna 50 na 50 na obe strany, jemne vyhravala Jennifer. Potom sa to brutalne zvrtlo, Royce ma uplne ocaril a drzala som mu palce az do konca. Bolelo ma to aj za neho. Bol naozaj uzasny. Jedna z najlepsie napisanych postav historickej romance. Jennifer by som na konci najradsej uskrtila a jemu sa hodila okolo krku. Jendoznacne plny pocet a klobuk dolu.

Verunka4444
06.11.2020 5 z 5

Tento poklad má v mé knihovně své čestné místo a ráda se k němu vracím znova a znova.Naprostá dokonalost...ta chemie mezi Jennifer a Roycem.Jakmile knihu dočtu a vezmu jí okamžitě od začátku,abych se ujistila,že mi nic neuteklo,tak vím,že se jí nevzdám....Království snů je toho jasným důkazem :) ❤ ❤ ❤

Nikusscha
31.05.2020 5 z 5

Příběh se mi líbil. Byl našlapaný od začátku až do konce. Byla jsem zvědavá jak to s hlavními hrdiny dopadne.

luci2
26.05.2020 5 z 5

Krásná kniha. Cetla jsem ji znovu a i po letech se mi občas vybavovala část příběhu. I tak jsem opět byla spokojena, i když na konci mě chvíli Jennyna naivita vůči rodině rozčilovala, ale konec mi to vynahradil. A i když jsem zvažovala jestli dam opět pet hvězdiček nakonec jsem se rozhodla je i po letech ponechat. Musím přiznat, ze zatím se mi série Sequels líbila víc, ale tahle série jednou knihou nekončí, takže už teď se tesim na další zajímavý ne-li krásný příběh :-)

AniDi
19.04.2020 5 z 5

Tak to byla paráda. Naprosto zasloužené hodnocení 90%. Dlouho jsem se u knížky tak nenasmála, opravdu oceňuji velmi inteligentní a důvtipnou hlavní hrdinku. Děj plynul hladce a přesto zvratů bylo dost. Ani chviličku jsem se nenudila a naprosto nic bych nevynechala. Rozhodně přečtu znovu. Doporučuji a už se znovu těším na shledání s lady Elinor a Aricem.

MonaLisa42
01.12.2019 5 z 5

Tuto knihu bych mohla číst stále znovu a znovu.
Moc se mi líbil příběh a povaha Jennifer - především její odvaha. Častokrát jsem se smála nad jejími psími kousky a občas jsem jí skutečně litovala. Jsem nadšená, jak autorka dokázala splnit Jennifer její největší přání... najít království snů. Dokonce jsem blíže poznala Royce a jeho družinu, což jsou skvělí a odvážní muži - líbilo se mi, že se děj odehrával v době skutečných rytířů.
Tato kniha patří mezi mé nejoblíbenější. Moc děkuji!!!

petraj30
08.08.2019 5 z 5

Krásný středověký příběh, velmi jsem se nasmála, co všechno Jennifer Royceovi společně se sestrou prováděly. Opět velmi pěkný příběh

ketvin
14.03.2018 5 z 5

I když je mé oblíbené rovněž spíše 19. století, tak i tato kniha mě velice zaujala, autorka prostě umí psát. Hlavní hrdina byl skvělý, člověk si ho musel hned zamilovat. Nejvíce mi samozřejmě v paměti utkvěl turnaj, to bylo úžasně emotivní...

LilianaFalcon
03.10.2017 5 z 5

Mam radsi 19. stoleti, kde spolu vetsinou hlavni hrdinove jednaji s vetsim respektem, ale jak je vidno, tak i rytiri a damy umi byt rozumni :-) nebo aspon dobre umanuti a jejich chovani muze byt i pochopitelne :-)
Asi jedna z nejlepsich dobovych romanci, co se mi dostala do ruky :-)

kackajh
24.07.2017 5 z 5

100* by mi nestačilo. Nádherný příběh, krásná kniha, úžasný hrdina!!!!