alenka_1 alenka_1 komentáře u knih

Chci tě Chci tě Jen Frederick

To bylo strašně hezké. Moc se mi to líbilo. Leka a Bitsy mi byli hodně sympatičtí a jejich příběh byl pro mě originální.

20.08.2023 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

(SPOILER) Doporučuji. Byla to dobrá kniha, jen mi asi přišlo protáhlé jak nás chtěla autorka zavést do děje, ale pak si k sobě našli cestu a zápletka se vyřešila rychle.

20.09.2023 5 z 5

Hypotéza lásky Hypotéza lásky Ali Hazelwood

To bylo kouzelné. Moc se mi to líbilo, ale na začátku odradila er-forma (většinou jsem zvyklá číst knihu, která je na psaná v ich-formě), takže jsem na začátku knížku odložila, ale pak jsem se k tomu vrátila a rozhodně toho nelituju;)

20.08.2023 5 z 5

Lapeni Lapeni Emily McIntire

(SPOILER) OMG to je neuvěřitelně dobrý
Při čtení knížky jsem si myslela:,, Neříkej mi, že tohle a tamto se stane. Ale jaké překvápko najednou se to všechno stalo v posledních kapitolách. Líbí se mi knížky, kde autoři poskytují čtenářům možnost nějaký ten zvrat vycítit a číst mezi řádky. Knížka byla bomba s pohádkovým koncem.

28.11.2023 5 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

(SPOILER) Upřímně jsem se tuto knížku těšila z celé série nejvíc, ale bylo to trosku zdlouhavé, hlavně protože tam autorka dala moc spicy scén. A asi protože jsem četla moc spicy knížek, že mi přijdou ty scény už nudné a opakující. Jinak super

11.04.2024 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Možná 3. díl byl o něco slabší než ty předchozí, ale je to za mě úžasný ending pro tento pár. Už se těším na příběhy ostatních páru( snad to bude přeloženo do čj ať to nemusím číst v aj).

03.12.2023 5 z 5

Hříšně hříšný Hříšně hříšný Meghan March

Omg. Samé zvraty a překvapení!!! Připravte se na to, že se budete chytat za pusu a říkat ,,nene to se nestalo.

07.05.2024 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Ne že by knížka byla špatná, prostě mi nesedla a další díly nejspíš číst nebudu. Hodně ( nebo víc ) se v knížce řeší polygamie, ale já zas zastávám myšlenky monogamie takže tahle knížka nic pro mě.

02.01.2024 3 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

(SPOILER) Vůbec nebyla špatná :). Jenom se mi četla dlouho a měla jsem tendenci usínat. Spicy scény jsou na konci a určitě se jich nabažíte ( snad);).

28.12.2023 4 z 5

Odsuď mě Odsuď mě J. L. Beck

(SPOILER) Dá se to číst.
Nebo se to snažím číst abych to neměla rozečtené.
Všechno se dělo strašně rychle. Postavy se mi nezamlouvaly. Pocity postav mi přišly povrchní. Elyse byla naivní a měla slepou důvěru v Hrdinovi ( to jméno strašný) i když udělal strašnou věc.
Celou dobu jsem si říkala: ,,To myslí vážně?!! a ,,Ta holka je blbá. Jo a taky opakující se slova (např. klacek) byla přes čáru.

20.08.2023 2 z 5