Ála1968 Ála1968 komentáře u knih

Napravený prostopášník Napravený prostopášník Raine Miller

Vůbec to nebylo špatné,jen na můj vkus spousta vulgarismů.Celkově moc hezký romantický příběh,jen nechápu,proč autorka píše tolik vulgárních slov,když se určitá slova dají napsat i jinak.Pokud má takovou potřebu,měla by psát asi erotické povídky,tam by se to dalo očekávat,ale u romanticko-historického příběhu?Je to škoda,protože tím vlastně příběhu jen ublížila.Myslím,že spousta nás romantiček byla díky tomu hodně zklamaná.Nejsem žádná puritánka,ale tolik sprostých slov na každé druhé straně mě nutilo knihu odložit.Nakonec jsem ji dočetla,ale vracet se k ní jistě nebudu a velice si rozmyslím,jestli sáhnu po nějaké jiné knize této autorky.

05.08.2019 2 z 5

Triumf lásky Triumf lásky Johanna Lindsey

Tak opět J.Lindsey nezklamala.Bylo to skvělé.Romantika,úklady a vášně.Prostě super

05.08.2019 4 z 5

Markýzův dědic Markýzův dědic Johanna Lindsey

Vtipné,svižné,humorné,prostě paráda.Přesně takové romány mám ráda a J.Lindsey prostě umí psát

05.08.2019 4 z 5

Temný hrdina Temný hrdina Jo Beverley

Jak jsem již psala u prvního dílu,surovost,násilí apod.moc nemusím.Nebylo to špatné,ale není to můj šálek kávy

04.08.2019 3 z 5

Pán mého srdce Pán mého srdce Jo Beverley

Nějak nemohu přijít knihám J.Beverley na chut.Stále to zkouším číst je znovu a znovu,ale bohužel.Chápu,že do této doby patří brutalita a krutost a to je zřejmě důvod,proč nejsou nic pro mě.A stejně mi kniha přišla příliš zdlouhavá a rozvláčná

04.08.2019 3 z 5

Lekce manželství Lekce manželství Victoria Alexander

Musí říct,že konečně po dvou předchozích dílech se zadařilo.Poslední třetí díl má děj,má zápletku,má štávu,má vtip.Super čtení.

10.07.2019 3 z 5

Seznam manželů Seznam manželů Victoria Alexander

Moje druhá kniha od této autorky a musím říct,že jsem čekala víc.Poučení,že peníze nejsou všechno a láska je víc je sice hezké,ale podle mě to nemělo tu správnou štávu.Škoda

08.07.2019 2 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Tak nevím,ale to neustálé vezmeš si mě-nevezmu až do konce knihy bylo úmorné.Zřejmě kniha nebude patřit k mým oblíbeným.

07.07.2019 2 z 5

Únos šlechtičny Únos šlechtičny Amanda Scott (p)

Miluji historicko- romantické příběhy ze Skotska,ale bohužel tato kniha mě vůbec neoslovila.Nakonec jsem to ve třetině vzdala,což nedělám tak často.Bylo čím dál těžší se příběhem prokousávat.Škoda

06.07.2019 2 z 5

Zázraky osudu Zázraky osudu Irena Brandejsová

Kniha nebyla špatná,ale mohla mít o polovinu stránek méně i když je rozdělena na knihu první a druhou.Stále dokola tam bylo probíráno,proč se za mlada rozešli a proč Radvanovo manželství skončilo jak skončilo.Ke konci už mě to dost vytáčelo.Vůbec mi příběh nepřišel reálný.

05.07.2019 2 z 5

Příslib deště Příslib deště Shana Abé

Miluji takové historicko-romantické knihy.Tahle byla opravdu super,přečtena na jeden zátah.Určitě ji přidám k mým oblíbeným.

04.07.2019 5 z 5

Pralinky s chilli Pralinky s chilli Jana Benková

Byla jsem mile překvapená.Po zkušenosti s knihou Malinový sen,se mi do čtení ani moc nechtělo.Ale bylo to super.Sice se malá Teri chovala jako dospělá a ne jako dítě,ale jinak se mi kniha líbila.Měla děj i nečekaný konec.

01.07.2019 4 z 5

Malinový sen Malinový sen Jana Benková

Knihu jsem třikrát odložila,nemohla jsem se začíst,ale nakonec jsem si před ní přečetla Pralinky s chilli,která mě mile překvapila,takže jsem se snažila knihu dočíst.Nejsem žádná puritánka,ale sexy smsky byly i na mě moc.Nakonec jsem to v půlce vzdala.Je zvláštní jak jedna autorka dokáže napsat tak rozdílné knihy.Tohle se tedy vážně nepovedlo

01.07.2019 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Kniha byla velice vychvalovaná,myslím,že to je přehnané.Já ji ani nedočetla.Chtěla jsem oddechovku na večer,ale tohle vážně nešlo.

22.06.2019 1 z 5

Omyl statného Skota Omyl statného Skota Gayle Callen

Jako všechny knihy ze Skotska,které miluji, to byla nádhera.Určitě doporučuji přečíst.Těším se na další díly.

22.06.2019 4 z 5

Rodinné prokletí Rodinné prokletí Gina Mayer

Knihu jsem párkrát odložila než se mi podařilo se do ní ponořit.Nakonec nebyla vůbec špatná

22.06.2019 3 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Zdálo se mi to trochu nepravděpodobné,aby se někdo nechal takto dlouho vydírat svou ex i když vlastně zavinil její postižení.Konec otevřený.....Nebylo to špatné,ale ani nejlepší.Já jsem asi rozmazlená knihami od T.Keleové-Vasilkové

22.06.2019 3 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Nebylo to špatné,ale asi jsem čekala trochu něco jiného.Přišlo mi to takové obyčejné,jsem zřejmě zhýčkaná knihami od L.Lanczové v mládí po T.Kubátovou už trochu v dospělejším věku a nyní T.Keleovou-Vasilkovou

Druhá manželka Druhá manželka Eugenie Marlitt

snadno předvídatelný konec, jako jednohubka na večer to jde,ale není to nic extra

15.06.2019 2 z 5

Krásky Krásky Bertrice Small