Únos šlechtičny

Únos šlechtičny https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381743/bmid_unos-slechticny-0a5-381743.jpg 4 22 4

Galloway Trilogy série

Romantický milostný i historický příběh z prostředí skotských klanů na jihozápadu země. Půvabná Mairi Dunwythiová je zákonnou dědičkou zámožného šlechtice, který maří snahu klanu Maxwellů ovládnout velkou část jihozápadního Skotska. Už během prvního setkání Mairi s pohledným Robertem Maxwellem mezi nimi vzplane silná přitažlivost, ale potom se Mairi dozví, že Robert žádá jejího otce, aby vyhověl požadavkům Maxwellových. Lord Dunwythie však odmítne a Robert Mairi unese, aby dosáhl svého. Zatímco napětí mezi dvěma klany narůstá, vztah mladé dvojice se stává vášnivější a brzo, dříve než by mohl vypuknout konflikt, se musejí rozhodnout mezi oddaností svému klanu a láskou...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Seduced by a Rogue , 2009

rampapa
16.08.2022 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená . Miluju Skotsko. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl.

Ála1968
06.07.2019 2 z 5

Miluji historicko- romantické příběhy ze Skotska,ale bohužel tato kniha mě vůbec neoslovila.Nakonec jsem to ve třetině vzdala,což nedělám tak často.Bylo čím dál těžší se příběhem prokousávat.Škoda

alnahu
12.09.2018 4 z 5

Ráda čtu romantické historické knihy od této autorky, ani tentokrát mne nezklamala.

OntkovaK
28.08.2018 5 z 5