akvesy akvesy komentáře u knih

Knihu jsem měla během dne přečtenou, nemohla jsme od ní odtrhnout a každá kapitola byla čím dát tím víc zajímavější. Tuto knihu doporučuji si přečíst a i její pokračování. Autorka si hodně zažila a popravdě klobouk dolů, že o tom dokázala napsat knihu.

Muslimská pomsta Muslimská pomsta Iva Karlíková

Knihu jsem přečetla skoro jedním dechem. Velmi zajímaví příběh, který stojí vážně za to. U knihy vám občas vyhrknou slzy do očí, ale nakonec vše dobře dopadne. Je to čtivé a člověku se od toho nechce, protože čeká co se bude dít dále a kniha vás od děje nechce pustit. Můžu jen doporučit.

29.04.2020 5 z 5

Rodrick je king Rodrick je king Jeff Kinney (p)

Krásně rychle se čte, popravdě se čte sama a rychle to uteče. Na hodně stránkách se zasmějete a pobaví vás :D . Pokud chcete tak ji dokážete přečíst na jeden dech . Můžu jen doporučit.

29.04.2020 5 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Krásně napsaná kniha. Čte se sama a strašně rychle. Všem
doporučuji přečíst.

01.05.2019 5 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Krásné čtivá knížka. Je prostě naprosto úžasná .

16.03.2019 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Na to, že jednička mě velmi oslovila, tak dvojka se mi už tak rychle a tak nějak i dějově nečetla zas tak rychle, ale pořád je to úžasné čtení.

07.12.2018 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Velmi se povedlo knihu jsme přečetla během 14 dní. Hodně mě kniha vtáhla do děje a četlo se to samo.

07.12.2018 5 z 5