Eragon

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství. Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Vypráví příběh chudého farmářského chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ... První díl tetralogie Odkaz Dračích jezdců....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33189/odkaz-dracich-jezdcu-33189.gif 4.34406

Odkaz Dračích jezdců / Odkaz Dračích jazdcov 1.

Dobrodružné, Romány, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Eragom, 2002

Kniha Eragon

linda_pauer
13. listopadu

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. S Harry Potterem je tohle prostě srdcová záležitost.

Mucq.luck
11. listopadu

Do knihy jsem se okamžitě začetla a zamilovala se do děje i postav.

Kacennnka
10. listopadu

Jako jo, ale prostě to není můj žánr.

Kulivlad
04. listopadu

Na tuto knihu jsem narazila čistě náhodou a začala jsem jí číst jen proto, abych si dokázal, že takto tlustou knihu přečtu. Velmi mě kniha překvapila a moc se mi líbila a musela jsem si přečíst i zbylé díly.

Estrela

Díky této knize jsem se ve svých 36 letech stala fanouškem fantasy. Původně byla kniha určena synovi, ovšem má zvědavost byla silnější. Úžasně krásně naivní barvitý příběh je důkazem, že i mladý spisovatel bez zkušeností muže udělat díru do světa. Nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. Přečteno za dva dny.

Pavla181

Knihu jsem poprvé četla před několika lety, hned po jejím vydání - v té době mi bylo asi 13 let. Doslova mě uchvátila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je velmi čtivá i napínavá a plná fantazie. Od té doby jsem se k ní ještě několikrát vrátila a vždycky jsem si její čtení moc užila. Moje hodnocení je silně ovlivněno nostalgií a sentimentem, knihu bych označila za srdcovou záležitost. Určitě ale víc zaujme mladší čtenáře.

DuncanIdaho

Četl jsem to už před několika lety. Stále je to ale jedna z nejlepších knih, kterou jsem četl.

krovacek

Zaujala a chvílemi se nedalo odtrhnout, rozhodne pujdu do dalsiho dilu:)