Aicha196 Aicha196 komentáře u knih

Malé zázraky Malé zázraky Kateřina Dubská

Kniha se mi moc libila. Pripomina,ze v zivote
nic neni automaticke. Staci jeden okamzik a vse je jinak. Vzdy jde o to,jak clovek na veci nahlizi. Pekne se cetla. Zaujala me o to vic,ze jde o skutecne pribehy.
Urcite doporucuji precist

31.01.2023 4 z 5

Život s narcisem Život s narcisem Lucie Jandová

Uzasna kniha, snad nejlepsi na toto tema,ktere jsem cetla. Pribehy ze zivota,ktere maji pote odborny popis. Az mrazi, kdyz si clovek uvedomi,ze takovych lidi je mezi nami spousta a dokazou vas znicit, pokud jste s nimi ve vztahu. Verim,ze tem, kteri se jeste rozmysleji o opusteni narcise manipulatore, najdou v teto knize pomocnou ruku a ten spravny impuls. Vsem vrele doporucuji!

11.12.2022 5 z 5

Úzkostný pacient Úzkostný pacient Radkin Honzák

Super, doporucuji

13.12.2021 5 z 5

Jak si lidé hrají Jak si lidé hrají Eric Berne

Super kniha.i po letech ma svou platnost

16.09.2020 5 z 5

Dva týdny pro mladší mozek Dva týdny pro mladší mozek Gigi Vorgan

Uzasna kniha, obsahuje i prakticka snadna cviceni

03.05.2020 5 z 5

Dynamické stárnutí Dynamické stárnutí Katy Bowman

Super kniha, jak starnout prirozene, tipy na udrzeni kondice. Rozhodne doporucuji!

16.02.2020 5 z 5

Bez odpadu Bez odpadu Camille Ratia

Super kniha, ruzne stupne inspirace pro minimalizaci plastu od mirneho vlivu az po razantni vylouceni plastu. Navody na bio kosmetiku, cistici prostredky. Vse krasne usporadano dle mista v byte apos.

01.02.2020 4 z 5

50 nejlepších zabijáků kalorií 50 nejlepších zabijáků kalorií Sven-David Müller

Super kniha, jednoduche tipy jak vyuzit potraviny siroce dostupne a chutne k nastartovani spalovani kalorii

18.01.2020

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětí Dominik Landsman

Cela trilogie se mi moc libila. Posledni dil se mi libil stejne jako ty predchozi. Prijemna oddychovka a predpokladam, ze pouze bezdetni se smeji az se za bricho popadaji. Nedokazu si predstavit, ze bych denne zazivala totez co je popisovano v knize :)

18.01.2020

101 sázek, které vždy vyhrajete 101 sázek, které vždy vyhrajete Richard Wiseman

Kniha se mi moc libila. Je plna zajimavosti a rozhodne se znalostmi z ni blysknete pred kamarady. Lze s ni zazit spoustu zabavy

10.01.2020 4 z 5

Strava pro zdravý mozek Strava pro zdravý mozek Ngaire Hobbins

Super kniha plna jednoduchych a chutnych receptu. Nejprve je plna faktu, rad a doporuceni a v dalsi casti jsou recepty

10.01.2020

Vědomá dieta Vědomá dieta Ruth Q. Wolever

Uzasna kniha, ktera resi postoj k jidlu, duvody co proc a kdy jime. V tom je klic ke zdrave strave a citeni se dobre. Doporucuji. Neni to dalsi kniha o tom kolik ceho jist a co nejist.

12.11.2019 5 z 5

Když duše mluví řečí těla Když duše mluví řečí těla Hans Morschitzky

Proniknete do psychosomatiky. Najdete zde vysvetleni vasich obtizi, ktere klasicka medicina nebyla schopna klinicky vysvetlit

Poruchy vztahové vazby Poruchy vztahové vazby Karl Heinz Brisch

Jedna z nejlepsich knih v oblasti vztahu mezi rodici a detmi. Vysvetluje a dostava se ke korenum nekdy ne moc dobrych vztahu s rodici, zejmena matkou. Pokud je to vas pripad, urcite doporucuji. Kniha vam otevre oci

Sám proti stresu Sám proti stresu Jan Cimický

Zajimava kniha pro kazdeho, koho provazi stres kazdy den a tipy jak se s nim poprat

Emoční inteligence Emoční inteligence Jane Wharam

Uzasna kniha, praktikovani emocni inteligence usnadnuje zivot jak osobni tak pracovni. Napsana srozumitelne

Introverti a extroverti Introverti a extroverti Sylvia Löhken

Velice zajimava kniha, otevre oci a pomuze k efektivni spolupraci. Urcite doporucuji

Enneagram. Devět tváří duše Enneagram. Devět tváří duše Richard Rohr

Vyborna kniha, velice zajimava

Dokonalá svůdkyně Dokonalá svůdkyně Dietlind Tornieporth

Prima kniha plna super rad

10.11.2019 4 z 5

Malá kniha štíhlosti Malá kniha štíhlosti Lauren Slayton

Super tipy jak se udrzovat v kondici.obsahuje tipy jak si uzit veceri v restauraci bez vycitek a i prima snadne a chutne recepty