Introverti a extroverti

Introverti a extroverti https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/230429/introverti-a-extroverti-230429.jpg 4 14 3

Jste introvert, extrovert, nebo centrovert? Jak tyto vlastnosti ovlivňují naše myšlení, emoce a jednání? Úspěšná autorka na řadě příkladů ukazuje, jak využívat své silné stránky, jak lépe rozumět druhým a vzájemně se obohacovat - v práci, v rodině, při sportu, učení apod.

DádazPrahy
13.02.2020 4 z 5

Kniha německé psycholožky určitě pomůže k pochopení způsobu jednání introvertů a extrovertů, a hlavně, že není "lepší" být extrovertem či introvertem, ale že oba typy osobnosti mají své přednosti. Nabízí užitečné rady, jak tyto dva protikladné typy mohou spolu nejlépe v různých situacích vycházet.
Rozsahem má kniha přes 200 stran, což může někoho odradit. Udělala jsem si z ní výpisky (asi 9 stran) - ráda zašlu, pokud by měl někdo zájem.

Aicha196
10.11.2019 5 z 5

Velice zajimava kniha, otevre oci a pomuze k efektivni spolupraci. Urcite doporucuji

Ma_Szcz
22.08.2018 5 z 5

Zajímavá kniha, která se dobře čte. Introvertům ,,otevře" dveře a extrovertům ,,otevře" oči.

Kniha Introverti a extroverti je v