Sám proti stresu

Sám proti stresu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3546/sam-proti-stresu-3546.jpg 3 6 3

Druhé rozšířené vydání úspěšného titulu, na který máme práva a kterého se prodalo 5.000 kusů v roce 2001. Jde o rukověť pro všechny, kteří mají pocit, že jsou příliš v zajetí tlaku naší doby a z ní vyplývajícího stresu. Kouzlo knížky je v tom, že jde o soubor testů, které si člověk vyplní a zjistí, zda je schopen ještě stres zvládat sám nebo už potřebuje odbornou pomoc...... celý text

pucii
05.12.2023 1 z 5

Tuším, že to je stejné kniha, jako "Sám sobě psychiatrem", která je staršího data. Tedy pokud by někoho napadlo podobně jako mne číst obě, nemá to smysl. Pravděpodobně někomu může pomoci, pokud nic podobného ještě nečetl a o toto téma se nezajímal. Mne již nepřinesla moc nového. A také asi hodně záleží na tom, co vlastně člověk řeší. Tedy lidem s chronickým stresem z dnešní doby asi může pomoci. Stres z manipulace, citového vydírání, pronásledování a dlouhodobých přednášek je asi dost specifické téma. Tedy není divu, že nesplnila mé očekávání.

Venda32
16.07.2020 5 z 5

Kdo chce, tomu kniha pomůže.

Aicha196
10.11.2019 5 z 5

Zajimava kniha pro kazdeho, koho provazi stres kazdy den a tipy jak se s nim poprat