Aicha196

Úzkostný pacientÚzkostný pacientRadkin Honzák

Super, doporucuji

13.12.2021

Jak si lidé hrajíJak si lidé hrajíEric Berne

Super kniha.i po letech ma svou platnost

16.09.2020

Dva týdny pro mladší mozekDva týdny pro mladší mozekGigi Vorgan

Uzasna kniha, obsahuje i prakticka snadna cviceni

03.05.2020

Dynamické stárnutíDynamické stárnutíKaty Bowman

Super kniha, jak starnout prirozene, tipy na udrzeni kondice. Rozhodne doporucuji!

16.02.2020

Bez odpaduBez odpaduCamille Ratia

Super kniha, ruzne stupne inspirace pro minimalizaci plastu od mirneho vlivu az po razantni vylouceni plastu. Navody na bio kosmetiku, cistici prostredky. Vse krasne usporadano dle mista v byte apos.

01.02.2020

50 nejlepších zabijáků kalorií50 nejlepších zabijáků kaloriíSven-David Müller

Super kniha, jednoduche tipy jak vyuzit potraviny siroce dostupne a chutne k nastartovani spalovani kalorii

18.01.2020

Deníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětíDeníček moderního fotra 3 aneb Historky z rodičovského podsvětíDominik Landsman

Cela trilogie se mi moc libila. Posledni dil se mi libil stejne jako ty predchozi. Prijemna oddychovka a predpokladam, ze pouze bezdetni se smeji az se za bricho popadaji. Nedokazu si predstavit, ze bych denne zazivala totez co je popisovano v knize :)

18.01.2020

101 sázek, které vždy vyhrajete101 sázek, které vždy vyhrajeteRichard Wiseman

Kniha se mi moc libila. Je plna zajimavosti a rozhodne se znalostmi z ni blysknete pred kamarady. Lze s ni zazit spoustu zabavy

10.01.2020

Strava pro zdravý mozekStrava pro zdravý mozekNgaire Hobbins

Super kniha plna jednoduchych a chutnych receptu. Nejprve je plna faktu, rad a doporuceni a v dalsi casti jsou recepty

10.01.2020

Vědomá dietaVědomá dietaRuth Q. Wolever

Uzasna kniha, ktera resi postoj k jidlu, duvody co proc a kdy jime. V tom je klic ke zdrave strave a citeni se dobre. Doporucuji. Neni to dalsi kniha o tom kolik ceho jist a co nejist.

12.11.2019

Když duše mluví řečí tělaKdyž duše mluví řečí tělaHans Morschitzky

Proniknete do psychosomatiky. Najdete zde vysvetleni vasich obtizi, ktere klasicka medicina nebyla schopna klinicky vysvetlit

Poruchy vztahové vazbyPoruchy vztahové vazbyKarl Heinz Brisch

Jedna z nejlepsich knih v oblasti vztahu mezi rodici a detmi. Vysvetluje a dostava se ke korenum nekdy ne moc dobrych vztahu s rodici, zejmena matkou. Pokud je to vas pripad, urcite doporucuji. Kniha vam otevre oci

10.11.2019

Sám proti stresuSám proti stresuJan Cimický

Zajimava kniha pro kazdeho, koho provazi stres kazdy den a tipy jak se s nim poprat

Emoční inteligenceEmoční inteligenceJane Wharam

Uzasna kniha, praktikovani emocni inteligence usnadnuje zivot jak osobni tak pracovni. Napsana srozumitelne

10.11.2019

Introverti a extrovertiIntroverti a extrovertiSylvia Löhken

Velice zajimava kniha, otevre oci a pomuze k efektivni spolupraci. Urcite doporucuji

Enneagram. Devět tváří dušeEnneagram. Devět tváří dušeRichard Rohr

Vyborna kniha, velice zajimava

Dokonalá svůdkyněDokonalá svůdkyněDietlind Tornieporth

Prima kniha plna super rad

10.11.2019

Malá kniha štíhlostiMalá kniha štíhlostiLauren Slayton

Super tipy jak se udrzovat v kondici.obsahuje tipy jak si uzit veceri v restauraci bez vycitek a i prima snadne a chutne recepty

10.11.2019

Jak přežít v práciJak přežít v práciTorsten Knöde

Obsahuje tipy jak si praci uzit bez syresu a vyhoreni jak vychazet s kolegy a sefy a nenechat se zdimat

10.11.2019

Nic nového o mužíchNic nového o mužíchMartin Ondrouch

Zatim nej z takto zamerenych knih

10.11.2019

Vše, co bychom měli vědět o mužíchVše, co bychom měli vědět o mužíchAlina Schumann

Kniha neni spatna, pohled na muze je dost objektivni dle meho nazoru.

10.11.2019

Soustřeď se - síla cíleného myšleníSoustřeď se - síla cíleného myšleníJürgen M. Wolff

Nadsena, pouzitelne tipy pro ty, kteri jsou neustale rozptylovani

10.11.2019

Jak přežít manželstvíJak přežít manželstvíLeoš Kyša

Kniha se mi libila, je vtipna a kazda situace popsana ocima zeny a muze. Presne!

Italská kuchyněItalská kuchyněRiccardo Lucque

Super, jen ja ji nevyuziju, nevarim. Prima recepty, vypadaji mnam a jsou snadne

10.11.2019

Hubněte ve spánku - Využijte svůj biorytmus k hubnutíHubněte ve spánku - Využijte svůj biorytmus k hubnutíkolektiv autorů

Zajimavy pohled na to jak funguje metabolismus a dle sveho typu clovek najde rady. Ja podle toho jedu a funguje to, citim se lepe.

10.11.2019

1001 způsob jak motivovat zaměstnance1001 způsob jak motivovat zaměstnanceBob Nelson

Kniha obsahuje tipy jak motivovat zamestnance, tymy i cele organizace. Pro manazery zajimave cteni

10.11.2019

Jaký osud čeká váš vztah?Jaký osud čeká váš vztah?Kim Osborne Sullivan

Zajimava kniha

Láska - Neuspořádaný citLáska - Neuspořádaný citRichard David Precht

Kniha se mi moc libila. Je zajimava a ctiva.

Sexy strategieSexy strategieSylva Lauerová

Kniha nabizi cestu k sex appealu, k nam samotnym, vnitrni krase a nalezeni vlastni hodnoty. Je psana vtipne a opravdu mohu doporucit.

01.11.2019

Spoluprací k úspěchuSpoluprací k úspěchuRastislav Zachar

Moc uzitecna kniha pro manazery i zamestnance.

01.11.2019