Malá kniha štíhlosti

Malá kniha štíhlosti https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207289/bmid_mala-kniha-stihlosti-207289.jpg 4 8 8

Expertka na výživu a zakladatelka Stravovacího tréninkuTM Lauren Slaytonová vám touto knížkou pomáhá vyhnout se všudypřítomným dietním nášlapným minám – v práci, rodině, při společenském životě, o svátcích a podobně. Upozorňuje na problémy, které s tím souvisejí. Základem pro redukci tělesné hmotnosti je totiž plánování, neboť předvídání překážek, jež se vám každodenně staví do cesty za štíhlostí, jsou stejně důležité jako to, co jíte. A v neposlední řadě nabízí strategie jak se s nimi vypořádat.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Noxi

Little book of thin

Aicha196
10.11.2019 5 z 5

Super tipy jak se udrzovat v kondici.obsahuje tipy jak si uzit veceri v restauraci bez vycitek a i prima snadne a chutne recepty

Morsie
26.06.2014 4 z 5

Zase jsem se jednou nechala zlákat a koupila jsem si knížku o hubnutí. Stává se mi to pravidelně každé léto. A kdo by se divil? Z každé výlohy na člověka křičí ty roztomilé, maličké plavečky. Pak ty kypré tvary, které si jeden v zimě pochvaloval, jsou rázem nehezkými faldy!
Je to hrozné, ať se snažím sebe víc, v něčem jsem prostě pořád ženská!
V každém případě, a bych se nerozkecávala o své postavě, Malá kniha štíhlosti zas takovou chybou nebyla. Je to docela praktická, a především stručná - což já velice oceňuji - příručka pro zdravý, aktivní a štíhlý život.
Jo, padlo mi to do noty a nejen svým obsahem, včetně lákavě vypadajících receptů, ale i hezkou grafikou.

Jo, jo, pro takové pecivály, jako jsem já, je to knížka jak dělaná!

hubnutí duchovní rozvoj

Autorovy knížky