Agatha84 Agatha84 komentáře u knih

Devátá dívka Devátá dívka Tami Hoag

Detektivní příběh spíše průměrný,postavy vyšetřovatelů více než sympatické,ale co mě dostalo nejvíce bylo prostředí střední školy a jednotliví studenti. Jak já nenávidím jakékoli projevy šikany....

21.08.2016 3 z 5

Betonová zahrada Betonová zahrada Ian McEwan

Po přečtení mám intenzivní pocit ušpiněnosti. Jsem ráda,že to mám za sebou a raději nikdy více!

15.08.2016 4 z 5

Podivný případ se psem Podivný případ se psem Mark Haddon

Úsměvné,milé,dojemné,skvěle napsané! Pro mě pohlazením na duši.

12.08.2016 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Četla jsem podruhé a hodnotím jako průměr. Kniha mne začala bavit až od své poloviny,do té doby se jen někam zběsile utíkalo. Asi i ta historie Evropy je mi bližší,takže zednářská zápletka mne tolik neoslovila. A naprostý souhlas s tím,že konečné kapitoly jsou dosti úmorné,i když k zamyšlení povzbudí také :)

10.08.2016 3 z 5

Myslete na děti! Myslete na děti! Ian McEwan

Dojemný, prožitkově velmi silný příběh!

31.07.2016 5 z 5

Alex Alex Pierre Lemaitre

Po dlouhé době vynikající psycho/detektivka. Poslední třetina knihy se četla sama, rozuzlení bezchybné, všechno do sebe skvěle zapadá. Za sebe rozhodně doporučuji.

27.07.2016 5 z 5

Alex Alex Pierre Lemaitre

Po dlouhé době vynikající psycho/detektivka. Poslední třetina knihy se četla sama,rozzuzlení bezchybné,všechno do sebe skvěle zapadne! Za sebe rozhodně doporučuji.

27.07.2016 5 z 5

Carol Carol Patricia Highsmith

Jsem zklamaná,příběh poutavý,ale vše je tak pomalu plynoucí,filozofující,bez emocí.

24.07.2016 1 z 5

Planina Planina Steinar Bragi (p)

Hlavní postavy těžce nesympatické,příběh vůbec neupoutal.

21.07.2016 odpad!

Pro mě příšerně nudné a nezáživné, asi budu mít co dělat, abych knihu vůbec dočetla, a to stránky už i přeskakuji :(

20.07.2016 1 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Neuvěřitelné, ale opravdu o ničem......snaha provokovat agresivitou beze smyslu.

07.07.2016 odpad!

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Pět hvězdiček především za to pojetí. Super!

07.07.2016 5 z 5

V plamenech V plamenech Rosamund Lupton

Nápad super, zpočátku mě příběh dojímal, ale pak se to celé nějak pokazilo. Konec se mi zdál vcelku předvídatelný.

07.07.2016 4 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Vůbec, ale vůbec jsem se nedokázala donutit pokračovat ve čtení. Příliš povrchní, málo emocí, vlastně je mi jedno, když nebudu vědět, jak to dopadlo. Tohle se mi stává málokdy.

07.07.2016 1 z 5