Afrodedek Afrodedek komentáře u knih

Rod zeme a krvi Rod zeme a krvi Sarah J. Maas

Pomalý rozjezd, trochu otravná podoba k předchozím příběhům Trůnů nebo Dvorů, ale ke konci neskutečně napínavé a skvělé!!! ;-)

23.02.2021 5 z 5

Spravedlnost Spravedlnost Lee Child

Za mě snad nejslabší věc. Z Jacka se stal bůh, kterému všechno vyjde přesně jak měl naplánováno, chyby nedělá a mrtvoly se hromadí. Jasný, furt je to čtivé, furt mě to bavilo, ale určitě napsal podstatně lepší věci.

18.02.2021 4 z 5

Stínozem Stínozem Peter Straub

Snažím se vydržet, jsem asi v půli knížky, ale za mě je to fakt mizerný. Talisman jsem zhltnul na posezení, ale tohle je na mě nějak šíleně abstraktní, plno efektů pro nic a ten příběh mě prostě ani trochu netáhne :-( Zkusím dočíst a pak recenzi doplním.
EDIT: Tak bohužel nedočteno, mám ve frontě řadu o "parník" lepších knih a na tohle fakt nemám čas.

18.02.2021 1 z 5

Cesta králů Cesta králů Brandon Sanderson

Vynikající věc, jen se obávám aby tuto sérii nepotkal osud Písně ledu a ohně a Kroniky královraha, kdy tyto série nebudou s největší pravděpodobností již nikdy dokončeny :-(

22.06.2020 5 z 5

Jméno větru Jméno větru Patrick Rothfuss

Absolutně skvělé fantasy, ale rozhodně ho nedoporučuji číst!!! Proč??? No protože je to s autorem podobné jako s jeho kolegou, co napsal Píseň ledu a ohně (Hra o trůny v seriálové podobě). Poslední vydaný díl Strach moudrého muže totiž vyšel v roce 2012 a od té doby se o dalším dílu jen mluví. Vzhledem k tomu, že je to už 8 let, tak se bojím, že další knížka série už nevyjde (tak jako u George R. R. Martina). Tak asi takhle :-(

23.01.2020 5 z 5

Armáda Armáda Miroslav Žamboch

Bohužel jsem se pořádně nepodíval, že jde o soubor už dříve vydaných knížek (které mám), takže jsem tak trochu vyhodil peníze, ale co se dá dělat ;-) Baklyho mám jinak celkem rád, ale Koniáš to nikdy nebude ;-)

23.01.2020

Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš Mládí imrvére v hajzlu aneb Geny nezapřeš C. D. Payne

Omlouvám se za sprosté slovo, ale je to SRAČKA!!! Pokud jste četli předchozí díly (jakože to je pro pochopení děje celkem nutné), pak zažijete dost velké zklamání. Je to jen natahování předchozího příběhu a bohužel nejspíš fakt, že autorovi došly peníze a potřeboval nutně něco vydělat. Převyprávění (částečné) předchozího děje je dost trapné, postavy jsou nezajímavé, humor prakticky nulový :-( FAKT NEČÍST!!!

28.06.2019

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Tak teď něco od chlapské části čtenářské obce a aby hodnocení zde byla trochu vyvážená :-D Za mě rozhodně nejslabší část série, pokud tedy máme Věž úsvitu považovat za součást Skleněného trůnu. Rozhodně to není úplně špatné, ale je to neskutečně zdlouhavé a fakt se tam prakticky NIC NEDĚJE. To důležité by se dalo popsat tak na padesáti stránkách a mohlo to být klidně součástí hlavní dějové linie Skleněného trůnu. Určitě to do série patří, o tom žádná, ale... A teď holky do mě ;-)

19.06.2018 3 z 5

Vládci strachu Vládci strachu Jiří Kulhánek

K této knížce jsem se dostal až po 4 dalších knihách tohoto autora, takže už mám s čím srovnávat. Knížka se mi moc líbila, ale zatím řadím nejvýše Noční klub. Všechny knížky mě ale neskutečně bavily!

15.03.2014 5 z 5