Adriana.82 Adriana.82 komentáře u knih

Vzpomínky jednoho lumpa Vzpomínky jednoho lumpa František Niedl

čtivý,napínavý,místy humorný příběh,ale v jádru pudla vlastně dost smutný osud hlavního hrdiny ..

16.12.2011 5 z 5

Gepard je nejrychlejší Gepard je nejrychlejší Jana Moravcová

hodně zajímavý rozbor jedné člověčí duše

29.10.2011 4 z 5

Robin Druhý a jeho rodina Robin Druhý a jeho rodina Zdena Frýbová

že by mě druhý díl rozbrečel smíchy ? to ne,ale úsměvná je,to nepopřu :)

25.10.2011 4 z 5

A Jimmy šel za duhou A Jimmy šel za duhou Johannes Mario Simmel

Výborný , napínavý příběh , ostatně jako všechny. Simmel opět nezklamal a tuhle knihu bych řadila mezi jedny z nej.

21.08.2011 5 z 5

Hurá, ještě žijeme Hurá, ještě žijeme Johannes Mario Simmel

V tomto románu sem se trochu ztrácela v čase, Simmel líta z roku do roku na přeskáčku,ale jinak zajímavý román,ikdyž od autora už jsem četla daleko lepší. Taky by mě docela zajímalo,jak vypadá ta čínská sáňkovačka :D

23.07.2011 4 z 5

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

tahle knížka na mě měla 100% antikoncepční účinek !!!!! Humorná sice byla,to ano,ale mě spíš přiváděla k pláči,jelikož mít doma takový "haranty" tak je snad pověsim za koule do průvanu ...

07.07.2011 4 z 5

Hrabě De Monte Christo. Díl I.–II. (třísvazkové vydání) Hrabě De Monte Christo. Díl I.–II. (třísvazkové vydání) Alexandre Dumas, st.

Sice jsem film viděla,ale kam se hrabe na tohle vydání ... úžasný,rozsáhlý ,napínavý příběh psaný starou češtinou :) někdy se vyplatí zahrabat na půdě po literatuře po předcích :)

19.06.2011

Advokát Advokát Michael Connelly

Jako kolega pode mnou se asi budu opakovat. Výborný,napínavý příběh. Zhltnuto doslova jedním dechem :)

12.06.2011 5 z 5

Rok perel Rok perel Zuzana Brabcová

zmatené , opakující se epizody , opilé (??) , ale přitom čtivé a vtipné ... a každopádně zajímavé z pohledu ženy na "ženu"

23.05.2011 3 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

zpočátku sem do ní "šla" s nedůvěrou. Mafie není můj šálek čaje .. a teď po přečtení ???? VÝBORNÁ ...!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEJLEPŠÍ !!!!!!! Doporučuju na 200% :)))

09.05.2011 5 z 5

Kecy mýho fotra Kecy mýho fotra Justin Halpern

Myslela jsem,jak se "pobavim" a ono ejhle - nic moc :/ buď to nechápu,že nejsem američan nebo zkátka a to je pravděpodobnější,mě slovo "kurva" a "kurevský" v každý druhý větě nepřijde jako sranda k pupukaní ...

28.04.2011 1 z 5

Rozhřešení Rozhřešení Jonathan Franzen

Svým způsobem mě kniha dostala a to tím,že na konci sem přes slzy neviděla na stránky a to se stává hodně málo kdy ... opět je zde poukázáno,že nejsou důležitý peníze,majetek a hmotný statky,nýbrž lidi ve vašem životě .. a život sám ... jak je nicotnej a pomíjivej ..

23.04.2011 4 z 5

Jen vítr to ví Jen vítr to ví Johannes Mario Simmel

Napínavý až do poslední stránky :)

30.03.2011 4 z 5

Svůj kalich hořkosti Svůj kalich hořkosti Johannes Mario Simmel

Naprostá BOMBA :))))

18.03.2011 5 z 5

Biomanželka Biomanželka Michal Viewegh

Dula mě neskutečně prudila a fandim 100% Mojmírovi :))

07.03.2011 4 z 5

Neználek v Kamenném městě Neználek v Kamenném městě Igor Nosov

Nikolaj Nosov to psal líp ... čtivě :)

31.01.2011 4 z 5

Všichni lidé bratry jsou Všichni lidé bratry jsou Johannes Mario Simmel

zhltnuto jedním dechem =) doslova ...

20.01.2011 5 z 5

Nechte prosím kytky žít Nechte prosím kytky žít Johannes Mario Simmel

ani nevim,proč jsem klikla na komentář :) ale z knihy mám takový smíšený pocity .. každopádně není špatná,akorát mi neseděla přílišná zamilovanost obou hlavních hrdinů a jejich vzájemné oslovování se ...

07.12.2010 4 z 5

Bůh chrání milence Bůh chrání milence Johannes Mario Simmel

takový to bylo děsně rychlý :/
jak je člověk zvyklej od Simmela na obšírné vyprávění,tak tady skorem nic. Je vidět,že je to jeden z prvních románů ..

11.11.2010 2 z 5

Nikdo není ostrov Nikdo není ostrov Johannes Mario Simmel

výbornáááá ... a závěr,kterej sem moc nečekala :)

30.11.-0001 5 z 5