Kecy mýho fotra

Co udělat, když se na vás v osmadvaceti vykašle holka? Justin Halpern, autor amerického bestselleru Kecy mýho fotra, se v tom okamžiku nastěhoval zpátky ke svým rodičům a začal na twitterovém účtu zveřejňovat hlášky svého otce, svérázného lékaře Sama Halperna, který svoji rodinu miluje nade vše, ale pro ostré slovo nikdy nejde daleko. Za necelý měsíc měl statisíce čtenářů a spoustu nabídek. Kniha Kecy mýho fotra nepřináší jenom vzpomínky syna na zrod těch nejlepších hlášek jeho otce, muže, který je „jako Sokrates, jen vzteklejší a s méně vlasy“, ale je především zábavným a dojemným dokumentem o jednom synovsko-otcovském vztahu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/73_/73668/kecy-myho-fotra-73668.jpg 4.1103
Literatura naučná, Biografie a memoáry
Vydáno:, Plus

Sh*t My Dad Says (2010)

Kniha Kecy mýho fotra

Tutik

Skvělé oddechové čtení. Jediná chyba je, že je knížká krátká. :-)

martina.tim

Naprosto oddechová knížka. :) Skvěle jsem se pobavila a úsměv mi zůstal od začátku až do konce.

dzejkbeltygros

Na tuhle knížku jsem narazila díky naší skvělé knihovně, která dostala úžasný nápad na Valentýna. Zabalila několik knížek do bílého papíru, nalepila na něj kódy, napsala značky, jestli je to pro muže nebo ženy, a nechala čtenáře, aby si podle intuice vybrali společníka pro osamocené večery. Řeknu vám, že lepšího společníka jsem si vybrat nemohla! Dlouho jsem tak oddechovou a humornou knížku nedržela v ruce. Určitě můžu doporučit. Schválně jsem si vybrala knihu označenou mužskou i ženskou značkou. Byla to ta pravá volba!

janarzk
22.02.2016

U knihy jsem se perfektně bavila. Smála jsem se víc, než u některé rádoby humorné literatury. Kromě toho má tato kniha i hloubku. Závěr úžasný.

SmallLucia
24.07.2015

Někdy jsem se zasmála, jindy zase ne. Možná, že to nebyl zrovna můj šálek kávy, přesto se mi poslední kapitola opravdu líbila.

smejkalova.m
21.07.2014

Skvela knizka, muzu jen doporucit. Clovek se u toho pobavi =))

THERISA
16.04.2014

Tak tohle je hodně dobrý materiál, smála jsem se, až jsem se za břicho popadala. :) Primární účel téhle knihy je bavit a ten splňuje na jedničku s hvězdičkou. Taťka je prostě frajer, chodící zásobárna hlubokomyslných „prdelních mouder“, které se Vám rozhodně po pár stránkách neomrzí. Já bych takovýho „fotra“ rozhodně brala i s jeho „kecama“.

Mlha
17.01.2014

Výborný. Už když jsem si to nesl z knihovny, tak jsem se smál na ulici za chůze, a to jsem v ní jen listoval. Odzbrojující "lidovost" Halpernova otce je spíš pro chlapy, ale pokud nejste dámy moc úzkoprsý, tak se pobavíte taky. Nevím, jestli bych takovýho otce chtěl mít, ale rozhodně bych ho chtěl znát.