Kecy mýho fotra

Kecy mýho fotra https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73668/kecy-myho-fotra-73668.jpg 4 132 24

Co udělat, když se na vás v osmadvaceti vykašle holka? Justin Halpern, autor amerického bestselleru Kecy mýho fotra, se v tom okamžiku nastěhoval zpátky ke svým rodičům a začal na twitterovém účtu zveřejňovat hlášky svého otce, svérázného lékaře Sama Halperna, který svoji rodinu miluje nade vše, ale pro ostré slovo nikdy nejde daleko. Za necelý měsíc měl statisíce čtenářů a spoustu nabídek. Kniha Kecy mýho fotra nepřináší jenom vzpomínky syna na zrod těch nejlepších hlášek jeho otce, muže, který je „jako Sokrates, jen vzteklejší a s méně vlasy“, ale je především zábavným a dojemným dokumentem o jednom synovsko-otcovském vztahu.... celý text

Literatura naučná , Biografie a memoáry

Vydáno: , Plus

Sh*t My Dad Says , 2010

Baja333
20.02.2022 3 z 5

Super oddychovka na jedno odpoledne, nad kterou se nemusí přemýšlet. Občas opravdu některé hlášky pobavily, ale patří spíš do amerického stylu výchovy...

DominaCZ
01.02.2022 odpad!

Dementní.
Vážně všem přijde ok, když fotr ÚDAJNĚ řekne děcku při hraní si na schovku CO KUR.A DĚLÁŠ V MOJÍ SKŘÍNI? NEDĚLEJ NA MĚ ŽÁDNÝ PŠT, TOHLE JE KU.VA MOJE SKŘÍŇ! ?!
Pak jste stejně drblí no.

Paulmain
20.05.2021 4 z 5

Oddechovka se spoustou hlášek, které ale nemusí každému sedět. Mně se styl vyprávění líbil a byl jsem mile překvapen, že to není jen za každou cenu vtipné, ale že i přes hromadu vtipů a drsných výrazů je stále patrné silné pouto mezi otcem a synem.

orson
01.04.2021 4 z 5

Fajn oddechovka s několika super hláškama.

anna68
30.09.2020 5 z 5

drsná kniha,drsný humor....jako drsný život

Jajina564
23.03.2020 5 z 5

Skvělá kniha. Ještě teď se směju, když si vzpomenu na některé hlášky.Tátovy rady sice nejsou úplně standartní, ale jsou udíleny s velkou láskou.

ejcova
12.07.2019 5 z 5

Já tam, mezi řádky, s někdy hodně tvrdými komentáři, vnímala otcovu lásku. Po svém, určitě s nejlepšími úmysly, chtěl, aby syn pochopil a používal prachobyčejný selský rozum, který dnes není v módě. Uměl zdůvodnit co dělá a proč to dělá, stál si za svým názorem. Chtěl ze syna, pomocí svérázných výchovných metod, dostat to nejlepší, aby na něj mohl být, jako každý rodič na své dítě, pyšný. Velmi dobře jsem se u knihy bavila, nejen netradičním způsobem výchovy. Chápu i ta neslušná slova. Měly dát ten správný důraz obsahu sdělení. Za mě skvělá kniha.

Tutik
20.04.2019 5 z 5

Skvělé oddechové čtení. Jediná chyba je, že je knížká krátká. :-)

martina.tim
31.03.2019 5 z 5

Naprosto oddechová knížka. :) Skvěle jsem se pobavila a úsměv mi zůstal od začátku až do konce.

dzejkbeltygros
22.02.2019 5 z 5

Na tuhle knížku jsem narazila díky naší skvělé knihovně, která dostala úžasný nápad na Valentýna. Zabalila několik knížek do bílého papíru, nalepila na něj kódy, napsala značky, jestli je to pro muže nebo ženy, a nechala čtenáře, aby si podle intuice vybrali společníka pro osamocené večery. Řeknu vám, že lepšího společníka jsem si vybrat nemohla! Dlouho jsem tak oddechovou a humornou knížku nedržela v ruce. Určitě můžu doporučit. Schválně jsem si vybrala knihu označenou mužskou i ženskou značkou. Byla to ta pravá volba!

janarzk
22.02.2016 5 z 5

Perfektně jsem se bavila. Kromě toho má tato kniha i hloubku. Závěr úžasný.

SmallLucia
24.07.2015 3 z 5

Někdy jsem se zasmála, jindy zase ne. Možná, že to nebyl zrovna můj šálek kávy, přesto se mi poslední kapitola opravdu líbila.

smejkalova.m
21.07.2014 5 z 5

Skvela knizka, muzu jen doporucit. Clovek se u toho pobavi =))

THERISA
16.04.2014 5 z 5

Tak tohle je hodně dobrý materiál, smála jsem se, až jsem se za břicho popadala. :) Primární účel téhle knihy je bavit a ten splňuje na jedničku s hvězdičkou. Taťka je prostě frajer, chodící zásobárna hlubokomyslných „prdelních mouder“, které se Vám rozhodně po pár stránkách neomrzí. Já bych takovýho „fotra“ rozhodně brala i s jeho „kecama“.

Mlha
17.01.2014 5 z 5

Výborný. Už když jsem si to nesl z knihovny, tak jsem se smál na ulici za chůze, a to jsem v ní jen listoval. Odzbrojující "lidovost" Halpernova otce je spíš pro chlapy, ale pokud nejste dámy moc úzkoprsý, tak se pobavíte taky. Nevím, jestli bych takovýho otce chtěl mít, ale rozhodně bych ho chtěl znát.

danuska
18.07.2013 5 z 5

Perfektná kniha, je zábavná a zároveň aj plná múdrych myšlienok.

Chriss
31.01.2013 5 z 5

Jedna z nejvtipnějších knih, co jsem četla. Přímost, upřímnost a "nebrání si servítek" s rodinou, přáteli, okolím a se životem obecně je jedna z nejlepších forem "drsné lásky" autorova otce.

wally
06.01.2013 3 z 5

Americké, jednoduché, sem tam nevkusné, ale přesto v rozumné míře zábavné....

Kortexo
01.08.2012 5 z 5

Psané z láskou.Ukrutně zabavné.

hobelka
21.10.2011 5 z 5

Občas jsem se jen pousmála a občas jsem se válela smíchy. Myslím že kniha splnila svůj účel.

Autorovy knížky

Justin Halpern
americká, 1980
2011  80%Kecy mýho fotra

Kniha Kecy mýho fotra je v