2368 2368 komentáře u knih

Pryč s břichem Pryč s břichem Karen Amen

Soubor 4 fazi cviceni,vse je podrobne popsane vcetne fotografií.Vhodne pro domaci cviceni,zacatecniky i pokrocile.

14.07.2016 4 z 5

Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Jill Smokler

Jednim slovem,senzacni.Celou dobu jsem se skvele bavila je tam opravdu mnoho humornych pasazi.Doporucuji vsem nelituji ani minuty nad touto knihou.

14.07.2016 5 z 5

Láska přemůže i smrt Láska přemůže i smrt Meg Cabot

Dlouho jsem cekala na pokracovani,ale uprime,jsem zklamana.Z cele serie se mi libil jen prvni dil. Celkove je dej utahany,nudny a predvidatelny.Hlavne posledni kapitoly se dost vlecou,knihu jsem docetla jen abych vedela jak skonci,skoda.

14.07.2016 2 z 5

Zlaté náměstí Zlaté náměstí Cathy Kelly

Knihu jsem si chtela precist dlouho mam rada autorku a zaujal me i obsah knihy.Moc se mi libi myslenka zlateho namesti.Vsechno se vzajeme prolina,navazuje a jsou zde realne postavy tak jako v zivote.Moc jsem si ji uzila a vrele doporucuji.

14.07.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Poslední díl,byla jsem napnutá jestli už se konečně začne něco dít.Začátek byl pozvolný, ale pak vzal příběh spád.Konec mě ale trochu zklamal, čekala jsem,že krále odhalí a pak třeba popis jak jim to šlo po svatbě,ale nic tam už není...možná bude pokračování.
Všechno dobře dopadlo,ikdyž tam jsou i ztráty na životech, ale tak to prostě chodí.

30.12.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Na konci prvního dílu jsem se radovala,že se už konečně rozhodla a bude trochu bojovat.Bohužel to tak ale nebylo,škoda.. a proč se proboha pořád tak uráží? no nevím někdy už je to dost přehnané a zkazilo mi to celkový dojem knihy,obálka je ovšem opět unikátní, vývoj příběhu a popis okolí,šatů atd taktéž skvělý takže se vrhnu i na poslední díl.

30.12.2015 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Od této autorky to byla první kniha,kterou jsem četla.Četla se mi velmi dobře a oceňuji,že tam jsou i dopisy a později i články z novin,byla to příjemná změna.
Vzhledem k věku hlavní postavy a také kategorie knihy jsem počítala s tom,že se nebude příběh odehrávat rychle a někdy jsem si říkala jestli té naivity už není trochu moc.Jinak je kniha ale svým způsobem poutavá a tak určitě stojí za přečtení,která z nás nechce být princeznou.

30.12.2015 4 z 5

Chlápek od vedlejšího hrobu Chlápek od vedlejšího hrobu Katarina Mazetti

Knížku jsem si koupila na základě hodnocení.Jsou tu sice vtipné pasáže,ale zas tak moc jich tam není.Nelíbí se mi neochota hlaní hrdinky,má Benna ráda,ale už né na tolik,aby mu pomohla.Co to je za ženskou?já neříkám,že práce na statku je jednoduchá,ale ona se to ani nepokusí zkusit.Kniha se čte dobře,ale muj šálek kávy to není.

11.08.2015 2 z 5

Kouzlo všednosti Kouzlo všednosti Táňa Keleová-Vasilková

Tato kniha byla moje první od autorky.Bohužel mě moc nechytla a konec se mi těžko četl.Hlavni hrdinka neni schopná řešit běžné situace a komunikace taktéž není její silná stránka.Celkově je nedospělá a její neustálé vnitřní monology jsou zdlouhavé,nudné,opakující se neustále dokola.

11.08.2015 2 z 5

Láska v podsvětí Láska v podsvětí Meg Cabot

Po dlouhém očekávání druhého dílu musím říct, že se cítím podvedená.Opravdu jsem čekala daleko víc než bohužel v knize bylo. Jelikož už mám před soubou jenom poslední díl, sérii dočtu,ale nemyslím si, že se ke knihám znovu nevrátím.
Proč autoři poslední dobou vždycky zabijí výborné téma tím, že vydá tři díly. První je vždy skvělý, druhý průměrný a poslední bohužel většinou podprůměrný .... snad to tady bude jinak.
Přesto se příběh kostrbatě přesouvá dále a jak to tak bývá když se konečně začne něco dít je konec :-(

16.07.2015 3 z 5

Zpověď šílené matky - Upřímný pohled na mateřství Zpověď šílené matky - Upřímný pohled na mateřství Jill Smokler

Vlastní zkušenost zatím nemám,ale zaujala mě a musím říct,že během jejího čtení jsem se nejen zasmála,ale někdy jsem dokonce nevěřila co některé matky dokáží veřejně přiznat.Určitě stojí za přečtení.

11.07.2015 3 z 5

S láskou, Rosie S láskou, Rosie Cecelia Ahern

Ze začátku jsem si moc nemohla zvyknout na neustálé přeskakování mezi postavami v rámci dopisů, e-mailů atd. pak jsem se ale začetla a musím uznat, že si mi rychlé tempo zamlouvalo. První půlku knihy jsem zhltla na posezení, zbytek knihy se ale už docela táhl a dopisy prodlužovaly :-(. I tak si myslím, že stojí za přečtení ikdyž jde spíše o oddychovku.
Myslím si, že filmové zpracování je daleko povedenější. Je pravda, že se do filmu nevešel celý děj knihy, ale to zásadní tam zůstalo :-).

06.03.2015 3 z 5

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Poslední díl jsem četla dlouho, vůbec mě nebavil a vyprávění z pohledu jednotlivých postav přímo nesnáším .. takže velké zklamání

22.02.2015 2 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

Nuda...je to bohužel ještě horší než první díl.Takhle dlouho jsem neměla rozečtenou snad žádnou knihu. Dočetla jsem jí jen proto, že mám i poslední díl a posledních pár kapitol se tempo opět zvedlo. Oceňuji podrobný popis okolí a postav,ale myslím si, že v budoucnu už asi díla od autora vynechám. Taky si přizám, že dost nechápu proč je poslední dobou v oblibě střídavý pohled obou hlavních postav. Mě osobně to vadí a doufám, že od toho autoři opět upustí ( alespoň většina ).

03.01.2015 2 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Od autorky jsem do dnes nic nečetla, knihu jsem si vybrala podle recenze a zaujalo mě i téma. Musím ale přiznat, že jsem trochu zklamaná. Prvních sedm kapitol jsem byla doslova zhltala, děj se krásně rozběhl, ale pak ... se až do posledních tří kapitol děj strašně táhne a chvílemi jsem se opravdu dost nudila. Patřím mezi čtenáře, kteří mají rádi rychlejší tempo. Celkově bych knihu ohodnotila na průměr a vzhledem k tomu, že se jedná o knihu pro mláděž by jí i pár věcí odpustila. Pěkně se čte a pokud Vám nevadí dlouhosáhlé úvahy hlavní hrdinky a pomalejší vývoj příběhu bude se Vám kniha líbit.

26.10.2014 3 z 5

Zítra změním svět Zítra změním svět Louise Bagshawe (p)

Opravdu velice příjemná knížka u které si člověk odpočine a vyčistí si hlavu.

13.10.2014 4 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Musím říct, že poslední díl byl pro mě velikým zklamáním :-( a taky jsem na chvíli uvažovala, že knihu snad ani nedočtu. Hodně mi vydilo, že autorka změnila způsob vyprávění příběhu a z hlavní mužské role udělala zženštilou trosku. Ani závěr se obzlášť nepovedl, škoda, tak jak jsem milovala první díl poslední nesnáším a budu se hodně rozmýšlet něž si od této autorky něco přečtu...jestli vůbec něco.

13.10.2014 2 z 5

Záhrobie Záhrobie Alexandra Adornetto

Jedním slovem NUDA , strašně zdlouhavý děj, hlouho se nic moc neděje a až posledních pár kapitol má nějaký spád. Tahle část se moc nepovedla, nevím jestli sáhnu po posledním díle.

14.03.2014 2 z 5

Zaslíbení Zaslíbení Alexandra Adornetto

Musím říct, že po přečtení druhého dílu jsem už ani poslední nechtěla číst.Knihu jsme už ale měla koupenou tak ji přečetla. Byla lepší než zmiňovaný druhý díl a konec mě příjemně překvapil.

14.03.2014 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Na druhém dílu se mi líbí, že se bližšího popisu dočkají i ostatní frakce hlavně zdejší osazenstvo a i samotné prostředí. V prvním díle mi hlavní hrdinka Tris přišla zpočátku málo akční, ale ve druhém díle se do všeho vrhá po hlavě a přemýšlí až pak :-( chvílemi mi připadá jako tvrdohlavé děcko ( je pravda, že jí je teprve 16 let ).I tak mě děj upoutal a knížka se mi líbila. Konec je trochu podivný a je plný otazníku, kdypak asi bude další díl ?

25.06.2013 5 z 5