0197 0197 komentáře u knih

My My Elle Kennedy

Oproti první knížce byla tahle trochu vážnější, ale to vůbec nevadilo. Opět přečteno jedním dechem. Oba kluci jsou miláčci a jejich příběh je boží. Kdyby autorky někdy v budoucnu napsali o nich ještě jednu či dvě knihy, vůbec bych se nezlobila a skákala bych radostí. Nevím co bych ještě víc napsala prostě paráda, dokonalé, úžasné a všem doporučuji.

09.02.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Tak tohle bylo boží. Asi jako většina tady, i já jsem nečekala, že by mě příběh dvou kluků takhle nadchl, ale stalo se. Parádní knížka, na hlavní hrdiny si člověk vzpomene ještě dlouho po té co knihu dočte. Já osobně si knihu ještě několikrát přečtu. Není nic co bych knize vytkla a jedině doporučuji.

09.02.2020 5 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Kniha mě velice mile překvapila. I přes né tak velké hodnocení, které tady kniha má, musím přiznat, že jsem se u knihy opravdu nenudila, děj byl napínavý, zvraty také nechyběli a celý příběh byl velice čtivý. Závěr také parádní. Mohu jedině doporučit. A střídání časových rovin a pohledů jednotlivých osob také moc fajn.

09.02.2020 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Autorka opět nezklamala. První díl byl parádní (nasadil laďku vysoko) a tento ještě lepší. Mělo to spád, parádní zápletku, sympatickou nejen hlavní inspektorku, ale i ostatní členy policie a v knize se stále něco dělo.
Občas to bylo trochu brutální, drsné a smutné (zápletka a vyšetřování se točí okolo obchodování s bílým masem a orgány, imigrantů a rodinné situace u Lottie doma), ale vše autorka zpracovala velmi dobře. Není se čemu divit, že je v zahraničí velmi oblíbená. Přečteno za 2 dny, příběh se tak rozjel, že nešlo knihu odložit. Už teď je jasné, že budu muset mít všechny knihy z této skvělé a velmi nadprůměrné detektivní série.
Zklamaná jsem jen z toho, že podle edičního plánu se další kniha plánuje až na srpen. Hrůza :D.

23.12.2019 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Naprostá pecka. Velmi zajímavá detektivka s parádní zápletkou. Ke konci už jsem ji nemohla odložit, jak mě příběh vtáhnul. Velmi sympatická nejen inspektorka Lottie, ale i další členové vyšetřovatelského týmu. Napínavý příběh, krátké kapitoly, mělo to spád a občas to bylo trochu brutální. Vytkla bych jen trochu větší množství postav (ke konci se mi to trochu pletlo), ale jinak nemá kniha chybu a rozhodně tuto autorku doporučuji.
Četla jsem už i pokračování (Ukradené životy) a za mě ještě lepší než tato kniha.

22.12.2019

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Nemám nic co bych knize vytkla, za mě nádherný, milý příběh, sympatické postavy a fajn konec. Autorka píše strašně krásně. Přečteno za 3 dny, nemohla jsem se odtrhnout. Druhý díl se mi líbil snad ještě o trochu víc. Snad se brzy dočkáme přeložení dalších dílů. Za mě rozhodně doporučuji k přečtení.

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Elle Kennedy je prostě dokonalá a její knihy jsou parádní. A to i když jsou z hokejového prostředí a hokej jde úplně mimo mě :). V knize není nouze o vtipné scény, milý příběh, sympatické postavy (ty si nelze nezamilovat) a trochu té erotiky (která se tam parádně hodí).
Kniha se čte úplně sama. Líbilo se mi, že tam nebylo žádné velké drama. I když děj není nějaké velké terno, Elle to prostě umí napsat tak, že se člověk nedokáže odtrhnout. Určitě doporučuju. Její knihy jsou sázka na jistotu.

Lov Lov Elle Kennedy

Elle Kennedy je sázkou na jistotu. Nevěřím, že bych od ní mohla číst špatnou knihu. Skvělý začátek nové série. Summer a Fitze si nejde nezamilovat. Děj mě bavil, sympatické postavy, než se člověk naděje má knihu přečtenou a na rtech mu zbyde úsměv. Mít za spolubydlící 3 sexy hokejisty kdo by to sakra nebral? :D
Kniha se rychle a příjemně čte, hluchá místa tam nejsou, o vtipné scény také není nouze a jsou tam i postavy z předešlé série Off Campus (paráda). Nic co bych vytkla (kromě obálky, ta se mě opravdu nelíbí), Elle Kennedy to prostě umí.

Risk Risk Elle Kennedy

Elle Kennedy je sázka na jistotu. I když jsem se ze začátku nemohla začíst, tak potom už se od knihy nedalo odtrhnout, celý příběh vás vtáhne a nepustí. Romantika, vtip, parádní zápletka, vkusně napsané erotické scény, dvě držkaté hlavní postavy a skvělé prostředí (a to hokej nemusím).
Třešničkou celé knihy je Holis, to jsem se opravdu dost nasmála.
Od Elle Kennedy jsem ještě nečetla špatnou knihu a nevěřím, že se to nikdy stane. A tahle se jí rozhodně povedla (stejně jako ostatní). Myslím, že každému kdo jí bude číst vykouzlí úsměv na rtech. Za mě mohu říci, že jsem si ji maximálně užila.
Vytkla bych snad jen obálku, která se mi moc nelíbí a trochu rychlí konec, ale i tak rozhodně 5*, které si kniha zaslouží.

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tuto knihu jsem si koupila těsně před tím, než vyšla navazující kniha od této autorky (Komisař). A obě rozhodně patří k těm nejlepším co jsem tento rok četla. Příběh je napínavý, neuvěřitelně čtivý a vtipný. Ten osobitý styl jakým autorka píše, střídání postav (pomocí značky paragrafu - originální), břitký jazyk a trochu té erotiky (která se tam hodí a rozhodně není na škodu). Příběh je dle mého 50 na 50 romantika (žádná přeslazená to opravdu ne) a detektivka. Detektivní zápletka zajímavá. Tím, že se to odehrává v Polsku, působí vše tak nějak skutečně více uvěřitelně. Jména nebyla počeštělá což se mi líbilo. Od příběhu jsem se nemohla odtrhnout.
U některých knih jsou občas hluchá místa, nebo se děj okecává a trochu táhne. Tady rozhodně ne. Jak se píše na obálce je to jízda a to od začátku až do konce. Jedním slovem dokonalost.

Podraz Podraz Sandra Brown

Moje první setkání s touto autorkou a rozhodně ne poslední. I když se tu sem tam píše, že začátek není příliš čtivý, mě to tak nepřipadalo. Nejsou tu hluchá místa a v knize se stále něco dělo. Příběh je napínavý a konec mě dost překvapil, vůbec jsem to tak neodhadovala. Zápletka byla parádní a stejně tak zvraty, kterých tam bylo docela dost. Kombinace detektivky a romantiky mě osobně neomrzí a tady to funguje skvěle. Celý příběh jsem si užila a nemohu se dočkat, až přečtu další její knihy. Rozhodně knihu doporučuji.

Komisař Komisař Paulina Świst

Spolu s prvním dílem (Prokurátorem) jsou to nejlepší knihy, co jsem tento rok četla. Líbí se mi autorky originální styl psaní, střídání pohledů, jazyk, vtipné dialogy no prostě všechno. Baví mě, jak se příběh odehrává v Polsku a né například v Americe. Díky tomu působí vše tak nějak věrohodněji. Radka jsem si oblíbila stejně jako Lukasze a je super, že on a Kinga tu opět figurují. Zuza byla fajn, i když úplný opak Kingy. Detektivní zápletka taky parádní, navazovala na tu z prvního dílu, a opět to bylo napínavé. Knihu už jsem četla podruhé a nemohu se dočkat podezřelého, který má vyjít na jaře. V Polsku už vyšli dvě knihy z další série, tak snad se brzy dočkáme i tady. 5 hvězdiček je prostě pro tuto knihu málo.

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Upřímně se mi kniha líbila o trochu více než první Začít znovu (ta byla ale taky úžasná). Spencera a Dawn jsem si oblíbila a knížku přečetla během pár dní. Rozhodně doporučuju začít první knihou a pak se vrhnout na tuto. Úžasný příběh, líbily se mi zmínky o Kadenovi a Allie. Celkově jak tuto tak i první knihu hodnotím mooc pozitivně, snad brzy přeloží i třetí díl ze série.

18.09.2019 5 z 5