Zakázané ovoce

Zakázané ovoce https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376193/bmid_zakazane-ovoce-bzH-376193.jpg 4 814 224

Poklidné přímořské městečko Merham se ještě vzpamatovává z následků druhé světové války, když poklidné místní vody rozčeří příchod bohémské skupinky s nejasnými vzájemnými vztahy, která se nastěhuje do moderního, na tu dobu architektonicky výstředního domu na pobřeží. Konzervativní obyvatelé Merhamu jsou pobouřeni, mladou Lottie a její přítelkyni Celii však dům i jeho osazenstvo neodolatelně přitahuje. A do pohybu se dává lavina událostí, jejíž tragické následky přetrvávají i po padesáti letech…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Foreign Fruit , 2004

bookcase
01.07.2018 5 z 5

Poklidný román s úžasnou atmosférou přímořských měst v Anglii, který skrývá rodinné tajemství. Líbil se mi.

MilenneWaver
29.06.2018 3 z 5

Nejedná o nejlepší knihu od Jojo Moyes, ale přesto má co do sebe. Pokud hledáte nenáročný, zajímavý a trochu tajuplný příběh o lásce, Zakázané ovoce bude perfektní!

Veronika2017
27.06.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila. Byl to takový "guláš" minulosti s přítomností. Taková novodobá Jane Austen,oddechové čtení na pláž.

Sarka14
12.06.2018 4 z 5

Pro mě malinko zklamání. Od knížky Jojo jsem čekala přeci jen o trochu víc. Příběh nebyl špatný, knížka se krásně četla. Ale všechno bylo tak strašně předvídatelné. Takové "obyčejné". Jsem ráda, že jsem ji četla. Ale za mě to rozhodně není to nej, co napsala.