Začít znovu

Začít znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354196/bmid_zacit-znovu-zWp-354196.png 4 2171 483

Začít znovu / Znova série

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane".... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Begin Again , 2016

eliska8983
12.12.2021 2 z 5

První třetina knihy byla vcelku čtivá a nenásilná, ovšem potom to začala být neskutečná nuda, neustále se opakující prvky, dialogy, hádky, nerozhodnost hrdinů, ano, ne, ne, ano, chci, nechci, roztažené do několika stránek. Nejhorší je, že ať už sáhnete po jakékoli knize Mony Kasten, narazíte na stejné opakující se postavy ve smyslu jejich charakterovych a minulostních podobnosti - postavy se špatnou minulosti, pronásledují je jejich démoni a proto nemůžou být, s kým by chtěli, protože jim chybí dostatek komunikačních schopnosti a nemůžou si o tom prostě normálně promluvit, ale místo toho se budou neustále dohadovat a domyslet si, co si asi ten druhý myslí. Ne, ne, ne. Dvě hvězdičky za čtivost.

lily_maleckova
26.11.2021 4 z 5

Kniha se moc dobře četla, byla fajn oddechová. Na začátku jsem měla trochu problém, ale jakmile jsem se začetla, stránky utíkaly velmi rychle:)
Na další díl se hodně těším - hlavně kvůli hlavním hrdinům, o kterých bude děj pojednávat ️

cipperka
25.11.2021 5 z 5

Tuhle sérii jsem si koupila náhodou, protože byla v akci a nelituji, naopak, doporučuji! Skvělé, oddechové čtení, i když jednoduché

Kniholenka9
14.11.2021 3 z 5

Jako žánr je u této knihy napsán román pro ženy, ale označila bych ho spíše YA. Je to taková jednoduchá romantika, žádné překvapení se nekonalo. Tématem mi to připomnělo trilogii DIMILY. Toto bylo o hvězdičku lepší a čtivější. Doporučuji pro slečny od 15 let.

kalinka99
13.11.2021 3 z 5

Mě moc příběh nenadchl. Žádné wau v knize nebylo. Prostě se opakovalo spoustu prvků jako u jiných podobně napsaných knih o lásce.

jitka7
09.11.2021 3 z 5

Za mě to nebylo vůbec špatné. Je to kniha pro mladší ročníky, kdy je život ještě takový najivnější, člověk prožívá první lásky a realita je někdy pak trošičku jiná. Každopádně se to hezky četlo. Něco se mi nelíbilo, ale 10 lidí - 10 různých chutí. A tak to má být.

maryska09
08.11.2021 3 z 5

Kniha mě příliš neoslovila, děj byl zajímavý i poutavý, ale jako by mu něco stále chybělo. Asi mi to celé přišlo příliš nerálné a ani závěr nepřekvapil. Za mě je to kniha, kterou jsem jednou přečetla a už se k ní nevrátím.

Luciee322
06.11.2021

Víkendová romantika. Kniha krásně a jednoduše napsaná. Můžu jedině doporučit. ️

Jarka_rybář
25.10.2021 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Docela mne to překvapilo, jelikož jsem od tohoto žánru nečekala nic extra. Příběh mladých lidí a to, jak se s ním dokázali poprat mne však oslovil a hodně potěšil.

dominika8192
24.10.2021 5 z 5

Hej, tohle nebylo vůbec špatné! Vědomě se romantickým příběhům vyhýbám, protože bývají tak klišoidní, že by z toho jeden zvracel. Ale humbuk kolem Kastenové se dostal i ke mně, tak jsem tomu dala šanci...a nelituji! Klidně bych četla dál a dál, tak mě příběh těch mladých lidí vtáhl. Určitě od autorky zkusím něco dalšího.

Malíček
22.10.2021 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem a vůbec jsem se od příběhu Allie a Kadena nemohla odtrhnout. Jsem velmi mile překvapena, jak do sebe zapadly všechny dílky skládačky postupně, příběh nebyl tak předvídatelný, jak jsem předpokládala a styl psaní autorky mi naprosto sedl.
Monu Kasten mohu určitě doporučit zejména pro její smysl pro humor a lehkost, s jakou každý příběh podá.

mstychov
17.10.2021 5 z 5

Je to ma druha knizka od Mony, a tak jsem tusila, ze neslapnu vedle. Mona zkratka pise poutave. Opet se jednalo o oddechove cteni, ktere mi posledni dobou dela nejvetsi radost. Pribeh se zacal vybarvovat hned od zacatku, kdy se Allie dostala na prohlidku Kadenova bytu. Ta ji nakonec vysla a ona se mohla nastehovat. Podminkou vsak byla Kadenova pravidla. V knize je nespocet napjatych scen, tajemstvi, odhaleni. Clovek by rekl, ze to bude moc na 400 stran, ale nebylo. Naopak bych klidne cetla dal. :) Tesim se na dalsi dily.

Marfuška89
13.10.2021 5 z 5

To bylo tak milé . Já to miluju !

To jak se nesnášeli a postupně.... Já tady nechci něco spoilerovat... Nečekala jsem takové osudy hlavních hrdinů. Ke konci jsem to hltala a nemohla jsem se od toho odtrhnout.
Smála jsem se :D , ale i sprosté slova u čtení byla, co si budeme :D

DOPORUČUJI VŠEM :) !

Blančitos
10.10.2021 4 z 5

Pohodová oddechovka s hlavními hrdiny, kteří byli občas na zabití. Jenom je škoda toho překombinovaného konce. A už teď se těším na příběh s Dawn.

Kaja1
09.10.2021 3 z 5

Je to oddychovka, je v ní láska, zrada, problémy s rodiči, zkrátka vše, co člověk od takové knihy čeká.

Adriana21
08.10.2021 4 z 5

Pěkná kniha, Allie a Kadena jsem si moc oblíbila. Líbilo se mi, jak si k sobě pomalu nacházeli cestu i přes nějaké ty překážky.

Arlienen
08.10.2021 3 z 5

Já se knihám pro ženy a červené knihovně převážně vyhýbám, ale knihy od Mony Kasten se mi líbí. Kniha má vždy spád a postavy jsou sympatické.
Samozřejmě děj je předvídatelný a je tam i plno toho klišé. Výhodou je, že člověk u toho nemusí tolik přemýšlet a může vypnout.

houdkic
05.10.2021 3 z 5

Na prvni dil ze serie jsem se moc tesila, ale nejak me nezaujal :( Uprimne jsem netusila do ceho jdu, jelikoz jsem necetla anotaci, ale tohle jsem uplne necekala.

Postavy byly nesympaticky, Kaden mi doslova pil krev kvuli tomu svymu neustalymu chovani, Allie nebyla o moc lepsi. Porad se jen hadali a usmirovali a prislo mi to chvilemi az moc vyhroceny.

Tri hvezdicky s odrenyma usima.
Jsem z tohohle spis zklamana a nejakou dobu si odpocinu nez se pustim do dalsiho dilu.

vydzu
30.09.2021 4 z 5

Tenhle žánr není úplně můj šálek knihy, ale občas je fajn si od všech těch thrillerů a fantasy odpočinout. A tahle knížka je pro takový odpočinek jako stvořená. Příběh je krásně a poutavě napsaný, postavu Kadena i Allie jsem si celkem oblíbila. I když je tady samozřejmě spousta klišé momentů, u téhle knihy mi to vůbec nevadilo. Jen ten konec byl na mě už příliš přeslazený.

Lucie311
28.09.2021 3 z 5

Lehoučké,milé,čtivé,vtipné....prostě fajn pohodové čtení.