Začít znovu

Allie Harperová se kvůli studiu stěhuje do Woodshillu a touží po jediném – začít znovu od začátku. Proto se jí úplně nelíbí, když jí nezbyde nic jiného než spolubydlet s arogantním grázlíkem. Kaden White je sice neuvěřitelně atraktivní, ale se svým potetovaným tělem a nestydatým chováním také ten poslední, s kým by Allie chtěla sdílet byt. A k tomu ještě hned na začátku vymyslí seznam pravidel, z nichž to nejdůležitější zní: V žádném případě spolu nikdy neskončíme v posteli! Allie si však záhy uvědomí, že Kaden toho v sobě skrývá mnohem více, než si původně myslela. A čím lépe se navzájem poznávají, tím těžší pro ni je odolat vzájemné přitažlivosti. Román získal prestižní cenu Lovelybooks 2016 v kategorii "Liebesromane"....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/354196/zacit-znovu-zWp-354196.png 4.4620

Začít znovu 1.

Vydáno, Omega

Begin Again, 2016

Kniha Začít znovu

Týnuš1812
22.06.2019

Tato kniha je naprosto úžasně napsaná, podle popisku by mě ani nenapadlo, jak mě zaujme a pohltí.
Už se těším na novou, doufám, že bude stejně úžasná :)

Darktherka
19.06.2019

Hezká oddechovka. I kdyz mi přišel vztah Allie a Kadena trochu uspěchaný

minariq
14.06.2019

Skvělá oddechovka, přečetla jsem jí za jeden den a zařadila ji do oblíbených knih, ke které se chci vrátit. :-)

rajcatko
14.06.2019

Moc jsem neočekávala, chtěla jsem oddechovku a tu jsem dostala. Přečteno za jeden večer. Obsah knihy je sice klišé, ale napsané je to perfektně, to se musí nechat. Já jsem za tuto knihu ráda.

Šíša
11.06.2019

Knížka se mi líbila, četla se sama. Téma sice ohrané, jak už podotkli ostatní, ale tohle se bude číst pořád :)
Kniha mi trochu připomínala sérii After :D.
Na konci srpna by měl vyjít další díl, a i když nebude hlavně o Allie a Kadenovi, ráda si ji přečtu.

Kyparis
10.06.2019

Moc hezká knížka, ačkoliv má celkem dost stran, četla se sama a stránky rychle ubíhaly.
Téma takové dost ohrané, ale napsané moc hezky :-)

10.06.2019

Trochu mi to připomínalo knížku After, ale příběh je čtivý, působivý a čte se jedním dechem

salča
02.06.2019

Příběh Kadena a Allie mě chytil od první stránky.
I přes stokrát ohrané téma-spolubydlící, nesnášenlivost a láska...mě tyto knihy baví a je to můj šálek kávy pro skvělý odpočinek.

Saryinka
02.06.2019

Průměrná romance.
Rozhodně jsem podle hodnocení očekávala víc.
Jako oddechovka je to dobrý, ale jen pro první čtení. Rozhodně po knize už nesáhnu.

domina
01.06.2019

Ano, konečně po dlouhé době kniha, která se mi líbila. Sice to občas drhlo, proto 4*, ale četlo se to samo.

tynka65
20.05.2019

Tak tohle se četlo samo!! Skvělá knížka,děj plynne úplně sám a postavám to jiskření opravdu věříte. Pro mě měla jedinou chybu, a to byla ta, že nemá ještě více stránek :D vůbec jsem nechtěla, aby skončila. Moc se těším na další díl .

kikibo
06.05.2019

Můj šálek čaje, další prosím! :D

rysavas
02.05.2019

Přiznávám, že kdybych předtím nečetla knížku Krásná katastrofa, tak by mi to přišlo čtivé, ale takhle mi to přišlo spíš jen jako kopie, navíc místy už opravdu dějově natahované.

rene.rn
26.04.2019

Klidně bych "začala znovu" :-) Kniha se četla velmi dobře, asi jsem čekala trochu jiný "happy end" , ale za mě rozhodně palec nahoru!

barborelka
25.04.2019

Po dlouhé době mě mile překvapila nová autorka ;-) příběh moc hezký, četlo se samo. těším se na další díl ;-)

Damonka12
18.04.2019

Tato kniha má typický nádech YA, který miluji, holka a kluk jsou spolubydlící nejprve se nesnáší a poté se do sebe zamilují. Za mě povedená kniha. I příběhy obou hrdinů byly propracované a zajímavé. Za mě ano.

TheJollyRoger
16.04.2019

Ve výsledku opravdu netuším, co si o tomhle kousku myslet. Těšila jsem se na knihu moc (zásadní chyba č. 1 - a to si vždycky říkám, ať nic neočekávám, protože pak nebudu zklamaná :D). Chyba č. 2: hlavní hrdinka. Ta mi teda nesedla. Přišla mi jako strašně uječená a náladová citlivka, což není nic pro mě. Pak mi došlo, že mi asi občas vadí i použitá slova a stylistika překladatelky (chyba č. 3), než jen samotná postava (možná číst to v angličtině, tak si knihu oblíbím více). Postupem času to ubralo lehce na ukňouranosti, lehce. Taky se pak vysvětlovalo, z čehopak asi ty komplexy Allie má a proč, no a taky, že tam komplexy a démony z minulosti má každý... to už neexistuje člověk s průměrně normální minulostí?
Musím přiznat, že jsem nejspíš měla jinou představu o ději obecně. Hlavně jsem nečekala, že to bude všechno tak vážné, supercitlivé, místy až tragické. Tragické dětství, dospívání, vztahy, všechno. Asi jsem čekala mnohem větší oddechovku a zábavu, která se tam teda taky našla, ale ne v míře mého očekávání. Asi jsem prostě a jednoduše už na tohle moc stará. Já teda tady ty love-hate vztahy můžu, ale musí to mít taky nějaké meze žejo. Dopadlo to tak, jak předpokládám muselo, ale toť k závěru vše. Jo, ještě Spideyho bych brala.

Ona kniha asi hádám není špatná, aspoň podle hodnocení ostatních, ale mě zklamala a tak jdu proti proudu.
(Spencer byl mojí nejoblíbenější postavou, a proto se do pokračování možná v budoucnu pustím.)

AmazingUnicorn
11.04.2019

Je to úžasná kniha. Vztah Allie a Kadena se mi moc líbil, občas jsem se zasmála, takže opravdu super. Hodně se těším na příběh Dawn a Spencera♥️

alzbeta4340
01.04.2019

Romantické čtení určené hlavně pro mladší čtenářky. V rámci žánru velmi dobře napsané. Ten, kdo má rád tento druh odpočinkového čtení, určitě nebude zklamaný.

Pohodarka84
31.03.2019

Lehce předvídatelné, není asi nic co by mě v příběhu překvapilo, ale líbí se mi autorky styl psaní a od těhle knih stejně nikdo hluboké myšlenky nečeká...další knihu si určitě přečtu.

KuroHaru
19.03.2019

Červená knihovna, proti které je i Rudé právo vybledlé. Jako oddechovka dobré, ale vzhledem k tomu, že takový žánr běžně nečtu, mě to zas tak úplně nenadchlo. Byl to v podstatě jen slet (velmi, velmi silných) chemických reakcí mezi hlavními postavami, který byl však od začátku do konce předvídatelný a plný všemožných vztahových klišé. Trochu mi to přišlo jako žhavé sentimentální představy sepsané v deníčku americké puberťačky...Ale nemyslím to kriticky, kniha svůj účel plní a napsaná je čtivě a vtipně. Jen já jsem na tohle asi trochu studený čumák...

Veru4973
18.03.2019

I já musím napsat, že tohle jsem teda opravdu nečekala! Můj oblíbený žánr jsou detektivky, po knize jsem ale sáhla, protože jsem si chtěla odpočinout od všech těch mrtvol nalezených v kufru a pod. po pravdě jsem neměla nijak velká očekávání. Děj mě ale totálně pohltil, s hlavními postavami jsem prožívala všechny pocity od zklamání až po radost a štěstí. Jediné co bych vytkla byl na mě docela přeslazený konec a trošku mi chyběl i pohled Kadena. Nicméně knihu jsem četla s nadšením a ani jsem se nenadála a najednou byl konec. Až mi bylo líto ji zase vrátit do knihovny. Doufám, že druhý díl bude co nejdřív!

Adelin239
16.03.2019

Tak tohle jsem nečekala....a tím nemyslím samotný děj knihy, ale především povahy všech postav v ní. Některé části knihy se daly sice předvídat, ale ani to neubralo jejímu kouzlu. Co mi v ní ale trochu chybělo, byl pohled z druhé hlavní postavy Kadena. Nicméně je to jen malý detail, a i přes to dávám knize plný počet hvězdiček.
Není pochyb, že se k této senzaci určitě vrátím. Pevně doufám i v to, že nám vydají druhý díl. Jinak tu podle mě bude hodně zklamaných čtenářek :D

tereza94
14.03.2019

Krásná oddechovka. Už se těším na další díl.

Maruš.D
14.03.2019

Nemohla jsem se rozhodnout mezi třemi nebo čtyřmi hvězdami. Kniha se mi líbila, ale znovu si ji asi číst nebudu. Příběh byl zajímavý, ale ne nijak originální. Postavy byly zajímavé, nebylo jich moc a tak jste lehce udrželi přehled. Zamrzelo mě, že se nějak nerozvíjé vztah mezi Spencerem a Drew, ale třeba bude pokračování :-D
Potěšilo by mne, kdyby byla kniha psána z obou pohledů hlavních postav. Kaden byl velmi zajímavý a složitý a určitě bych ho lépe pochopila, kdyby se tam objevilo alespoň pár kapitol z jeho strany. Příběh neurazí, ale ani mě nedostal do kolen. Příjemná oddychovka :-))

Vše pro lásku!
Vše pro lásku!