Věřit znovu

Věřit znovu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/406813/bmid_verit-znovu-w7z-406813.jpg 4 1563 306

Začít znovu / Znova série

Ona se vzdala lásky. On se ale nikdy nevzdá jí. Ve chvíli, kdy Dawn potká Spencera, ví, že je ztracená. Spencer je sexy, vtipný a okouzlující – zkrátka její typ. Přesněji, byl by její typ, kdyby se Dawn nerozhodla držet se dál od všech kluků a pochybných vztahů.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Trust Again , 2017

Brolly
15.06.2020 5 z 5

Stejně jako 1. díl je kniha velmi pěkná. Krásný příběh.

Zlá-Ňufie
14.06.2020 4 z 5

Tohle bylo moc příjemné počtení. Stejně jako v prvním díle jsme měla pasáže, kdy mě kniha trochu rozčilovala a vcítit se do Dawn, pro mě nebylo úplně jednoduché. Spencera jsem si ale zamilovala a bylo příjemné pokávat Allie a Kadena. Pro fandy červené knihovny bych určitě doporučila :).

RendyaDav
07.06.2020 5 z 5

Autorčin styl psaní mám ráda a čte se lehce a rychle.Moc pěkně napsaná romantická knížka ,kde se místy hodně směji ale jsou i pasáže kde ukápne slzička...

TerezaJágrová
28.05.2020 5 z 5

Z první knihy jsem byla nadšená víc, ačkoli příběh je fajn, kniha je velmi čtivá, tak pořád se mi více líbil příběh Allie a Kadena. Nicméně příjemné čtení.

laura
25.05.2020 3 z 5

Řekla bych, že tohle bylo ještě o něco slabší než 1. díl... Čtivé, nicméně trošku obehrané. Předvídatelné a tím maličko nudné. Ale i tak přečteno během pár dní, protože tohle autorka zkrátka umí...

Jenže mě na takové ty hry: Ale jooo, ale neee, ale jooo už nějak neužije nooo :) Očekávala jsem něco trošku víc překvapivého, něco, co bych hltala stejně a přitom na konci skončila s takovým tím mírným omráčením a přihlouplým výrazem na tváři: Jakože cože? No wooow...

Což se teda nestalo...

Bad-wolf
24.05.2020 4 z 5

V první řadě musím přiznat, že kniha je opět velmi čtivá - je to takové pohodové, oddychové čtení. Líbila se mi mnohem víc než první díl, ale stejně mi na knize "něco" chybělo k dokonalosti. Přišlo mi to velmi podobné jako první díl (oba mají svůj problém se kterým se tomu druhému nechtějí svěřit,..). Tentokrát jsem ale k postavám měla blíž než u prvního dílu, což ale bude dáno tím, že jsem si k nim už nějaký pouto vytvořila v předchozím díle. Z toho důvodu doporučuji číst tuto sérii postupně.

Monni
23.05.2020 4 z 5

Musím říct, že první díl se mi líbil o něco víc. Kniha opět začíná playlistem, který mi po tom, co jsem si ho přečetla nepřišel tak dobrý jako v jedničce, ale i tak fajn. Celkově mi kniha přišla taková zdlouhavější a chvilkama o ničem, ale i tak se mi líbila. Tyto knihy beru jako oddychovky, u kterých si člověk zasnít. Každopádně odhalení na obou stranách, jak u Dawn, ta i u Spence jsem nečekala. U Spence vůbec a u Dawn jsem si říkala...až tak?.. Každopádně kniha byla fajn, ale občas ty dialogy :D :D :D

Ella161
21.05.2020 5 z 5

Další skvělá kniha autorky! Tahle autorka patří mezi mé oblíbené. Nejen že píše čtivě, ale i osobitě. Na příběh Dawn a Spence jsem se těšila. Vůbec bych do Dawn neřekla, že ona se bude vyžívat psaní v takového žánru. V první díle mi přišlo ostýchavá, ale přesvědčila mě, že taková vůbec není. A Spenc? Nemám mu co vytknout. Už v první knize mi byl sympatický. Je hodný a rozvážný. Pro své kamarády by se mohl rozkrájet. A jeho láska k Dawn? Ach bože! Přiznávám tedy, že Kadena mám raději, ale nemyslím si, že by v tom bylo něco osobního. Prostě my holky jsme spíše na drsňáky. Nicméně Spence bych brala hned! Jsem ráda, že Spenc a Dawn se dali dohromady. Fandil jsem jim už od začátku. V knize se taky objevují Kaden a Allie, což je moc fajn. Jsem ráda, že jsem se s nimi ještě nemusela loučit. Ač už to není jejich příběh, tak mi udělalo radost, že jsem viděla, jak jejich vztah pokračuje. Nemohu jinak, než doporučit!

Tereza.Fait
20.05.2020 3 z 5

Pribeh zase pekny, fakt se mi libil. Ale nektery dialogy? Nevim jestli je to prekladem, ale takhle se mezi sebou mlady lidi nebavi - Allie a Dawn hlavne, to mi prislo kolikrat jak rady od starsi tety.

Anežka524
19.05.2020 3 z 5

Nebylo to špatné ale...
Něco tomu chybělo. Navíc mi v knihách hrozně vadí, když mají obě postavy nějaký "hrozný" problém, se kterým se prostě nemůžou tomu druhému svěřit. Takhle to už bylo v 1. díle a vytáčelo mě to...Nechápejte mě špatně, je fajn, když mají postavy hloubku a minulost, ale tohle bylo neskutečně otravné.

Tereza035
17.05.2020 4 z 5

Wow! Skvělá romantická kniha, která vás vtáhne do děje. Je napsaná hrozně moc čtivě a i na to že je tlustší, tak ji máte hnedka přečtenou. Opět tu byli super a sympatické hl. postavy, tak jako v předchozím díle. Dawn mě občas štvala a Spencer taky, ale i tak jsem se u knížky usmívala a byl tam i ten sarkasmus a vtipné dialogy. V knize se řeší také zajímavé a važné témata, ale je to odlehčené romantikou a tématikou z vysoké. Oproti prvnímu dílu, byla o špetku slabší. Knížku vám můžu jednoduše moc doporučit, jsem z ní nadšená. 9/10

petulkapeta
14.05.2020 5 z 5

Na přiběh Spencera jsem se hrozně moc těšila,libil se mi už v předchozim dile vtipalek i když jsem čekala trošku jiný příběh,vic takoveho Spencera jako byl když jsem se s nim seznamila...ale přiběh s Dawn mě nezklamal,jeji životní situace mě překvapila,ale libilo se mi že se s tim nakonec vypořadala..aneb vše zle je k něčemu dobre...

Bajkas
06.05.2020 4 z 5

Líbí se mi styl, kterým píše i to, že ma příběh hlavu a patu. Jsem rada, že mám tuhle sérii v knihovně, protože když je den blbec tak.je to idealni čtivo.

Shinstria
03.05.2020 5 z 5

Autorčin styl mě neskutečně baví. Poslední dobou mám chuť si přečíst nějakou tu slaďárnu a od této autorky se mi dostává přesně to, co potřebuji. Trocha lásky, trocha bolesti, trocha romantiky, humoru ale i nešťastná minulost/osud, jež si každý nese s sebou. Autorka nám dává nahlédnout za oponu témat, která se mnoha z nás moc často nedotýkají - špatné rodinné vztahy; úraz s doživotními následky, způsob jakým to ovlivní blízké; když milovaná osoba zničí vaše plány na budoucnost podváděním.. To všechno jsou témata, která autorka něžně rozvádí ve svém příběhu. Bolestné zážitky, ovšem jemně zabalené do cukrové vaty, která to zjemní do romantického příběhu s radostným koncem. Je to oddechové, příjemné čtení. Nenápadně brouká myšlenku, že není dobré odsuzovat druhé, dokud nevíme, jaké problémy stojí za jejich chováním. Doufám, že přesně o tomto bude následující díl o Swayer, protože ta holka mě v téhle knížce zaujala!

maja11231
30.04.2020 3 z 5

Nebylo to takové, jaké jsem si představovalo. První díl se čet sám ale od této knížky jsem se pořád odpoutávala. Nemohla jsem se začít. Není úplně špatná ale ani ne nejlepší kniha. Docela mě to zklamalo. No jen doufám, že třetí díl bude lepší.

pavlikova9332
29.04.2020 5 z 5

Moc pěkný příběh se šťastným koncem. A hurá na další díl

jeny-v
28.04.2020 4 z 5

"Dvojka" je příběhem Dawn a Spencera. Po nevěře partnera má Dawn obavy z budoucnosti a strach z nového vztahu, proto se upne na psaní erotických povídek, kde nachází jistotu a radost. Má milovaného otce, se kterým má velmi hezký vztah a rodinný život bez matky. V neposlední řadě také své kamarády, kteří jsou tu pro ni v dobách dobrých i zlých. I Spencer má své problémy a břímě na ramenou, které si nese z minulosti. Tíha tragické nehody jeho sestry Olivie ho stáhla až na dno, ale snaží se být veselý, vtipný a pohodář, aby pro své přátele představoval pevnou skálu. Mezi těmito dvěma to jiskří, ale musí ujít cestu plnou bolesti, usmíření a nechat průchod citům, lásce a budoucnosti, protože "minulost má totiž ve zvyku tě neopustit, dokud se s ní nevypořádáš".

Simona99
27.04.2020 3 z 5

"Pokračování" knížky Začít znovu. Tento díl byl zhruba vykreslen stejně jako ten první. S rozdílem, že byl popisován ze strany druhé z kamarádek.
V podstatě by se dalo říci, že knížky popisují vesměs sexuální život mladých lidí. Obě knížky mají poměrně jednoduchý děj, avšak z každé z nich si člověk něco odnese...
Doporučuji si přečíst oba dva díly :-) (jsou propojené)

Veeria
24.04.2020

Zamilovala jsem se do příběhu již u prvního dílu, a láská s dalším dílem sílí a nabývá rozměrů. Dokonalost ve všech směrech. Styl Mony Kasten je originální, extrémně propracovaný, bohatý, čtivý, poutavý, snový..... mohla bych nalézt mnoho přívlastků, ale stejně až při čtení pocítíte jejich pravdivost a sílu, jedinečnost. Příběh je silný, emočně nabitý, vtáhne vás do děje a cítíte - radost, napětí, smutek, vzrušení, něhu....tato kniha mi předala mnoho! Postavy, které jsou tu pro své čtenáře, aby jim mohly být oporou. Aby jim ukázaly, že každý z nás má svou minulost, svoje strachy a obavy. Aby jim ukázaly, jak oni bojují a vypořádávají se s překážkami. Aby jim dodaly sílu a naději. Aby jim zpříjemnily všední dny a inspirovaly je. V těchto knihách nikdo není dokonalý, a to činí tuto sérii nádhernou - v tom, že je lidská. Zrcadlí život, realitu. Je protkaná vírou a nadějí v lepší zítřky. Získáte nezapomenutelné knižní přátele, kteří jsou tu pro vás a vy pro ně. Mona Kasten je kouzelnice a jsem vděčná, že si mě její knihy našly. Nechte se okouzlit také. :-) Team Spawn♥

keiko33
22.04.2020 5 z 5

Znovu pekny pribeh, tentoraz pribeh dvoch zlomenych dusi. Postup rovnaky, ako v prvom diele. Najprv priatelstvo, potom sa to medzi nimi rozbehne, rozchod a stastny koniec. Autorkin styl sa mi paci. Neustale vas nuti citat dalej, az kym nieste na konci.