Poslední oběť

Poslední oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213872/mid_posledni-obet-213872.jpg 5 1748 175

Rose Hathawayová sedí v cele smrti a čeká na popravu za vraždu, kterou nespáchala. Před krutým osudem ji zachrání kamarádi a ona se ocitá na útěku. Společně se svou láskou Dimitrijem a dalšími přáteli se snaží nalézt jediného člověka, který ji může spasit.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Domino

Last Sacrifice , 2010

Haňulec
20.10.2015 5 z 5

Dokonalé zakončení příběhu. Tato série knih mě velmi ohromila a vtáhla do děje jako žádná jiné série knih. Začetla jsem se do první knihy a skončila u posledního dílu ani nevím jak. Je pravda, že jsem se při některých úryvcích nudila a trošku je přeskočila, ale tak to je snad v každé jiné knize. Tuto sérii knih mohu jen doporučit.:-)

LucieK
21.09.2015 5 z 5

Všechny díly jsem přečetla se zatajeným dechem, tak mě ještě žádká kniha (knižní série) neoslovila jak tato... Můžu jen všem vřele doporučit! Kdo miluje tento žánr, a nečetl ... jako by nebyl!

medvídě
11.08.2015 5 z 5

Úžasná série !! :) ... Jen chudá Adrian :( ... Ale brzy se musím pustit do pokračování (Ještě, že je), abych zjistila, jak to bude dál s ostatními :) Škoda jen, že to nemá ještě 7. díl :( :D

Autorka umí brilantně psát a vtáhnout vás do centra dění :-) Jen tak dál

packaaaa
10.08.2015 5 z 5

Ke knize jsem se dostala spíše, že jsem byla zvědavá jak hodně se to liší od filmového zpracování, první díl se mi četl tak nijak, jelikož jsem viděla o co tam jde už z toho filmu, ale jakmile jsem si přečetla druhý díl.... Nemohla jsem se odtrhnout, další díly mě uplně pohltily. Obdivuji že to není pořád to stejný, každá knížka o upírech je v něčem opravdu jiná.... Určitě doporučuju každýmu, koho zajímají knihy o upírech atd. ;)

Babsie
17.06.2015 5 z 5

Nejlepší díl ze série. K prasknutí plný děje, co kapitola to zvrat, celou knihu napjatí čekáte jak to dopadne a fandíte Rose. Adriana jsem si zamilovala a to co Rose udělala mi přišlo strašně kruté, odpustila jsem ji až po tom co jsem dočetla navazující Pokrevní pouta a viděla Adriana šťastného. Tímto se VA vyšplhala na jednu z nejlepších sérií co jsem kdy v životě četla. Příběh Rose byl úžasný úplně celý, líbí se mi jak se postavy vyvíjí knihu po knize. Není co vytknout VA je dokonalost, chválím autorku!:)

martina8717
06.06.2015 4 z 5

Tomuto poslednímu dílu jsem dala o hvězdičku méně, protože se mi zdá, že ten konec byl uspěchaný, a kvůli tomu jak Rose zlomila Adrianovi srdce. Na tom je vidět, jak je to dobrá spisovatelka, že dokáže, že tohle všechno čtenář cítí :) Jinak pokrevní pouta od této autorky se mi zdají konkurencí :) možná, že se mi líbí víc

Sabcens
22.05.2015 5 z 5

Tenhle díl jsem četla déle, protože jsem se nechtěla rozloučit hlavními hrdiny, hlavně s Rose, Dimitrijem a Adrianem. Dílu opět nechybělo napětí a i trocha cestování. Nečekaných situací bylo víc než dost, a ten konec, no nemám slov. Chystám se i na spin off a už se nemůžu dočkat, až se znovu potopím do úžasného světa morojů, dhampýrů a nově i alchymistů.

Laf
17.05.2015 5 z 5

Napínavé od začátku do konce. Nešlo se od toho skoro vůbec odtrhnout, protože se pořád něco dělo. A konec? K tomu není co dodat. Prostě paráda a spokojenost veliká :)

Roselunda 1928
17.04.2015 4 z 5

4 za slabší začátek, který mě moc nezaujal a za Rosino nechutné chování k Adrianovi, kterého jsem si oblíbila málem víc než Dimitrije.
Jednotlivé knihy sice dostaly pouze čtyři hvězdičky, ale jako sérii bych tomu dala asi pět, když se na to tak zpětně koukám. Tahle série mi strašně chybí a už se těším, až si přečtu Pokrevní pouta :3 Sydney mi přišla celkem fajn :)

Renytka
03.04.2015 5 z 5

Za týden a půl jsem zvládla přečíst všechny knihy této série, každý díl se mi zdál o kousíček lepší, než ten předchozí, ale když se na to teď dívám zpětně, všechny díly jsou stejně úchvatné, v každém je něco nového a svěžího, něco krásného. Rose a Dimitri jsou pro mě novým symbolem lásky, do žádné série jsem se ještě nikdy nezamilovala tolik, jako do této...

Mruskulka
19.03.2015 5 z 5

Přečteno jedním dechem. A naprosté překvapení, kdo vlastně vrahem královny byl. Super :)

Nelly
27.01.2015 5 z 5

Velmi milé překvapení, které jsem po přečtení prvního dílu této série ani nečekala. Jak jsem už zmínila, první díl mi přišel takový nijaký, ale pak se vše tak rozjelo, že jsem musela jen číst a číst, abych se dostala k překvapivému konci. A doufám, že autorka někdy dokončí i příběhy dalších postav.

Er.es
22.01.2015 4 z 5

Výborná fantasy série, která měla v sobě hodně emotivních prvků, akčních scén, dva božské hlavní hrdiny, vtipné dialogy, zajímavé fantasy prostředí,...
Opravdu jsem si nenásilně užívala všech šest knížek, kdy mě tahle báječná spisovatelka rozesmála, napjala k prasknutí, rozbrečela a rozvášnila. Doporučuji pro fantasy fanoušky a já se k sérii rozhodně vrátím.
Tak zatím sbohem soudruhu Belikove a malá dhampýrko, byli jste úžasní! :-)

1259
13.01.2015 5 z 5

Jsem uchvácena tady tím příběhem. Rose a Dimitrij zase spolu a doufám že napořád. Sice je mi líto trochu Adriana, ale lásce neporučíš. Rose s Dimitrijem se skvěle doplňují.

mišule5
02.01.2015 5 z 5

Musím pochválit spisovatelku za tyto skvěle napsané knihy! Dobře se mi četly všechny díly :) Zakončení této knihy se mi velice líbil, protože miluji dobré konce a to se mi splnilo :)Mohu všem doporučit!

Viky.Tejralova
18.12.2014 5 z 5

Úžasná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji jedním dechem. Naprosto perfektní zakončení celé, naprosto dokonalé série. Moc jsem si ji oblíbila. Rose a zvlášť Dimitrij jsou naprosto nejúžasnější!! :-)

Sali88
21.11.2014 5 z 5

Dokonála série. Patří k mým nejoblíbenějším knihám.

Samira
15.11.2014 5 z 5

Jednoznačně nejlepší díl celé série, která byla celá úžasná, ale i tak poslední díl předčil má očekávání. Ještě, že je pokračování, jinak bych opravdu hodně truchlila. I tak mě to,ale dost mrzí, protože nikdo už nebude jako Rose a Dimitri. Celou sérii vřele doporučuji!!!

AleksKavli
15.11.2014 5 z 5

Tuhle poslední knížku (v sérii) jsem dočetla před pár minutama. Nemám ráda konce, mám pak asi milion pocitů, které se mi smísí dohromady. Ten konec se mi líbil, i když jsem ho čekala trochu jiný :/ Jinak celá knižní série byla uchvatná a tak záživná, že jsem jí četla pořád a chodila jsem spát hodně pozdě. Škoda že skončila, Rose jsem si moc oblíbila.

Ivy
29.10.2014 5 z 5

Z celé série jsem naprosto unesená. Kdybych měla pět ódy na každý díl zvlášť bylo by to samé ách a och. Což moc zábavné není. Ale áááách. Naprosto bezkonkurenční, jedno z nejlepší fantasy čtení, které jsem kdy četla. Samozřejmě jsem tým Dimitrij. A souhlas - Danila je naprosto k sežrání. Ale bohužel, jak se to jeví tak dalších zfilmovaných dílů se nedočkáme, ale naděje umírá poslední. Jinak se nemůžu dočkat až se pustím do volného pokračování.