Poslední oběť

Poslední oběť https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/213872/mid_posledni-obet-213872.jpg 5 1748 175

Rose Hathawayová sedí v cele smrti a čeká na popravu za vraždu, kterou nespáchala. Před krutým osudem ji zachrání kamarádi a ona se ocitá na útěku. Společně se svou láskou Dimitrijem a dalšími přáteli se snaží nalézt jediného člověka, který ji může spasit.

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Domino

Last Sacrifice , 2010

digi
26.02.2012 5 z 5

Tato serie knih je vždy plná očekávání,její přečtení je pro mě až příliš snadné protože mě dokáže každá stránka napnout tak že jí pokažde jen musím zrychlostí otočit a číst dál abych věděla jak se věci mají.Když už si myslím že jsem na něco přišla jako v této knize najednou mě překvapí novými zvraty a děj se najednou obrátí a někdy jsem možná v údivu jako další postavy této knihy.Prostě je tohle moje oblíbená kniha kde najdu co hledám a nezklame mě.Jsem ráda že je a moc děkuji autorce za to že s něčím tak úžasným přišla :)

B.K
04.12.2011 5 z 5

Vampýrská akademie je naprosto úžasná, všechny díly byli nádherné těžko říct který byl nejlepší... Určitě si to přečtu znova protože mě to uplně pohlito, vampýrské akademii se nic nevyrovná

Miila
14.09.2011 4 z 5

Opět pěkný příběh, překvapivé zvraty, ale pár nedořešených věcí. I když pokud opravdu bude další pokračování, třeba se to ještě dozvíme. :-)

Peace
14.09.2011 5 z 5

Smutek, že to skončilo.. Miluju ten humor.. A Dimitrij? .. to je prostě srdeční záležitost :o))

JennyPusinka
24.08.2011 5 z 5

Skvělá knížka.. celá série a štastný konec.. takže super.. :D

abbey
24.08.2011 5 z 5

Nejvíc ze všeho mě zarazilo že Rose ztratila pouto s Lissou bylo mi to i líto.. pak mě také zaskočilo jakým zbusobem skončila s Adrianem a upřímě mi ho bylo líto, ale co Dimitrij se k ní hodil víc, těším se na volné pokračování!

gattousti
17.08.2011 5 z 5

Super, jsem z VA úplně nadšená, taky mě mrzí, jak to skončila s Adrianem, nic méně teď s plným očekáváním čekám na zfilmování :) Nevíte, jestli je něco nového? :)

va maniak
28.07.2011

někde jsem četla že bude aji volne pokračovani o tom co dělaly ostatni takže pokud je to pravda tak super !!!!:D

kája14
08.05.2011 5 z 5

Moc pěkné zakončení:-) Ale zajímalo by mě, co se stalo se Sydny.

Alinore
08.05.2011 5 z 5

Jako každý správný VA-maniak jsem si stáhla tuhle knížku v aj hned jak jsem jí na netu objevila, takže jsem se s mou znalostí angličtiny a google překladačem pomalu prokousávala příběhem, ale stejně jsem nějaké části pochopila až po přečtení čj verze...

Co dodat?
Taša je mrcha, takže jí to z celého srdce přeju.
Dimitrij je dokonalej, takže se mi po něm bude stýskat.
Adrian...pche... bez komentáře.

A žili šťastně až do smrti....

KateCullen
27.04.2011 5 z 5

Úžasné zakončení, SPOILER jen mě štve, že Rose nezůstala s Adrianem - seděl mi k ní víc :/
A taky že Taša zabila královnu? Vůbec jsem tomu nechtěla uvěřit!!
Přišlo mi to ale takové nedotažené - co se stalo s Tašou? Odsoudili ji a zabili, nebo je jen ve vězení? A co Jill? Zůstane u dvora nebo ji Lissa pošle hned po korunovaci pryč?
Ale opravdu povedené, škoda, že je konec série, i když se prý chystá volné pokračování :)

Vendulik
21.04.2011 5 z 5

Krasné zakončení. Jen škoda, že už další díly nebudou. Konec mě hodně potěšil. Těším se na film.

Aria85
06.04.2011 5 z 5

Jednoznacne nejlepsi dil cele serie.. cetla jsem sice zatim jen v orig., takze mi nejake drobnosti utekly, ale byla uzasna.. a uz se tesim, az si ji prectu znovu v CJ.. Opravdu vyborne zakonceni :)

rusalka1
20.03.2011 5 z 5

vrchol série, SPOILER! zdrtilo ma ako to Rose skončila s Adrianom :/

fionKa
11.03.2011 5 z 5

Našla jsem jí na netu a už jsem se od ní nemohla odtrhnout. Poslední oběť krásně zakončila ságu Vampýrské akademie. :p