Tři přání

Tři přání https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401060/bmid_tri-prani-1uR-401060.jpeg 4 1294 334

DEJ SI POZOR NA TO, CO SI PŘEJEŠ, MOHLO BY SE TO VYPLNIT… Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?... celý text

Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Three Wishes , 2003

kytarka
15.11.2016 5 z 5

Velmi příjemné čtení...

Ankavi
09.11.2016 5 z 5

Liane Moriarty je pro mě jedna z nejlepších autorek. Kniihy od ní jsou zárukou určité úrovně - jak co se týče samotného příběhu, tak i propracování jednotlivých postav. Příběh o trojčatech mě doslova dostal. Zpočátku se vyvíjel sice nenápadně, ale pak se děj začal proplétat, situace se komplikovaly, ale přitom příběh ubíhal lehce, s nadsázkou, trochou humoru - a je velmi uvěřitelný. Chvílemi jsem měla pocit, že totéž jsem prožila i já, pocity, reakce sester, jejich vzájemný vztah - trochu komplikovaný, ale přitom neuvěřitelně pevný... Nic není černobílé, nikdo není dokonalý, ale mají se rádi a překonají i těžké chvíle. To je poselství, které si odnáším a už se těším na další knihu této autorky!

JanaJane
09.11.2016 1 z 5

Moc jsem se na knihu těšila, ale vydržela jsem sto stran a odložila. Vleklý děj o ničem.

zuzana2599
07.11.2016 5 z 5

Před chvílí jsem dočetla další lahůdku od mé oblíbené autorky. Opět jsem obdivovala její styl psaní, který působí velmi lehce a živě a dokáže čtenáře tak krásně vtáhnout do děje. Místy byla kniha okořeněna jemným humorem, který mě dokonce rozesmál.
Tři přání je nádherný sesterský příběh, který vyzdvihuje sílu a pouto rodiny, je o jejích radostech i strastech, o hledání a nalézání každého z nás.

Illaa
05.11.2016 2 z 5

Musím říct, že mě knihy od Liane Moriarty moc nebaví. Samozřejmě že mají moc hezká místa, ale celkově je to trochu roztahané a nudné. Možná to je spíš tím, že mám radši svižné tempo detektivek.

kneslova
02.11.2016 5 z 5

Perfektně napsaná kniha, dokonce s mírným humorem, řadí se k těm nejlepším, co jsem od L. Moriarty četla.

veronika9143
02.11.2016 5 z 5

Liane Moriarty mě opět nezklamala. Její knihy se čtou lehce a jsou protkané mírným humorem. Tři přání za sebe mohu doporučit každé ženě, dívce, která si chce přečíst pěknou knihu. Dávejte si pozor na to co si přejete - aby se to nesplnilo!!!

Libunkaa
01.11.2016 4 z 5

Velmi dobře napsaná knížka s krásným příběhem. Námět s trojčaty je velmi originální a autorka z něj vytěžila maximum. Jednoznačně moje nejoblíbenější kniha od Liane Moriarty.

kanitsuj
31.10.2016 5 z 5

Nádherný příběh od velmi talentované autorky - mé nejoblíbenější. Čtení jejích knížek je pro mne pokaždé očekávaným zážitkem. Některé motivy se již opakují, ale je to dáno tím, že se jedná o její prvotinu, která je jakýmsi shrnutím všeho, co později ve svých dalších knížkách podrobněji rozpracovala. Nemohu se dočkat dalších překladů! Tři přání jsou společně s "Alicí" pro mne to nej:-)

mekkejla
28.10.2016 5 z 5

Já prostě Liane Moriarty miluju! Nechápu, jak dokáže tak uvěřitelně popsat postavy. Člověk má fakt pocit, že jsou skutečné a že je zná. Všechny ženy v knize mně přirostly k srdci a u každé jsem našla alespoň kousek sebe. Nejvíc mě ale dostala Lyn... A jak zmiňuje JanaDor - já bych od LM taky přečetla cokoliv. Nečtu ji kvůli napětí - i když to je samozřejmě taky fajn - ale kvůli tomu, jak píše lehce, jak dokáže popsat emoce, jak jsou všechny její postavy propracované a jednají uvěřitelně a .... No, důvodů by se našlo ještě víc, ale prozatím stačí - další ochání si nechám na další knihu, která snad ještě bude ;-)

Michaela91
26.10.2016 5 z 5

Autorku jsem si velmi oblíbila, její knihy se čtou velice dobře. opět mě kniha nezklamala, děj ubíhal tak nějak sám, občas jsem se usmála nad nějakou pasáží. Konec byl krásný. celkově opět velmi dobrá kniha. Strašně se mi líbila ta vsuvka, kdy někdo popisoval situaci kdy vyděl tři sestry (trojčata) to bylo velmi povedené. Už teď se těším na další knížku od Liane.

Safienka
24.10.2016 5 z 5

Skvělé, humorné, oddychové, zamotané a prostě Liane Moriarty. I tentokrát přišla s něčím, co mě bavilo a užila jsem si. Příběh žen, sester, trojčat. Spousta postřehu od "druhého stolu", emailů a seznamů. Jsem nadšená a těším se na další tvorbu...doufám, že to bude brzy :-)

JanaDor
23.10.2016 5 z 5

Ach, to bylo nádherné. Opět. Jsem prostě zamilovaná do této autorky. Je to čtvrtá přečtená kniha od ní a já jsem ve stavu stálé čtecí poblouzněnosti. Mám pocit, že ať napíše cokoli, bude se mi to líbit. Třeba nakupovací seznam. Neeee, dělám si srandu. Ale je fakt, že tato kniha je skvělá. Perfektně promyšlený děj a postavy, které ožívají před očima a já spolu s nimi prožívám radosti a strasti jejich života.
Vřele doporučuji.

Babouš
22.10.2016 5 z 5

Opět naprosto vynikající. Já mám vždycky takovou radost, když najdu spisovatele či spisovatelku, kteří umí krásně psát, to je potom opravdový zážitek. Tři přání sledují osudy tří sester Gemmy, Lyn a Cat, které řeší svoje problémy s láskou, kariérou, dětmi a jejich cesty se zajímavě proplétají. Hrozně milá kniha, která je vtipná i citlivá, napínavá i romantická. Liane Moriarty si řadím mezi nejoblíbenější autorky.