Tři přání ekniha

DEJ SI POZOR NA TO, CO SI PŘEJEŠ, MOHLO BY SE TO VYPLNIT… Říká se „do třetice všeho dobrého a zlého“ a pro Kettlovy sestry to platí trojnásob – jsou totiž trojčata. Rozumná Lyn se pokouší ustát roli vzorné matky, starostlivé manželky a úspěšné podnikatelky, aniž by přitom přišla o rozum. Její zdánlivě méně úspěšná sestra Cat, pracující v oddělení marketingu, se snaží nepřijít o vysněné dítě a o manžela, jakého jí každá závidí, a „chudák“ Gemma ani nemá co ztratit, střídá příležitostné práce, bydlení i muže. Ale je tomu opravdu tak, jak se na pohled zdá? Co když je ve skutečnosti všechno trochu, anebo možná dokonce úplně jinak?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401060/big_tri-prani-1uR-401060.jpeg 3.81186
Romány, Pro ženy

Vydáno: (ekniha), Ikar (ČR)

Three Wishes, 2003

Kniha Tři přání

haidy

Dle hodnocení jsme knize moc šancí nedávala, ale je to překvapivě milá kniha. Četla se moc hezky, jako všechny knihy od této autorky. Jako není to knížka, kterou si budete pamatovat, myslím že za měsíc už nebudu vědět o čem byla, ale během čtení sem byla spokojená.

BaruJ.

Knihu jsem nedočetla. Ze začátku se mi to četlo dobře, ale jsou situace, které prostě nezvládnu. Kniha není žádné velké veledílo a sama jsem byla překvapená, že stačí jedna situace a knížka mě tak rozhodila a naštvala, že už jsem ji dál číst nemohla.

Ivetaa

Tři sestry trojčata stačily. I tak se děj neskutečně vlekl. Už teď nevím, o čem kniha byla a pozítří, kdo ji napsal a název... A opět z řady tzv. "bestsellerů"???

maryska09

Knížky této spisovatelky jsou skvělé a tato nebyla výjimkou. Člověk je čte s potěšením a těší se na každý další článek, který zapadne na své místo v celkovém příběhu. Tato kniha byla co do děje slabší, ale o to milejší, bez žádných překombinovaných zvratů. Doporučuji

Kavalos

Moriarty je výborná a její tvorba patří mezi mou oblíbenou, nicméně knížka Tři přání mě bohužel neoslovila. Je to takové pohodové čtení z běžného života, ale celkově hodnotím jako nudnější četbu.

Maguša

(+ SPOILER) Knížka se mi líbila. Dobrý nápad, reálné postavy s reálnými starostmi všedního života, někdy dost vtipné situace, u kterých se čtenář minimálně pousměje. Skvělá knížka pro nenáročné čtení, u kterého si hlavně odpočinete. Nutno podotknout, že autorce jdou spíše příběhy zabalené do tajemství, jež se postupně odhalují, příběh graduje a spěje do hořkého, případně hořkosladkého konce. Tohle byl zase jeden z těch sladkých konců. Ale když se člověk zamyslí nad tím, že to má být primárně odpočinkové čtení, a nijak extra převratná zápletka tam nebyla, tak proč ne. :) Bylo to, jakobyste četli příběh o docela nevšední a přesto úplně všední rodině. ;)

capricorn__
10.12.2021

Jdu proti proudu, mně se knížka líbila moc. "Tři přání" se ke mně dostaly jako úplně první kniha od autorky a bylo to ve fázi, kdy jsem se k moderní beletrii teprve dostával, proto nevím, jestli by můj dojem nebyl ovlivněn jinak, kdybych knihu četl později, ale já si ji moc užil. Líbil se mi nápad, oslovil mě i styl psaní, autorka je velmi kvalitní a originální vypravěčka. Bavilo mě propojení příběhů trojčat a hlavně jejich opravdové osudy, které mě nutily si myslet, že nečtu fiktivní příběh, ale skutečné osudy skutečných žen. Liane Moriarty není žádný Tolstoj a život lidí v "Třech přáních" není vykreslen do hloubky, psychologie postav (kromě těch hlavních) je docela povrchní, ale přesto jde o knížku, která je velmi nenáročná a u které si odpočinete po náročném dni.

evik2710
19.11.2021

Moc mě to nechytlo bavilo mě to až od půlky