Příliš dlouhá swingers party

Příliš dlouhá swingers party https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/bmid_prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 4 1272 227

Tomáš Kosek série

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

jana3526
15.11.2017 5 z 5

Jakožto student religionistiky a antropologie jsem byla začtena dvojnásob:)

Elkiss
11.10.2017 5 z 5

Výborná kniha! S takovým nápadem jsem se setkala poprvé a ráda bych si přečetla podobné žánry. Kotleta mě naprosto uchvátil a vtáhl do děje už podruhé. Jen tak dál.

Misuri
21.09.2017 3 z 5

Jako jó, de to. Všechny nedostatky jsou dohnaný po zábavný stránce a Je to i dost atraktivně napsaný. Jinak mi to ale přišlo jako taková slabší "kotleťárna". Možná je to tim, že fanda okultismu a podobnejch blbostí zrovna nejsem. A těch prasárniček tam bylo taky občas moc.
Kucí z Bratrstva krve sou prostě lepčejší.

vaby
14.09.2017 5 z 5

Super!

Klaris319
08.09.2017

Moje první kniha od Kotlety a rozhodně nebude poslední.V povídkách skvěle spojil zábavnost,s napětím a erotikou.Jakmile jsem se začetla,tak jsem nemohla přestat.Knížka se četla prakticky sama :D

TonyStarkless
05.09.2017 5 z 5

Hlavní hrdina má jednu velice dobrou zásadu: "Návštěvy přijímám, až když si stáhnu prezervativ z penisu..." Malý spoiler, aby si mohl každý "nezasvěcený" čtenář představit, do čeho se právě chce pustit a oprášit si tak znalost svého mateřského jazyka, kterým autor opravdu vládne. Musí být připraven na příval sexu, sexuálních praktik a násilí. Jestli si myslí, že sledování porna, domácích freevideí a sexuálních znalostí od svých 14 let z něj dělají "kápa", vyvedu ho z omylu. Démony, pošuky, bohyně se všemi pohlavními orgány, s tím určitě zkušenosti nikdo z nás nemá :D Tady si to může pěkně vychutnat a dokonce nemusí ani opustit stověžatou matičku Prahu. Někdy si říkám, že by z toho mohla cestovka těžit, stejně jako z objíždění Londýna, kde se nachází Baker Street 221b, ukazovat všechny ty hospody, bordely, podzemí a ministerstva, kde není něco v pořádku. Na své si přijdou milovníci zbraní, erotických her, magie, fanoušci Sparty i české Škodovky... a vtipno-drsno-ero Kotletovského "škravopisu"...

cori
24.08.2017 3 z 5

Kniha obsahuje pět povídek, které Kotleta prošpikoval sexem,násilím a démony. Nejvíc se mi líbila poslední povídka Artefakt, v níž byl sex jen v úvodní scéně a kde Kosek stojí mezi izraelským komandem a nezničitelným esesákem.

Mystig
16.08.2017 4 z 5

Svět není jen černý nebo bílý a hrdinové né vždy jsou na statných koních v brnění. Někdy je lze zaměnit i za zapáchající onanisty s neortodoxními postupy. Rozhodně se člověk u této knihy nenudí. :D

Bruka
27.07.2017 3 z 5

Jako jo, některé části ujdou, bohužel to Kotlík trochu dost zabíjí naprosto zbytečnými popisy typu: "Chocholoušek se vyzbrojil jednou čézetou ráže 148 Magnum, jednou bitevní fuseklí na řetězu, devatenácti samopaly AK-47, které schoval do kabelky svý druhý záložní šlapky s krevní skupinou B+, povolil si o dvě dírky opasek, poškrábal se levou rukou na pravé půlce řitě a objednal si na Bystrovský 139 Praha 5 jeden párek s hořčicou za 29,90 Kč protože vole kapitalismus zasranej". Tadle tupá a nezajímavá vata zabírá plnou půlku knihy a jakmile ty pasáže začnete přeskakovat, dojde vám, že tu knížku čtete jen proto, že masturbovat u špatnýho porna v ranním vlaku do práce jest krajně nevhodné. Žádný vývoj charakterů, žádná logika v konání, neustále se opakující motivy nudné beznápadné akce a občas i ten bezprizorní, otrocky popisoidní mrd bez emocí, kde se akorát dočtete, že každej kvalitní sex musí mít především spoustu příslovcí - kdo, co, kdy, jak, proč, kam, komu strčil. Knížka se klidně může obhajovat tím, že "to je přece pulp", má to být brak a je to brak. Jenže i brak se dá napsat slušně. V klišé, schématu a vylouhovanosti musí být pointa nebo alespoň emoce. A ať mi nikdo neříká, že když dokáže do takového formátu dostat naprosto legendární dialogy jeden "škaredej úchyl z videopůjčovny", jak označil Quentina Tarantina uživatel verbal na ČSFD, že se z toho nikdo nedokázal aspoň trochu přiučit. Já z toho bohužel místo vtipu cítím jen popkulturní reference a kousavý český hospodský cynismus. Tři hvězdy za dobrej nápad a zábavnou tématiku.

mandrawer
07.07.2017 5 z 5

Husty, trocha erotiky ako v romanoch pre zeny. Je to fasa kniha.

Gordonlord
26.06.2017 4 z 5

Soubor několika delších detektivních povídek z vyšetřovací kanceláře pana Koudy, které spojuje magie, sex a násilí (jako ostatně i v jiných Kotletových knihách)

Skutečně za pozornost stála například povídka, kde hlavní hrdinové spolu s jednou šlapkou vyšetřují bestiální vraždu jedné extrémně náruživé nymfomanky a jejich pátrání je zavede na svingers party, kde musí mezi šukáním a skrýváním mrtvol hledat stopy zločinu, honit vraždící sukubu a luštit záhadu. Zajímavý byl i nápad v poslední povídce s Mojžíšovou holí, nebo magické očarování šlapek bohyní rozkoše, v povídce Pražské kobky.

Kotleta opět nesází jenom na sex a násilí, jakožto mocná lákadla a nosné pilíře, ale i jeho postavy, spisovatelský styl a neskutečná zábavnost a dokonce i napětí jeho povídek, jsou vážně neuvěřitelně strhující !

Denaille
30.05.2017 4 z 5

Moje prvotina od pana Kotlety a ačkoliv jsem musela nejdřív vysvětlovat, co že to vlastně čtu a tak nějak si obhájit obálku před přítelem... stejně mě obsah trochu překvapil. Ale tak nějak... (hodí se to vůbec takhle říct?) příjemně. :D Ačkoliv začátek trochu drhnul, zbytek povídek jsem přečetla skoro na jeden zátah.
A taky konečně po profesoru Langdonovi a Ivanu Trojanovi z Ďáblovi lsti pořádný religionista!

Nika_holo
30.03.2017 2 z 5

Podle recenzí jsem si říkala wooow, tak ta kniha bude stát za to. Dlouhý nudný začátek, pár stránek, které zaujaly. Rychlý, utnutý konec.

Kešu1981
21.03.2017 5 z 5

Hmmm, tak to sedlo...rozhodně si přečtu další "kotletu" :o)

Allia
19.03.2017 4 z 5

Erotika zabalená do sci-fi ;-) Opravdu oddechovka, která se ale velmi dobře četla, ale určitě nic pro zapřísáhlé puritány. Hromada sexu obalené magií a démony, je opravdu zajímavé téma, které ale dobře funguje ;-)

Gurus
13.03.2017 4 z 5

Ta knížka je nářez:) nejlepší povidky 1,2 a 5. Čtvrt a taky docela šla.

Moje první Kotletovka:-D.

Měl sem často pocit, že advokátní kancelář je něco jako kancelář pro odhalování pravosti v knihách ze Saturnina.

karel0684
13.03.2017 3 z 5

No... co napsat... sex a sex a krev a démoni a sex... Kniha to není špatná, ale je to jako ta rychlovka v sexu. Na chvilku to zvedne náladu a pak je po všem. Tady je ještě druhý díl, tak uvidíme...

Boby17
01.03.2017 4 z 5

Na tuhle knihu bych vztáhl pořekadlo sex, drogy a rock and roll, transformované na magie, sex a haldy mrtvol. Tak mě při čtení napadlo, jak by asi vypadala filmová adaptace?

HNEDOOCKA
01.03.2017 5 z 5

Výborné..

Aleen
21.02.2017 4 z 5

Moje první kniha od Františka Kotlety. Po dlouhé době velice originální počteníčko, které se , podle mého názoru, dost vymyká běžné knižní produkci. Bavila jsem se...smála jsem se i nahlas. Nedávám pět hvězd jen proto, že jsem hodnotila až po přečtení knih Bratrstva krve. Nicméně sexuální náboj, násilí pojaté jaksi legračně...pomoc, Kotleta mně zabije vtipem a akcí, vždy se chytnu do jeho pastí.

sex Praha prostituce česká fantasy démoni česká fantastika

Část díla

František Kotleta (p)
česká, 1979
2016  83%Spad
2014  78%Příliš dlouhá swingers party
2010  84%Hustej nářez
2017  87%Poločas rozpadu
2020  85%Operace Thümmel

Kniha Příliš dlouhá swingers party je v

Přečtených1 927x