Příliš dlouhá swingers party

Příliš dlouhá swingers party https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/227345/bmid_prilis-dlouha-swingers-party-L6J-227345.jpg 4 1277 227

Tomáš Kosek série

Tahle kniha není žádná selanka. Tahle kniha je literární swingers party plná démonů, prastaré magie, zombií, čarodějek, sukub, děsivých artefaktů, mocných sil z počátku věků a sexu. Spousty sexu. Ale taky akce a humoru. Jinak to František Kotleta ani neumí.

Teron
11.01.2019 2 z 5

Po třetím kusu odkládám ad acta, abych se mohl pustit do něčeho zajímavějšího. U swingers povídky mi docvaklo, proč mě to nezaujalo - postavy jsou normální lidi bez schopností, což to jako kulhánkovinu dost podsekává. Fuchsův Frost byl mág, Pragocalypsa má tým mutantů, v Nářezech jsou upíři...tenhle prvek tady zkrátka chybí a je to stejnej problém, jako když se v Langdonovi neřešej hádanky.

jaroiva
29.12.2018 3 z 5

Poté, co jsem nebyla schopná doposlechnout Spad, jsem se rozhodla, že je třeba doplnit vzdělání nějakou jinou knížkou autora.
A musím říct, že tohle se i dalo :) Je tu více sexu, méně krve, a tak jsem se mohla i soustředit na nějaký ten děj a dokonce jsem zjistila, že i jazykově je to poměrně příjemně psané. Tak možná ještě dám Kotletovi šanci u nějaké jiné knížky. Spad ale už doposlouchávat nebudu.
Vzhledem k tomu, že je knížka povídková, jsou tu lepší a horší povídky, tak průměrně mi to vychází na 3*.

Tyrkysová
15.12.2018 4 z 5

Jako oddechovka s trošku peprnějším obsahem je to ideální. Děj hezky odsýpá, nikde se zbytečně nezdržuje... Ani se nenadějete a jste na konci. Spojení akce, magie, sexu a typických Kotletových hlášek prostě vytváří velmi čitelnou směsici, u které se pobavíte :)

Tesinka_Laufey
05.11.2018 3 z 5

Na to, že všude čtu samou chválu, tak jsem zklamaná...Knížka není špatná. Je to dobrá nezvyklá oddechovka, ale čekala jsem něco víc. Navíc mě strašně rozčilovalo dělení každého příběhu.

NightGepard
31.07.2018 5 z 5

Ve zkratce shrnuto: Afrika a magie, bizardní bordely a magie, mojžíšova hůl a magie. Jízda, kterou jen tak někde nezažijete. Prostě Kotleta a odreagovačka.

Malýmedvěd
03.05.2018 3 z 5

Bál jsem se do čeho to jdu, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Bylo to vtipné, svižné oddychové čtení.

wally
23.04.2018 3 z 5

Docela slabota...čekal jsem lepší jízdu vzhledem k tomu, jak se mi líbila ´Nářezová´ trilogie...zklamání...

Lenka.Vílka
12.03.2018 4 z 5

Takže už znám pravdu, které jsem se bála. Zvuky jsou v uvozovkách všude. Nejenom ve Spadu. Ale což, to nějak dám. Co mě zaujalo? Myslela jsem, že půjde o povídky, které jsou samostatné jednotky, ale nakonec se ukázalo, že nejsou. Prostě útržky z práce pár týpků. Ale jsem si jistá, že i přes tu srandu raději nine to five...
Boží tango: 3/5
Příliš dlouhá swingers party: 5/5
Srdeční záležitost: 2/5
Pražské Kobky: 4/5
Artefakt: 4/5
Obálka: 5
Celkem: 3+5+2+4+4+5=3,8=4
Víc u jednotlivých povídek.

midloch
09.03.2018 5 z 5

O Kotletovi jsem dříve dost slýchával ale první knihu jsem od něj přečetl až loni (Spad) následovanou dvěma pokračováními postapo trilogie. Takže tohle byla má první kniha od autora, která byla ve stylu urban fantasy a musím říct, že jsem se při čtení náramně bavil. Abych byl přesný mám pocit, že jsem první povídku četl již v nějaké starší Pevnosti (protože mi byla dost povědomá).

Každopádně sex, magie, přestřelky to vše zasazené do současnosti tvoří velmi čtivý koktejl a už se těším na pokračování.

Dogwood
06.03.2018 5 z 5

Super kniha, porno komedie akce vše dohromady propojený v příjený celek... Konečně fantasy co není jen pro děti :)

bb69
22.02.2018 4 z 5

Nie je to zlé oddychové čítanie - mágia, démoni, nejaká tá erotika, ale upírie "Bratrstvo krve" sa mi páčilo oveľa viac.

Lenny33
20.02.2018 4 z 5

První "povídka" se tedy moc nepovedla a celkem mě od knihy odradila, ale naštěstí jsem se ke knize po měsíci vrátila a zbytek je starý dobrý Kotleta. 4*

buster21
13.02.2018 5 z 5

Kotleta nesklamal

KAREL6725
25.01.2018 5 z 5

Ještě jsem od Kotlety nečetl špatnou knihu, tahle není výjimkou. Magie a sex ve sbírce povídek s Tomášem Koskem. Kotletovky považuji za nejlepší četbu , co tady vychází , tohle není braková literatura, ale vrchol české fantasy. Na brakovou literaturu jsou tady jiní pisálci . Plný počet hvězd je samozřejmost. Kotleta nikdy nezklame a knihu od knihy je lepší. Tohle číst mě nikdy nepřestane bavit.

backtothefuture
15.01.2018 3 z 5

Škoda že je to na 4 části jinak dobrý.Už mám i další od Kotlety tak jsem zvědav

uhoř49
15.01.2018 5 z 5

Supr kniha ,musím sehnat zbylé díly,nezbývá mi než doporučit jako super oddychovku.

Tereza299
12.01.2018 4 z 5

První povídka mě málem od celého čtení odradila, ale... neostýchavý Tomáš Kosek a jeho velmi humorné vyprávění, od nahánění čarodějek, kurev, démonů, přes kouzla a střílečky, po sexuální orgie, velkou erekci a mrd*čky, silně udrželo mou pozornost, a tedy hodnotím velmi kladně :).

tanuki
09.01.2018 3 z 5

Pokud by platilo tvrzení, že obálka prodává, tak by tuhle knihu nyní musel vlastnit každý většinově orientovaný muž, který by ji zahlédl v knihkupectví. Samozřejmě prodává i název a tady už není vůbec o čem hovořit. Neodolal jsem tedy a rozhodl se zjistit podrobněji, jak se taková swingers párty může vyvinout...

Jedná se o jednoduché čtivo s explicitními sexuálními popisy, detektivní a duchařskou zápletkou. Pět případů, které řeší svými nestandardními metodami trochu neobvyklá detektivní kancelář. Hemží se to zde různými démony a magií. Napsáno čtivě a občas i vtipně. Autor se snaží využívat humor a sem tam se mu některé dialogy či přirovnání opravdu povedou. Kniha sice nedosahuje kvalit Mistra žánru, ale s tím snad nikdo ani nepočítá. Je určitě důstojným zástupcem pokleslé brakové literatury, která dokáže velmi dobře pobavit a zapomenout na starosti všedního dne bez nutnosti využívat přehnané množství intelektuální kapacity. :o)

Cením si každé knihy, která mě donutí si otevřít Wikipedii, takže zde především díky za Bafometa, který mi po celé čtení nasadil do hlavy písničku, které se nešlo zbavit...

slawa.cap
17.12.2017 4 z 5

Poslouchal jsem jako audioknihu. Moje první setkání s Kotletou. Po přečtení dalších jeho knížek musím říct, že tahle je nejslabší. I přes to, že je plná hláškujících, ostrých borců, magických nepřátel a femme fatale hlavního hrdiny. I když je knížka rozdělena do povídek, plynule na sebe navazují a vlastně tvoří jeden příběh. Ten mi chvílemi připadl jen jako pojítko mezi sexuálními scénami. I tak si mně knížka udržela a zbytek Kotletova díla jsem přečetl jedním vrzem a i s větším nadšením.

Drowned
30.11.2017 5 z 5

Tak tohle se mi moc líbilo. Žádný zombie, upíři a další nemrtvá havěť, ale magie, sex, humor a akce. To vše v parádních příbězích se sympatickým Tomášem Koskem a dvojicí pistolníků Gibsonem a Horstem. Hned jak jsem dočetl dávám se do druhého dílu.

sex Praha prostituce česká fantasy démoni česká fantastika

Část díla

František Kotleta (p)
česká, 1979
2016  83%Spad
2014  78%Příliš dlouhá swingers party
2010  84%Hustej nářez
2017  87%Poločas rozpadu
2020  85%Operace Thümmel

Kniha Příliš dlouhá swingers party je v

Přečtených1 932x