To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417221/bmid_to-nejlepsi-v-nas-2pk-417221.png 4 1668 466

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív... Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, je dost možná právě, co jejich vztah nenávratně zničí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All Your Perfects , 2018

Eleanor-ka
13.07.2020 4 z 5

Do knihy jsem se pouštěla s jistotou, že to budu mít za víkend přečtené a příběh mě pohltí a donutí mě nad ním ještě chvilku přemýšlet, protože jsem s autorkou už zkušenost více než jednou měla a většinou vždy super oddechové počtení.

Příběh mě zde nezklamal, naopak za mě možná nejsilnější příběh z autorčina pera, avšak mě zde trošku zarazil konec. Nevím, možná jsem čekala trošičku jiný happyend, ale konec dobrý, všechno dobré.

Každá z nás by chtěla mít po boku muže, jako je Graham, ale obávám se, že on je přesnou ukázkou pouze knižního ideálu.

klarinka9974
03.07.2020 5 z 5

Já jsem vůbec nevěděla do čeho se pouštím, co očekávat ale dle hodnocení a komentářů jsem se na knihu těšila. A můj bože, jsem úplně zlomená z toho krásného příběhu. Nedovedu si jako matka představit, tu situaci kdy nemůžete mít děti. Kdy se snažíte každý den aby se vám to konečně povedlo a pak se stane ještě něco horšího. Měla jsem 3x slzy v očích a byla jsem tak dojatá, že jsem z knihy nadšená. Taková je v životě realita a ne každý má život jako z pohádky. Jenže ten konec v této knize byl pohádkový a já věřila a doufala, že to všechno dobře a šťastně dopadne. Úžasná, krásná kniha. Autorka si mě získala už druhou knihou. Doporučuju těm, kdo věří na pravou lásku i když prochází spoustou trápení. Miluju příběhy s nečekaným koncem.

Dandy1
25.06.2020 5 z 5

Colleen opět nezklamala. Téma je v dnešní době aktuální. Dějové linky se hezky prolínaly a příběh utekl jako voda.

JessieEx
19.06.2020 5 z 5

Podobně jako v Námi to končí se autorka i zde vrhla na velice vážné, nadčasové a hlavně smutné téma. Díky prolínání minulosti (jak se ti dva seznámili a dali dohromady) se současností jsem dostala i pořádnou a vždy potřebnou dávku romantiky, zároveň jsem ale už téměř od začátku knihy slzela, protože jsem už věděla, i přes ten krásný a sluníčkový počátek vztahu, že přijdou fakt temné mraky. Tentokrát je to téma, které se mě dotýká víc, než třeba domácí násilí v Námi to končí.. Takže i proto je pro mě (zatím) To nejlepší v nás největším dojákem tohodle roku. Vloni byla největším dojákem právě Námi to končí a předloni Jediné pravé lásky. Myslím, že jedna "ubrečená" knížka za rok bohatě stačí :) Jestli si taky občas rádi (nebo spíš rády) popláčete, tohle je to pravé ořechové pro vás :)

xena2711
13.06.2020 3 z 5

První knížka od autorky a tak nějak nevím co napsat. Bum se nekonal. Příběh ze života, který může potkat kohokoliv z nás. Nakonec opět láska zvítězila. Graham je scifi:-)ale krásný:-)
Hezky a čtivě psané.

HDosoudilová
10.06.2020 5 z 5

Velmi silné (pro mě osobní) téma a dost jsem váhala, jestli knihu vůbec dočtu. Nakonec jsem ale moc ráda, že jsem to nevzdala. Musela jsem si ji však dávkovat postupně.
Četla jsem na tento příběh dvou mladých manželů spoustu různých názorů. Mnoha lidem přišla Quinn jako ufňukaná hysterka... ale kdo tohle nezažil, neměl by ji soudit. Neplodnost a ta strašná touha po vlastním dítěti s člověkem (i s mužem!) neskutečně zamává... ať chce nebo ne, změní ho to... Velmi jsem s ní soucítila. Grahama jsem zase strašně obdivovala..
Konec mě neskutečně rozsekal ale zároveň mě i potěšil a přinesl mi pár uvědomění. Takže jsem sice brečela ale vlastně se i usmívala.
Je to moje první setkání s Colleen Hoover; byla jsem zvědavá, jaké její knihy jsou. Ano, čte se skvěle. Bylo to čtivé, zajímavé a citlivé. Ale rozhodně to není kniha pro každého.

ElikaS
29.05.2020 3 z 5

Nějak nevím, co k téhle knížce napsat a jak ji vlastně ohodnotit. Quinn mi lezla neskutečně na nervy a asi v půlce knihy jsem si říkala, že už fakt ne a nedočtu ji. Jenže nemám ráda nedočtené knížky, takže jsem ji dočetla a byla jsem ráda. Protože ten konec ... To bylo krásný, ach Graham byl neuvěřitelný.

jeani001
29.05.2020 5 z 5

Výborně napsané, smutné a dojemné.
Colleen Hoover psát opravdu umí a s každou další knihou posouvá laťku výš a výš.
DOPORUČUJU!

Yuuki24
28.05.2020 1 z 5

Tuhle autorku úplně miluji, ale tento příběh byl u ní šlápnutí totálně vedle. Nudné pasáže. Opakování situace do zblbnutí. Doufám, že její další dílka budou lepší. Budu ji držet palce.

Sobotikova
26.05.2020 5 z 5

Moc krásný příběh. Jen mi tam trochu vadila postava Grahama. Jak mi někdo takový mohl vadit? Protože takoví chlapi neexistují.

klovatina
25.05.2020

Pro mě jedna z nejlepších knih autorky. Zase trochu jiná než ostatní. Střídání dějových linek dávalo smysl, takto byla kniha úplná. Hlavní hrdinka byla sice trochu ufňukaná, ale přesto jsem jí velmi dobře rozumněla. Zajímavé bylo, že ačkoliv se toho v knize moc nedělo, četla se velmi lehce a rychle. Colleen Hoover to prostě se slovy umí.
A ještě jedna věc mě zaujala. (Možná už to tu někdo zmiňoval, nečetla jsem všechny komentáře.) Na konci knihy zmiňuje Ava dívku, která se jmenuje Seven, ale říká si Six (v knize jsou jména přeložena). Tak se jmenovala nejlepší kamarádka Sky, hlavní hrdinky ze série Hopeless. Existuje novela s názvem Finding Cinderella, která se věnuje právě Six. Určitě stojí za přečtení. Víc nedodám, to už by byl spoiler.

beruzzka
24.05.2020 5 z 5

Tuhle autorku mam moc rada a jeji novou knihu povazuji asi za nejlepsi, co jsem od ni cetla a urcite i jednu z tech opravdu dobrych, co jsem kdy cetla. Ale myslim, ze zalezi, kdy se tuhle knihu rozhodnete cist. kdybych ji cetla pred par lety, nez jsem mela deti a hlavne nez jsem sama zazila par mesicu snazeni o miminko, vubec by me kniha neoslovila a mozna bych ji nedocetla. nerikam, ze to tak bude mit kazdy a ze se nebude libit nekomu, kdo o detech neuvažuje nebo je nema, ale bude tezsi pochopit jednani hlavni hrdinky.

Petro..nella
23.05.2020 5 z 5

Ani nevím jak tuhle knihu mám popsat jenom vím jedině to že jsem tu knihu prožívala jak by to byl můj vlastní příběh.Citila jsem to štěstí a cítila jsem i tu bolest.

princesse
20.05.2020 5 z 5

Opět další kniha této autorky, která se nedá jinak než doporučit! Krásné čtení, i když smutné a hlavní hrdinka byla někdy opravdu nesnesitelná. Její situace nebyla určitě nijak záviděníhodná, ale dle mého si ji dokázala ještě více znepříjemnit a ztěžovat. Podle mě zcela zbytečně. Každopádně její manžel byl chodící "dokonalost" a nemohla si jiného přát. Naprosto mě pohltil konec u kterého jsem si opravdu od srdce pobrečela. Ale nelituji ani jediné slzy. Skvěle napsaný a vylíčený příběh ...

blackoutzuzi
19.05.2020 5 z 5

Colleen Hoover jednoduše umí. Líbí se mi, že dokáže uchopit jakékoli závažné téma a podat ho citlivě, čtivě, poutavě a tak, že ve vás něco zanechá. Toužíte-li po příbězích, které jsou spíše pro ženy a které zároveň nejsou jen o krásných a romantických vztazích, ale naopak otevírá témata jako neplodnost, domácí násilí, psychické poruchy, smrt v rodině apod., tak je Colleen Hoover ten pravý autor pro vás.
Já už si u jejích knih ani nečtu anotace, jakmile vidím, že jí vyšla nová kniha, prostě vím, že si ji potřebuji přečíst :)

Ella161
18.05.2020 5 z 5

Miluju jí! Graham je tak skvělej chlap! Hned bych si ho vzala. A ty jeho dopisy? Nemohla jsem přestat plakat

zuzikis
16.05.2020 3 z 5

Kniha stojí za to už kvůli dopisům, ale celou dobu si říkám, sakra, opravdu musela celá kniha být o tom, jak spolu nedokázali komunikovat a situaci řešit? Kdy oba zůstali na mrtvém bodě po takovou dobu? Přála bych si více stran po přečtení těch dopisů a více toho, kdy se situaci opravdu snažili řešit.. čtení knihy pro mě bylo utrpení, ale ne z důvodu, že bych tolik soucítila s hl. hrdiny (i když s Grahamem jsem trochu víc soucítila a Quinn byla opravu dost nesnesitelná, fakt jsem jí nesnášela), ale protože bylo tak těžké číst, jak se ani nesnaží situaci nijak řešit a upřímně, i když dopisy byly dojemné, tak jsem brečela až tehdy, kdy Quinn potkala štěně se smutnýma očima :-), navzdory všemu knihu doporučuji, protože konec za všechno utrpení stojí.

Hasko
12.05.2020 3 z 5

Celkem depresivní knížka, konec jakože šťastný. Oba aktéři silných povah a silné lásky,která jim zachránila manželství.

Voltík
09.05.2020 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a určitě nebude ani poslední. Krásný, ale smutný příběh. Musím přiznat, že občas i slzička ukápla a to se mi u knih zase tak často nestává. Dopisy už mě pak vlastně jen dorazily. Celou dobu jsem oběma držela palce. Spoustu lidí píše, že jim Quinn lezla na nervy, ale kdo z nás se musel popasovat s nečím takovým. Spíš mi jí bylo líto, než abych ji mohla soudit. Líbilo se mi střídání kapitol teď a tehdy. Tenhle příběh z hlavy jen tak nedostanu.

,,Posvítíme-li jen na svoje chyby, to nejlepší v nás zůstane ve stínu."

AliceTief
08.05.2020 5 z 5

další těžké téma této autorky, nedokážu si úplně oblíbit hlavní hrdinku, ale to bude tím, že jsem nikdy nezažila takovou situaci...Každopádně jsem ráda za takový konec a Graham je prostě třída!!!