To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417221/bmid_to-nejlepsi-v-nas-2pk-417221.png 4 1666 466

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív... Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, je dost možná právě, co jejich vztah nenávratně zničí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All Your Perfects , 2018

Bara52
13.11.2020 5 z 5

Autorka přesně vystihla, co se vám může stát, když vás ovládnou domněnky a kam až vás to může dovést. Na první pohled se může zdát, že je to slátanina z červené knihovny, ale ten podtext, ten dojem co to ve mě zanechalo ... hodnotím rozhodně plným počtem.

Laruska07
10.11.2020 5 z 5

Líbilo se mi, jakým stylem to bylo napsáno, četlo se to téměř samo. Milý a dojemný příběh, který se může stát každému.

Miretti
01.11.2020 5 z 5

Pokud chci odbočit ze svých oblíbených žánrů, ráda sahám po této autorce. Líbí se mi její styl psaní. A tento příběh byl krásný, dojemný a kouzelný... takové milé pohlazení .

HellRia
01.11.2020 5 z 5

Autorka píše převážně o mladších postavách, nicméně nyní zabrousila do vod manželství, neplodnosti a problémech s mezilidskou komunikací. A povedlo se. Bolestný příběh, ze kterého až mrazí, když si jen omylem představíte sebe na místě hrdinů.

Zrzka1
31.10.2020 1 z 5

Chápu, že asi nejsem cílovka, ale jak může mít kniha tak vysoké hodnocení, tomu zkrátka nerozumím. Ohodnotila jsem dvěma hvězdičkami, ale poté, co jsem došla ke konci, jsem musela změnit na jednu. Při čtení kýčovitých scén mi bylo trapně a poprvé se mi stalo, že jsem musela pasáže v knížce přeskakovat. Oproti Hoover je i Třeštíková kvalitní čtení. Třešničkou byla hromada překlepů v českém vydání. Na pomezí braku

Makkys
29.10.2020 5 z 5

Od autorky jsem četla už hodně knížek, ale tahle za mě byla nejlepší. Kniha se opět skvěle četla, moc se mě líbilo jak se prolínali dvě linie minulost a současnost a kde bylo krásně vidět jak se jejich vztah vyvíjel. Quinn a Grahama jsem si moc oblíbila a hrozně moc jsem jím přála aby byli šťastní. Dokázala jsem se vcítit do Quinn a chápat její smutek, vím co přesně cítila měsíc co měsíc a ta beznaděj a frustrace je hrozná. Ten příběh je tak neskutečně reálny a tolik emocí které se ve vás budou při čtení střídat. Graham byl možná až moc pohádkový a nereálný, ale to mě vůbec nevadilo. A ten konec byl prostě ... brečela jsem a to se mě u knih moc často nestává.
Doporučuji si přečíst je to vážně skvělá kniha !!!!

ver.sze
28.10.2020

Velice čtivý příběh se dvěma liniemi - minulost, přítomnost. Krásně jde vidět vývoj vztahu a člověka při složité životní události.

Safrika
24.10.2020 4 z 5

Pěkný příběh, takové mám ráda, i slza ukápla. Rozhodně k zamyšlení na svým životem :).

klaraj093
21.10.2020 5 z 5

Nemám slov.. Dlouho se mi nestalo, abych z jedné kapitoly cítila šílený smutek a z druhé totální štěstí a radost.. Kniha je skvěle napsaná a příběh úžasný..

Alex.rrr
20.10.2020 4 z 5

Nebylo to špatný a určitě se mi kniha dobře četla. Od autorky jsem četla rychle po sobě pár knih a musím uznat, že citlivá témata umí šetrně rozebrat. Nicméně jsem se přistihla, že některé skoky do minulosti už bych nejradši přeskočila a spíš jsem přejížděla řádky. Zajímala mě spíš současnost než tokání a kupa sexu na papíru. Ale celkově rozhodně zajímavé.

Ráčkajda
19.10.2020 5 z 5

Miluju vyprávění ve více dějových linkách....a kdo by nechtěl mít doma takového Grahama...bylo to velice čtivé a smutné a konec mě rozsekal, u čtení dopisů jsem tak brečela jak už dlouho ne..

Coucouha
18.10.2020 4 z 5

Zase "stará, dobrá" Colleen! Zdá se mi, že ta holka umí napsat buď úplně skvělou knihu, nebo úplný brak. A tahle patří k těm velmi povedeným, u kterých mi i slza ukápla. S hlavní hrdinkou jsem sice moc nesympatizovala, ale celý příběh byl prostě skvělý!
Námi to končí, Odvrácená tvář lásky a To nejlepší z nás stojí opravu za přečtení! Nebudete litovat.

pavlačinka.1
13.10.2020 5 z 5

Velice čtivé....nápadité a šílené seznámení dvou lidí, kteří v sobě vzkřísili lásku a spokojeně žili.....než přišla velká překážka, kterou s velkým úsilím zvládli.......a život šel dál...

daniela7398
09.10.2020 4 z 5

Tím, že má kniha dvě dějové linky, tak Vám to dává velmi dobrou představu o tom, jak se vztah dvou lidí dokáže rozvinout. Část "Tehdy" je pro mě velmi přesládlá a naopak část "Teď" je velice silná, hodně reálná a bolestná, ale i to je realita života.. Může pomoct lidem, kteří si procházejí podobnou situací. Aktuálně jedna z nejoblíbenějších autorek sází na její schopnost popsat v knize detailní pocity postav.

Magdyla.8
03.10.2020 4 z 5

Páni, to nejde ani popsat takový příběh, když nemáte s něčím podobným zkušenosti. Bylo to realné, postavy byly sympatické a velmi se v průběhu času změnily. No Hoover má vždy příběhy ze života a tento byl jedním z nich.

Anna195
02.10.2020 5 z 5

Musím sa priznať, že som si pri tejto knihe poplakala. Pre mňa to bol veľmi silný príbeh so silnou témou. Krásne prepojená minulosť s prítomnosťou. Postavy som si hneď obľúbila a hlavne Grahama, ktorý bol typ veľmi milujúceho manžela, aj keď v určitej časti príbehu vás možno zaskočí, čo urobí. Quinn ma v niektorých situáciách hnevala, ale ani ju nemôžem súdiť lebo je pravda, že neviem ako by som sa správala ja na jej mieste. Quinn aj Graham urobili chyby, ktorým sa musia postaviť.

Príbeh jednoznačne odporúčam a Colleen Hoover je pre mňa TOP autorka

DominaCZ
01.10.2020 odpad!

Spoilery.
Nelíbilo, protože to bylo z její strany ufňukané kvůli hloupé zbytečnosti-no bóže tak to nejde, tak ať si pro nějaké jdou, jsou jich všude tuny opuštěných, a z jeho přehnaně dokonale nemužsky milující.

Naštěstí to končilo pořízením něčeho jinýho než jsem čekala....
Dyť o nic nešlo ježiš, lidi žijí mnohem hůř.

Fakt jste tu všechny nemusely vyzradit o co v knize jde.

gossipavlina
25.09.2020 4 z 5

Pěkné, emotivní čtení. Graham je teda spíš jak princ z pohádky, moc reálný nebyl. Ale proč nejde občas i snít o dokonalém, chápajícím, empatickém muži :)
Konec dobrý, všechno dobré.

Han-nah
07.09.2020 5 z 5

Quinn a Graham - osudová láska. Nejsou dokonalí, ale jsou tu jeden pro druhého. Kapitoly "Tady" a "Teď" mohou někomu vadit, ale je to asi účelové, aby čtenář začal srovnávat pozvolné změny ve vztahu.
"Tehdy" - romantika, láska, touha, sex.
Mezi tím omezující se komunikace mezi partnery, kteří řeší pro oba těžké, velice citlivé a bolestivé téma, že Quinn pořád nemůže otěhotnět. Většina rodiny a přátel děti mají a oni jen dokola slyší otázku, kdy se oni konečně stanou rodiči.
"Teď" - dva lidé, kteří trpí ve vztahu vedle sebe v manželské krizi.
Nádherná a slzavá je kapitola 28 - krabička s dopisy a epilog jako třešnička na dortu.
Přečetla jsem si všechny komentáře a každý má svůj názor. Pro mě je tato kniha velice osobní, protože jsem měla podobný osud, ale na rozdíl od knihy jsme tento problém řešili a mluvili o něm. Vrátila jsem se do vzpomínek, tak jako Quinn, sex podle kalendáře a všech možných rad, každý měsíc zklamání,výčitky, vztek, ale na koho a na co a další naděje, ale i beznaděje. Mrzí mě, že v knize nebylo dáno více prostoru, jak to cítí a přijímají muži. My jsme si po 7 letech manželství dali jeden druhému možnost rozhodnutí, které by ten druhý akceptoval , jestli bude chtít jeden ze vztahu odejít. Byli jsme spolu celkem 40 let a těsně před manželovou smrtí jsme oslavili právě tuto "Rubínovou svatbu". Od tohoto rozhodnutí jsme se již k tomuto tématu nevraceli a svůj život přizpůsobili tomu, co nám osud přichystal. Vše je o komunikaci a náš, i když bezdětný, vztah jsme nevzdali, pouze se přizpůsobili. Jak se říká, když tím člověk neprojde, nemůže soudit. Taky ale neodsuzuji páry, které děti účelově nechtějí. Je to pouze jejich volba a oni se svou volbou žijí, Je to vždy život těch dvou.

uminaa
28.08.2020 5 z 5

Ďalší nádherný príbeh z pera neuveriteľnej autorky. Ako každá jedna z jej kníh aj táto v sebe nesie pridanú hodnotu. Colleen vie ako do obyčajnej romantickej knihy vniesť skutočný svet, skutočné problémy a venuje sa im. Aj táto kniha bola pre mňa neuveriteľne emotívna. Musím povedať, že obdivujem ženy, ktoré podobné situácie prežívajú. Ste pre mňa zosobnením sily.
Ďakujem.