To nejlepší v nás

To nejlepší v nás https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/417221/bmid_to-nejlepsi-v-nas-2pk-417221.png 4 1670 466

Nový román bestsellerové autorky Colleen Hooverové o nešťastném manželství a jednom dávno zapomenutém slibu, který by ho mohl zachránit. Quinn by v životě nenapadlo, že potká osudovou lásku v nejhorší den svého života. Přesně to se ale stane. Začátek jejího vztahu s Grahamem je naprosto dokonalý, jsou jako stvoření jeden pro druhého. O sedm let později je ale jejich manželství v troskách. Zpočátku dokonalá láska je ohrožena tisíci nedokonalostmi jejich společného života. Člověk by řekl, že manželství přestává fungovat tehdy, když lásku nahradí zloba a pohrdání. Ale Quinn a Graham se na sebe nezlobí. Prostě už jen nejsou stejní jako dřív... Všechny společné sny a vzpomínky, místo aby je držely pohromadě, je od sebe oddělují. A to jediné, co by je mohlo zachránit, je dost možná právě, co jejich vztah nenávratně zničí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All Your Perfects , 2018

Jupijow
09.02.2021 4 z 5

Jak říká jeden známý parový terapeut, jedna se o typické porno pro ženy...emoce, drama, vášeň, spřízněné duše...a nekonečná víra čtenáře v happy end.

desejka
07.02.2021 5 z 5

Knihy od Colleen jsou pro mě vždy hodně silné a poučné. Snad v žádné knize jsem necítila tolik bolesti. Naštěstí láska a komunikace pomohla vztah vybojovat zpět.

Vlaďkaa4
05.02.2021 5 z 5

Knížka je fajn, jen se trochu bojím, že slečny které ji budou číst, pak budou čekat na prince na bílém koni. A ten se nejspíš nedostaví.

Zuzanka45
05.02.2021 5 z 5

Další pecka od mé oblíbené Colleen. Opět kniha s velice silným tématem, která vás pohltí a bude bavit. Příběh je naprosto promyšlený, reálný, plný lásky, smutku, zoufalství, touhy, dovede vás zapřemýšlet. Tuto knihu doporučuji spíše ve starším věku, kdy už máte rodinu, proto si knihu přečtu minimálně ještě jednou, třeba až sama budu mít manžela. Zpočátku jsem měla trochu zmatek ohledně kapitol - minulost a přítomnost - ale po první čtvrtině knihy jsem se v tom už vyznala. Minulost krásně doplnila mé otázky.
PS: Ráda bych poznala ve skutečném životě chlapa jako byl Graham, protože ten byl neskutečný.

martina1797
03.02.2021 4 z 5

Tato autorka prostě umí neskutečně vykreslit pocity a emoce. Ze začátku jsem myslela, že to nebude nic moc, navíc téma neplodnosti mě moc nelákalo. Ale hlavní myšlenka podle mého byla o něčem jiném. Když spolu dva otevřeně nekomunikují, dojde časem k nepochopení a odcizení. Líbilo se mi rozdělení knihy na část "tehdy" a "teď". Vidět ten rozdíl a uvědomit si, že i dokonalý pár musí na vztahu pracovat aby všechno dopadlo jak má. Za mě krásná kniha k zamyšlení...

malazluta
03.02.2021 4 z 5

Knihy Colleen Hoover mám opravdu moc ráda, bohužel každé její dílo je poměrně hodně emočně náročné. Každá sice jinak, ale vždycky ve mě zanechají smutek a vnitřně se mě dotknou. Z tohoto důvodu jsem si začala zvažovat, kdy se do její další knihy zase začtu. Knihu "To nejlepší v nás" jsem odkládala hodně dlouho, ale po jejím přečtení musím konstatovat, že autorka opět nezklamala.

uhnavka
02.02.2021 3 z 5

Knížka na dovolenou. Ke konci jsem už ale přeskakovala především pasáže o neutuchající lásce na počátku vztahu. Myslím, že nápad dobrý, ale za mě trochu pořád do kolečka. Rozhodně do života přinutí zamyslet se nad tím, jak (ne)řešíme problémy.

Katerina015
31.01.2021 4 z 5

Fajn kniha, prijemne se cetla :-)

ivetapl
31.01.2021 2 z 5

Quinn mě šíleně vytáčela. Obdivuji Grahamma, že s ní zůstal... Úplně mě to nebavilo a uvažovala jsem o odložení knihy...

sladkovka
27.01.2021

Teď jsem knihu dočetla a mám chuť napsat podobný dopis svému partnerovi. To co bych mu chtěla vše říct, ale nemám odvahu, protože nechce poslouchat pocity a hlavně je nechce řešit.
Stejně jako čtenářky přede mnou jsem myslela, že knihu nedočtu, ale jsem ráda, že jsem vydržela a na konci i ukápla i slza.

janik6969
20.01.2021 5 z 5

ze začátku se mi taky příběh moc nelíbil, vadilo mi TEĎ, ta urputná touha mít dítě, vlastně jediná touha, která ničí vše co krásného by mohlo být, chtěla jsem Quinn přizabít za to jak se chovala, ale pak jsem chtěla Colleen přizabít za to, jak mi emočně rozervala duši, nebýt kapitol Předtím, nevím nevím, jak bych příběh vydýchávala. Moc se mi to líbilo, těším se na další knihu, ale MUSÍM si dát chvíli pauzu, ať mě přemíra emocí nepukne srdíčko :)

LaDouche
19.01.2021 3 z 5

Nejdříve mě kniha nechytla tak, jak všechny další knihy od Colleen. Četla jsem ji s přestávkama, nemohla jsem se začíst do příběhu Quinn, který prožívala teď. Části příběhu, které se staly předtím byly super, ale nedokázala jsem se ztotožnit s hlavní hrdinkou a s tím, co prožívala v současnosti. Nechápu, jak tak dlouho dokázali vydržet v manželství, aniž by si spolu promluvili. Nakonec mě kniha asi od poloviny vážně vzala, na konci mi i slza ukápla. Myslím, že by se lidi měli zamyslet nad tím, jak se párů neustále ptají na děti. Tohle by se dělat nemělo...Ne všichni to pak vezmou tak sportovně, jako tito manželé.

kalimaskry
06.01.2021 5 z 5

Krásná kniha, ze života mnohých. Doporučuji přečíst, donutí přemýšlet. Moje druhá kniha od autorky a rozhodně nebude poslední.

Lejčís
04.01.2021 5 z 5

Nádherná kniha, která řeší velmi závažné téma. Sama jsem se vždy bála, jak bych to zvládala, kdyby se to stalo mně.. Colleen mi ukázala, jak na to.

Kalima206
30.12.2020 1 z 5

Zezačátku se mi knih hodně líbila. Ale poté, jak se jedna kapitola odehrává v přítomnosti, druhá v minulosti a neustále se to střídá, tak mě to tak nějak přestalo bavit. Možná je to i tím, že sem si takovým obdobím nemusela procházet a tak se do tohoto tématu nedokážu úplně začíst, těžko říct..

Raislin
28.12.2020 5 z 5

Nádherná kniha. Trochu smutná, ale parádní, když člověk chce, lze vyřešit i nepřízeň osudu.

AnnieR.
27.12.2020 5 z 5

(SPOILER) Já mám z této knížky nádherný pocit.
Od této autorky je to první kniha kterou jsem četla a zanechala ve mně něco krásného, že si musím přečíst všechny knihy od této autorky.
Konec vlastně nebyl vůbec kýčovitý i když to dopadlo vcelku dobře. Quinn a Graham se mi šíleně líbili. Od začátku do konce.
I když mi bylo Grahama dost líto, Quinn mi bylo líto také. Nejhorší pocit je, když něco tak strašně chcete a nemáte šanci toho dosáhnout a tak se cítila tahle dvojice. Chápu chování jak jeho, tak i její.
To co bylo ukryto v krabičce, byl něco skvělého. Něco, co bylo krásnou vzpomínkou z minulosti a také to byla věc, která mohla zachránit přítomnost i budoucnost (nebo taky zničit)...
SPOILER!!!!
Jsem strašně ráda, že to nakonec dokázali překonat, protože jsem jim držela celou dobu palce.
Při této knize jsem se nasmála (ve scénách předtím) a hodně jsem si pobrečela (ve scénách teď)...
Knihu jsem měla půjčenou, ale po přečtení si ji musím koupit, chci jí mít ve své knihovně.

Kristy.Seb
05.12.2020 5 z 5

Posvítíme-li jen na svoje chyby, to nejlepčí v nás zůstane ve stínu.

Všichni máme plno chyb. Stovky. Jsou jako dírky v kůži po celém těle.

Šťastné i smutné zároveň. Brečela jsem. Brečela jsem, že to byl smutný příběh. Brečela jsem, protože Graham miloval Quinn. Brečela jsem, protože Quinn milovala Grahame. Dokonalý příběh.

petrarka72
24.11.2020 2 z 5

Srdceryvné. Trocha romantiky je občas potřeba - ale nějak jsem po prvním seznámení s autorkou ve velmi slušném Námi to končí neočekávala takovou porci sentimentálních blábolů. Špatně zkorigovaných blábolů, dodala bych. Přitom téma partnerských očekávání a jejich proměn slibovalo tolik...

EvikU.
24.11.2020 5 z 5

Kniha mne dostala. Dávám plný počet hvězd. Tenhle rok mám nějak štěstí na knihy a nebo se teď píší jen samé skvosty. Ke konci i na slzy došlo. Opravdu skvěle napsaný. Moc mě to bavilo i když to bylo hodně romantický a ve skutečnosti by to asi takhle dobře nedopadlo, tak já si tu nekonečnou lásku strašně moc užila. Moc doporučuji všem romantickým duším.