Sochař smrti

Sochař smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204011/mid_sochar-smrti-Wg1-204011.jpg 5 2535 552

Robert Hunter série

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit, nebo jen mate policii falešnou nápovědí, aby ji připravil o čas a svedl ze stopy? Jaká událost z dávné minulosti spustila jeho řádění – a proč až teď? Chris Carter, mistr svého oboru, nezklame ani tentokrát: řešení je opět šokující a překvapivé, a přesto má čtenář šanci dospět k němu současně s vyšetřovateli, neboť mu autor nic nezamlčuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

The Death Sculptor , 2012

Makyyy
06.08.2018 5 z 5

Zase jsem neuhadla vraha. A to me nejvic bavi. Zatim vsechny detektivky super.Jdu na "Jeden za druhym".Doporucuji!!!

josska
28.07.2018 5 z 5

Opět super napínavé čtení,těším se na další díl...

MirkaProk
25.07.2018 5 z 5

knihy od Cartera mám fakt ráda a tato samozřejmě patří mezi ně. Každou jeho knihu přečtu za jedno maximálně dvě odpoledne. Děj má spád hned od začátku a člověk se u knihy nenudí a ještě se mi nikdy nepodařilo odhalit pachatele a to je to, co na takovýchto knihách miluji, jak je člověk na konci překvapený. Za mě určitě tuto knihu doporučuji

Adelajda_4
16.07.2018 5 z 5

Uffff, tak to bylo teda něco, čtvrtý díl a ještě jsem se této série nenabažila! Opakuju se, ale jako u předchozích knih měl příběh spád, byl velmi napínavý a ten konec? To asi nikdo nečekal. Je zajímavé, jak spolu s detektivy toužíme padoucha, který páchá takové ohavnosti dopadnout, někdy ale, po zjištění jejich životního příběhu možná i trochu, aspoň malinko jejich jednání pochopíme.

kittlerka
30.06.2018 5 z 5

Další skvělá detektivka v pořadí. Tentokrát se mi zápletka opravdu líbila, musím přiznat, že jsem měla vždy nutkání nahlédnout na konec kapitol jak to bylo napínavé:)

ciaram
30.06.2018 5 z 5

Už jsem přečetla čtvrtý díl série za sebou a ještě nemám pocit, že bych si od autora i detektiva měla odpočinout. Baví mě. Sice to prokládám souběžnou četbou jiných knih, ale jenom proto, že Huntera si nechávám jenom na doma. Jedinou připomínku bych měla malinko ke dvěma výrazům, které mě při čtení vysloveně ruší - nepatří podle mého do moderní mluvy detektivů - a to jsou "jářku" a "anžto".

Zlatinka.Emilly
12.06.2018 4 z 5

Po té, co jsem se prokousala až k vrahovi, jsem změnila svůj pohled na tento příběh utrpení a zvrácenosti. Pachatel/.. byl/. v tomto případě dohnán/. k rozhodnutí ze kterého se už nedalo vycouvat.

Nephilim
08.06.2018 5 z 5

Podle mě úžasné čtení. Od zacatzačátku do konce jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Konec mě úplně odrovnal. Opravdu doporučuji.

oleg
08.06.2018 5 z 5

Opět šokující detektivka,kam na ty nápady chodí,komu nevadí zvrácenost,tak doporučuji,stojí to za to a už těším na další.......

Stepanecka
06.06.2018 5 z 5

Můj oblíbený autor. Doporučuji.

saez
06.06.2018 5 z 5

Tak jsem zas neodhalila kdo je vrahem. A to mě na tom baví.

Timkim
25.05.2018 5 z 5

Dobra, nic vic, nic min. Neurazi, nenadchne.

allyce
07.05.2018 3 z 5

Nadšení, že čtu super thriller, zazdil neuvěřitelný konec. Cítila jsem zklamání, jako když dlouho a s napětím otevíráte zlatou truhlu, baví vás to, těšíte se a nakonec zjistíte, že uvnitř je jen papír od žvýkačky.

Lotka
25.04.2018 3 z 5

Při psaní této knihy autor hodně popustil uzdu své fantazii...až moc. Tak jdu přečíst další ze série, snad bude trochu “reálnější”.

Lenka40
08.04.2018 5 z 5

Tak moje čtvrtá kniha od chartera a opět mě nezklamala.Opět řádně vymyšlené vraždy a do konce nemáte tušení kdo to je.
Napětí , které provází celou knihu vás nutí číst co nejrychleji ,aby jste se dozvěděli , kdo je pachatel a jak to celé dopadne.

Twinny
08.04.2018 5 z 5

Další výborný případ Hunera a Garcii. Příběh mě opět chytl a nepustil, ale musela jsem číst pomalu, abych mohla vše vstřebat.

Danago
05.04.2018 5 z 5

Tentokrát sériový vrah tvoří ze svých obětí umělecká díla - sochy. Jakou zprávu tím vyšetřovatelům nechává? Proč si s tím dává tolik práce? Co stojí za pozadím těchto hrůzných vražd?
Jako vždy opět strhující detektivka. Rozuzlení bylo opět naprosto dokonalé. I když mě taky trošku naštvalo, že nás autor tak trochu schválně zmátl a pachatele proto nebylo v žádném případě možné odhalit. Ale to zjistíte sami až si knížku přečtete.

Jablotro
04.04.2018 5 z 5

Tak za mě opět spokojenost :-) Moc mě baví, jak se snažím přijít na toho, kdo to dělá. Během čtení si říkám, že tak jednoduché to asi nebude, když už mám někoho v merku a ono fakt ne, vždy zůstanete s pusou dokořán, když se v posledních kapitolách dostáváme k rozuzlení. Teď to bylo obzvlášť překvapení :-D I když je fakt, že když se na to podíváte zpětně, něco moc neladí. Co mi začíná trochu vadit je to, že v každém díle čteme, jak je ta vražda hrozná, všichni jsou vyjukaní, že něco tak hrozného ještě neviděli a přitom v žádném díle to nebyla procházka růžovým sadem :-) Ale opět doporučuji k přečtení :-)

pavlina9305
30.03.2018 4 z 5

Noo.. dávám 4 hvězdy.
První polovina se mi nečetla tak lehce a sama jako předešlé Carterovi knihy. Je to morbidní, napínavé, místy vážně nechutné..téma pomsty omleté na všechny možné způsoby, ale Carterovo pomsta zas tak bravurní nebyla. Sem tam něco prostě nesedělo, i když se vše na konci objasní, ale třeba "mechanik" ?? jako vážně??.. a ten překlad?? začínám mít díky Pancnerové alergii na určitá slovní spojení, přeloženo tak, že mám občas pocit, že mám písek mezi zuby! Ale jdu s chutí a bez předsudků na další díl. :-)

Bobina74
26.03.2018 4 z 5

Tak tohle klidně ano. A ano souhlasím s tím, že tento díl nebyl tak povedený jako ty předchozí. Možná si pan spisovatel neměl na začátku nasadit tak vysokou laťku :-) . I když je to pokaždé silná "bichle", máte ji přečtenou co by dup. Čte se to prostě tak nějak samo a rychle.
P.s.: a jsem prdlajs Agatha - pachatele jsem neodhalila ani v jedno dílu :-)