Sochař smrti

Sochař smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/204011/mid_sochar-smrti-Wg1-204011.jpg 5 2535 552

Robert Hunter série

Detektivové Robert Hunter a Carlos Garcia stojí před dalším temným případem. Tentokrát jim chorá mysl sériového vraha předkládá s každou obětí hádanku: Jaký vzkaz se skrývá v obludném uměleckém díle, zanechaném na místě činu? Proč vložil pachatel tolik práce a fantazie do zprávy, kterou mohl sdělit mnohem snazším způsobem? A chce vůbec něco sdělit, nebo jen mate policii falešnou nápovědí, aby ji připravil o čas a svedl ze stopy? Jaká událost z dávné minulosti spustila jeho řádění – a proč až teď? Chris Carter, mistr svého oboru, nezklame ani tentokrát: řešení je opět šokující a překvapivé, a přesto má čtenář šanci dospět k němu současně s vyšetřovateli, neboť mu autor nic nezamlčuje.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , BB art

The Death Sculptor , 2012

rubit
29.05.2015 3 z 5

Sochař smrti byla moje třetí kniha od Ch. Cartra. Z Dvojitého kříže jsem byla nadšená, z Popravčího méně a toto už mě nebavilo. Přijde mě to všechno na jedno brdo, podobné zápletky - sériový vrah, brutální vraždy, honba za nepravým, ze kterého se ale také stane nějaký zločinec a nakonec dopadení skutečného "nepředpokládaného" vraha, který se mstí za minulost...prostě žádná změna...

jasmína
17.05.2015 3 z 5

Špatná detektivka to rozhodně nebyla, jen moc brutality a šílených popisů pachatelových činů..... I na mě už velká síla,

betyy
17.04.2015 5 z 5

Jedním slovem super. Dnes jsem půjčila další - Dvojitý kříž, tak se těším

MýšaM
27.03.2015 5 z 5

Carter opět nezklamal!

knihomol 61
14.02.2015 5 z 5

Věděla jsem ,co od knihy mohu čekat,takže zase mě nezklamala,ikdyž to rozuzlení mě hodně překvapilo a už bych pomalu řekla,že to bylo zbytečně zapletené a potom na pár stránkách překvapení ,ale líbilo se mi to , mohu doporučit,,ovšem jen pro silné povahy!

HEINZ
01.02.2015 5 z 5

Kniha brutální, čtivá, postavy se nepřekrývají. Velice dobrý překlad. kdo má rád krvavé detektivky s prvky hororu-vřele doporučuji.

Izu
25.01.2015 3 z 5

Carter píše béčkové thrillery už na jedno brdo.Ten konec s odhalením vraha byl fakt stupidní. Tři hvězdičky čistě ze soucitu.

Lucka385
28.10.2014 5 z 5

Opět výtečný thriller, který rozhodně nezklame. Kniha má dobrý příběh a popis brutálních vražd, u kterých se rozhodně nudit nebudete. Pokud váháte, zda si koupit některou z knih Ch.C., tak si ji určitě kupte. Já sáhla po prvním dílu celkem náhodou a už mám doma všechny a přečtené. Už se těším na další pokračování s Robertem a Garciou, tak snad se brzy dočkáme.

rtesarova88
20.10.2014 5 z 5

Uzasna!!!

Luca287
08.10.2014 5 z 5

Skvělé...čtivé...drsné...

guru
05.10.2014 4 z 5

Opäť zaujímavé, ale tie takmer rovnaké závery by si autor mohol odpustiť a vymyslieť niečo nové.

kneslova
26.08.2014 4 z 5

Jedna z nejbrutálnějších knih od Ch. Cartera, proto za mne 4 hvězdičky, jinak za samotný příběh by klidně 5 být mohlo, je to můj oblíbený autor detektivek. Nudit se při čtení nebudete.