Sestry

Sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399611/bmid_sestry-Ly0-399611.jpg 4 1337 341

Martin Servaz série

Martin Servaz sa vracia k svojmu prvému prípadu Martin Servaz, začínajúci kriminalista, sa púšťa do vyšetrovania dvojnásobnej vraždy. V lese našli telá dvoch sestier oblečené do šiat na prvé prijímanie. Scéna ako vystrihnutá z trileru Erika Langa, autora drsných krimi románov. O dvadsaťpäť rokov neskôr otrasie verejnosťou podobný prípad záhadnej vraždy ženy v bielom...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Soeurs , 2018

Simstr
23.03.2020 5 z 5

Tuto sérii jsem četla celou. A za mě byla asi tato kniha jedna z nejlepších. Bavilo mě to. Můžu jen doporučit.

Siege03
11.03.2020 5 z 5

Tohoto autora jsem četla poprve,a musím říct víceméně super,jen mi chvílemi vadila zdlouhavost,konec kupodivu překvapil.Urcite sáhnu o po jiných knihách od tohoto autora

ctenarkaEva
06.03.2020 3 z 5

Moje první kniha od Bernarda Miniera. Hodně jsem se na ni těšila, ale asi to nebyl úplně můj šálek čaje. Ze začátku se mi příběh zdál čtivý, postupně jsem se v některých popisech trochu ztrácela. Ale ten konec... Ten se mi bohužel vůbec nelíbil, připadal mi hodně nepravděpodobný, nereálný a dost divný. Škoda, čekala jsem víc.

Irika
03.03.2020 4 z 5

Pěkná skládanka, zajímavý příběh, i když ten konec mi přišel trochu přehnaný.

twiggynka
01.03.2020 5 z 5

Kniha se opět četla jedním dechem. Minier je super!

slyvuska
24.02.2020 4 z 5

Ráda říkám, že serie s Martinem Servazem už má zase stoupavou tendenci, trochu jsem se bála, když jsem četla Tmu, že to bude horší a horší, ale naštěstí jsem se spletla... Těším se na pokračování

tereza8418
12.02.2020 5 z 5

Mozna je to tim,ze jsem na Sestry slysela kritiku,tak jsem nemela velka ocekavani,ale musim rict,ze me tato kniha bavila vic,nez jine predchozi ze serie. Precteno jednim dechem a za me 5*.

lenysek69
11.02.2020 4 z 5

Tentokrát musím dát o hvězdičku méně, než jak mám u Miniera zvykem. Ze začátku mi trvalo se začít a upřímně mě zklamalo vyústění děje. Už od začátku jsem tušila, že to tak bude, takže za mě dost předvídatelné. Ovšem i tak je kniha čtivá a nemohla jsem jinak než ji dočíst. Za mě ale nejslabší Minierovo dílo.

Michaeles
06.02.2020 3 z 5

Velmi předvídatelný děj, asi nejslabší díl serie, ale i tak byla kniha čtivá.

Peetullka
26.01.2020 5 z 5

Tato série s Martinem mě baví. A ani tento díl mě nezklamal :)

miruska1
23.01.2020 5 z 5

Další dobra kniha do serie............

klarence
20.01.2020 3 z 5

za mne spokojenost, dobře se příběh četl

Makyt
19.01.2020 5 z 5

Po Noci, ze které jsem nebyla moc odvařená, jsem začala číst Sestry... počáteční retrospeltiva mě trochu odrazovala, ale překousla jsem to a bylo to dobře. Spojitost s případem starým 25 let, jen mám pár otázek, na které si nedokážu sama odpovědět. Takže pozor, SPOILER! Proč na pomstu čekala 25 let? A proč se "nechala" zabít, takhle systematicky se ničit... závěrečná linka s Rémym a Gustavem byla zas dost přitažená za vlasy, ale celkově se mi líbily odkazy na předcházející díly. Vzpomínka na koně s uříznutou hlavou, na lavinu, na Juliana, na Marianne, v retrospektivě vlastně i vzpomínka na soužití s Alexandrou... takže tento díl fakt pecka, zajímalo by mě, co se dál děje s Julianem a hlavně s Marianne... to vypadá jako otevřená vrátka pro pokračování. Tak třeba ;-)

konicekbily
16.01.2020 5 z 5

Nádherné propojení časově vzdálených zločinů s hlavním hrdinou Martinem se autorovi podařilo na sto procent. Vysoký standard jeho psaní mi umožňuje udělit mu amnestii za některé pasáže "jaksi navíc" a udělit mu přesto plný počet hvězd!

radus
11.01.2020 4 z 5

Minier dokáže úplně strhnout, že se nedokážete od knížky odpoutat. Nelíbil se mi pouze konec s "fanouškem" ve stodole, přišlo mi to zbytečné. Dávám čtyři hvězdičky, protože se mi Tma líbila o malinko víc.

Jana-Marie
08.01.2020 5 z 5

Miniera mám opravdu ráda. I tato kniha nezklamala - velmi čtivé, nemohla jsem se odtrhnout.

Petruse21
07.01.2020 2 z 5

Jednoduchý jazyk, jednoduchá zápletka, jednoduché postavy. Nevzalo mě to.

Jackjelly
03.01.2020 4 z 5

Ideální odpočinková detektivka modernějšího střihu. Jako celá série s Martinem Servazem se čte příjemně, občas trochu krkolomné konstrukce nevybočují za rámec absurdity a celkově poskytuje příjemný relax. Aspoň pro člověka který, stejně jako já, detektivkám moc nedá, Já na tuto sérii natrefil zcela náhodně jak bonus při koupi už nevím čeho na alze.

smajiska
01.01.2020 4 z 5

Bavilo, dobře se četlo. Ne že by mě to úplně strhlo a vývoj událostí jsem taky očekávala trochu jiný, ale dejme tomu. Místy je to trochu překombinované, ale to nebrání tomu, aby si člověk knihu užil. V ději se dá dobře orientovat, člověk se neztrácí a celkově je to dobře napsané.

Daduška
28.12.2019 4 z 5

Zase jsem byla knihou úplně pohlcena, ale je pravda, že už je to skutečně překombinované a taková pomsta za hodně studena velmi nepravděpodobná. To nic ale nemění na tom, že jsem se nemohla odtrhnout a další díl, pokud bude, zase vyhledám.