Sestry

KoupitKoupit eknihuAudiokniha

Martin Servaz sa vracia k svojmu prvému prípadu Martin Servaz, začínajúci kriminalista, sa púšťa do vyšetrovania dvojnásobnej vraždy. V lese našli telá dvoch sestier oblečené do šiat na prvé prijímanie. Scéna ako vystrihnutá z trileru Erika Langa, autora drsných krimi románov. O dvadsaťpäť rokov neskôr otrasie verejnosťou podobný prípad záhadnej vraždy ženy v bielom......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/399611/sestry-Ly0-399611.jpg 4.3651

Martin Servaz 5.

kotuldaa
včera

Opět napínavé

mazlak

Tato kniha opět perfektní. děj, který je napínavý až do samého konce a není zde nouze o zvraty a nečekaná rozuzlení. Tak jsem dočetl celou sérii a moc mne mrzí, že už není žádné pokračování. Doporučuji.

Aaaannnn

Nádherná celá série. Uz teď se mi po Servazovi stýská.

Simstr

Tuto sérii jsem četla celou. A za mě byla asi tato kniha jedna z nejlepších. Bavilo mě to. Můžu jen doporučit.

Siege03

Tohoto autora jsem četla poprve,a musím říct víceméně super,jen mi chvílemi vadila zdlouhavost,konec kupodivu překvapil.Urcite sáhnu o po jiných knihách od tohoto autora

ctenarkaEva

Moje první kniha od Bernarda Miniera. Hodně jsem se na ni těšila, ale asi to nebyl úplně můj šálek čaje. Ze začátku se mi příběh zdál čtivý, postupně jsem se v některých popisech trochu ztrácela. Ale ten konec... Ten se mi bohužel vůbec nelíbil, připadal mi hodně nepravděpodobný, nereálný a dost divný. Škoda, čekala jsem víc.

Irika

Pěkná skládanka, zajímavý příběh, i když ten konec mi přišel trochu přehnaný.

twiggynka

Kniha se opět četla jedním dechem. Minier je super!