Sestry

Sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399611/bmid_sestry-Ly0-399611.jpg 4 1337 341

Martin Servaz série

Martin Servaz sa vracia k svojmu prvému prípadu Martin Servaz, začínajúci kriminalista, sa púšťa do vyšetrovania dvojnásobnej vraždy. V lese našli telá dvoch sestier oblečené do šiat na prvé prijímanie. Scéna ako vystrihnutá z trileru Erika Langa, autora drsných krimi románov. O dvadsaťpäť rokov neskôr otrasie verejnosťou podobný prípad záhadnej vraždy ženy v bielom...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Soeurs , 2018

JSmerda
21.07.2020 4 z 5

Kniha se četla velmi dobře a děj mě zcela pohltil. Škoda toho přehnaného, hollywoodského závěru. Chápu, že si autor otvírá cestu k dalšímu dílu, ale od policajta, který ctí zákon, bych ho nečekal.

m.valova
11.07.2020 4 z 5

Martina Servaze mám opravdu ráda,je to člověk který dělá chyby a jeho život je plný kotrmelců,tento díl mi nepřišel až tak napínavý a čtivý jako ty předešlé,ale takový je život...ovšem Epilog ten byl krásně napsaný a s Martinem se časem určitě znovu setkáme a já už se moc těším.

gaaabi
08.07.2020 5 z 5

Je to fakt výborný, nejlepší z Miniera!

ViolettaCh.
08.07.2020 5 z 5

Výborná detektivka, sahající až do počátků Servazovy policejní kariéry. Zločin z r. 1993 byl dořešen až o 25 let později. Dobře zpracované, pěkná zápletka i překvapivé vyústění ... Zkrátka nechybí nic, co je charakteristické pro dobrou detektivku. Protože je to moje pátá kniha od tohoto autora, tak už mě kvalita nepřekvapí.

šipek
08.06.2020 5 z 5

Tak můj oblíbený autor opět nezklamal. Tato série s Martinem Servazem je jedna z nejlepších co jsem četl. Kniha se pomalu nedá odložit, má spád, napětí, má vše co má správný thriller mít. Za mě spokojenost a vřele doporučuji.

ivanaci
04.06.2020 5 z 5

Tato kniha Sestry a Mráz jsou dle mě nejlepší. Překvapivé, krásně se čte, člověk nemůže přestat. Těším se na další díl co snad vyjde.

ivoiro
01.06.2020 5 z 5

Vyjadřuji svoji velkou spokojenost s knihou. A zajímám se o to, co bude dál.

Anna27
29.05.2020 5 z 5

Minier mě opět nezklamal. Ten konec byl úchvatný. Někomu by se mohl zdát přehnaný, ale mě se to zdálo fantasticky promyšlené. Sice to bylo opět jen o Martinovi a bylo tam málo Vincenta a Samiry, ale na to už jsem si zvykla. Akorát mi přijde, že Martin už je skoro nesmrtelný, jak mu spisovatel v každém díle nakládá jak psychické, tak fyzické rány, ale knihy se čtou jedním dechem a už se těším na další pokračování. :)

AlbionFoxyFox
26.05.2020 4 z 5

První polovina knížky byla skvělá, zajímavá zápletka, bylo super podívat se do minulosti, ale pak se mi líbila méně a méně, některé postavy a zvraty mi připadaly zbytečné a konec takový co nejrychleji a nejméně bolestivě uzavřený.

Katania
26.05.2020 5 z 5

Dozvídáme se o M. Servazovi konečně něco více. Jsem zvědavá na další díl!

Sudin
20.05.2020 4 z 5

Zajímavá zápletka, dobře se to četlo, konečně to nemělo zbytečně moc stránek a hluchých míst. Já jsem spokojen.

Ulala
17.05.2020 5 z 5

Napínavé, čtivé, dobré. Možná se autor držel víc při zemi, ale o to tu bylo více informací o Servazovi. Pokud bude další příběh, ráda si ho přečtu.

pavla.ba
10.05.2020 2 z 5

Mám Miniera moc ráda a jeho Tmu řadím k nejlepším detektivkám, ale tohle za mě rozhodně ne! Vůbec mě nechytla, nelíbila se mi zápletka, prostředí, nekonal se žádný wow konec ani napětí. Občas mi přišlo, že to za autora to napsal někdo jiný.

Jack Bauer
28.04.2020 4 z 5

Servaze jsem si velmi oblíbil a opět nezklamal. Detektivka plná zvratů se čte jedním dechem až do nečekaného rozuzlení , ale uznávám, že dřívější knihy byly mnohem lepší.

booklaboratory
26.04.2020 4 z 5

Minier ani v tomto prípade nesklamal. Kniha bola ctiva s veľmi dobrým spádom príbehu. Už sa teším na ďalšiu.

Jessie_K
14.04.2020 5 z 5

O trošku lepší něž Noc. Autor má stále ještě čím zaujmout. Tohle jsou detektivky, které přečtete na jeden zátah. Jinak to nejde. Už teď netrpělivě čekám na další pokračování. Stále totiž není dořešeno vše, co by dořešeno být mělo a pozornému čtenáři určitě neunikla na konci knihy druhá obálka, kterou Martin už v tomhle díle neotevřel...

sirojezkin
06.04.2020 3 z 5

Napínavé, jako všechny knihy od Miniera, které jsem četla. líbilo se mi to.

kotuldaa
03.04.2020 5 z 5

Opět napínavé

mazlak
01.04.2020 5 z 5

Tato kniha opět perfektní. děj, který je napínavý až do samého konce a není zde nouze o zvraty a nečekaná rozuzlení. Tak jsem dočetl celou sérii a moc mne mrzí, že už není žádné pokračování. Doporučuji.

Aaaannnn
30.03.2020 5 z 5

Nádherná celá série. Uz teď se mi po Servazovi stýská.