Hrobař

Hrobař https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195964/bmid_savannah-hrobar-TDI-195964.jpg 5 407 96

Savannah série

Probudila se v temném, uzavřeném prostoru. Shora k ní tlumeně doléhal krutý smích, přehlušovaný zvukem sypané hlíny. Ke svému zděšení si uvědomila, že je pohřbívána zaživa. Její zoufalý výkřik však slyšel jen sadistický vrah... Novinářka Nikki Gillettová sní o kariéře ve světě velkých zpráv a doufá, že se jí tam podaří proniknout prostřednictvím článku o sériovém vrahovi, kterému dala přezdívku Hrobař. Ve snaze získat co nejvíce informací se pověsí na paty policistovi Pierci Reedovi, který na případu pracuje, ale brzy začne mít podezření, že Pierce před ní něco závažného tají. Pak je nalezena další oběť. A další. S každým hrůzným nálezem vzrůstá Nikkina nervozita. Na celém případu ji znepokojuje i něco víc než jeho nepopiratelná morbidita. V té chvíli ještě netuší, jak nebezpečně blízko pravdy se ocitla – a jak děsivé následky to pro ni bude mít. Vrah se ji totiž rozhodl vtáhnout do své zvrácené hry...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

The Morning After , 2004

aannyy
28.02.2013 4 z 5

Pěkná knížka, hezky se to četlo :-) a když se mi pak o tom zdálo, to byl pocuc :-)

Vendys
06.02.2013 2 z 5

První kniha od autorky. Úplně mi nesedla. Složité popisování vztahů a prostředí. Některé pasáže knihy bylo možné přeskočit, bez vlivu na děj příběhu......Z níže uvedených komentářů zjišťuji, že je autorka velmi oblíbená u dámského publika. Asi jsem se netrefil :-) 2 z 5.

sabca
31.01.2013 5 z 5

Jako zatím žádná kniha od Lisy Jackson ani ta to nezklamala. Npínavá od začátku až do konce. Vrah byl zase překvapením. Doporučuji přečíst.

Vlasta610
17.01.2013 5 z 5

Kniha plná napětí, čte se jedním dechem.

petka-2007
30.12.2012 5 z 5

Hodně dobrá! Maximální spokojenost!

Moňula7
25.10.2012 5 z 5

Parádní hned ze začátku vás chytne a nepustí. Vrah mě zase úplně překvapil.

Mikey
14.08.2012 5 z 5

Dokonalost! Tuhle autorku naprosto zbožňuju a ani teď mě nezklamala! Jako vždy jsem nepřišla na to, kdo je vrah a tak to má být :)

jasmína
19.07.2012 4 z 5

Opět moc čtivá kniha, nyní jsem začala číst Chladnou krev a všímám si, že Rick Bentz vystupuje už asi ve třetí její knize, škoda, četla bych to lépe postupně. Ale zase tolik to nevadí, jen mě trošku mrzí, že v každé její detektivce je vrah nazýván vyvolený, že tam není jiný nápad, ale to je asi tak celé , co mi trošku vadí, když čtu nyní všechny její knihy, ke kterým jsem se dostala.

Angi
21.05.2012 5 z 5

Tohle byla moje první knížka od téhle autorky. A rozhodně ne poslední. 10/10

Lenynek
17.04.2012 5 z 5

Úžasná detektivka, měla jsem strach se podívat i z okna.. :-D. Myslím, že toto je nejpodařenější autorčino dílo :-)

sarekaslukova
08.04.2012 5 z 5

Úžasný byla jsem nadšená. Když jsem si to pujčovala knihovnive mě varovala že se u toho budu bát. No v tom jsem byla trochu zklamaná že to strašidelný nebylo. Ke konci jsem byla neuvěřitelně netrpělivá jak to zkončí. Bylo to úžasný počteníčko spisovatelka to uměla dobře vyjádřit což se cení.

Luca287
07.03.2012 5 z 5

Naprosto výborná kniha, super příběh..místy drsný... autorka opět nezklamala...

Vendelína
09.10.2011 5 z 5

Autorka umí dobře vystihnout atmosféru, měla jsem nepříjemné pocity už u prologu. Čtivá kniha s překvapivým koncem.

bedkniha
28.07.2011 5 z 5

PERFEKTNÍ kniha, pro silné povahy !!!

Tcica
02.03.2011 5 z 5

Tak to je boží. Sice vrah je nechutnej, ale je vidět, že je zvrácenej... Problém je, že jak jsem zvyklá v každé detektivce hledat zápletky a vraha, kdo je vrah jsem poznala kolem 55 stránky. I přesto je to naprosto dokonalý :-)

pajonek
30.11.-0001 5 z 5

,,,,,,,,,,, představa krásného pátečního podvečera, já na gauči s "lisou jackson" - to přece nemá chybu!! hrobař si za svou "pilnou práci" zaslouží absolutorium - 100% - ani o krok zpátky