Hrobař

Hrobař https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/195964/bmid_savannah-hrobar-TDI-195964.jpg 5 407 96

Savannah série

Probudila se v temném, uzavřeném prostoru. Shora k ní tlumeně doléhal krutý smích, přehlušovaný zvukem sypané hlíny. Ke svému zděšení si uvědomila, že je pohřbívána zaživa. Její zoufalý výkřik však slyšel jen sadistický vrah... Novinářka Nikki Gillettová sní o kariéře ve světě velkých zpráv a doufá, že se jí tam podaří proniknout prostřednictvím článku o sériovém vrahovi, kterému dala přezdívku Hrobař. Ve snaze získat co nejvíce informací se pověsí na paty policistovi Pierci Reedovi, který na případu pracuje, ale brzy začne mít podezření, že Pierce před ní něco závažného tají. Pak je nalezena další oběť. A další. S každým hrůzným nálezem vzrůstá Nikkina nervozita. Na celém případu ji znepokojuje i něco víc než jeho nepopiratelná morbidita. V té chvíli ještě netuší, jak nebezpečně blízko pravdy se ocitla – a jak děsivé následky to pro ni bude mít. Vrah se ji totiž rozhodl vtáhnout do své zvrácené hry...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

The Morning After , 2004

Blancheerka
11.09.2016 5 z 5

Strach, napětí a pach mrtvol jsem při čtení téhle knížky zažívala snad úplně reálně. Krásně napsané, věrohodné popisy charakterů, prostředí i událostí, no za mě prostě pecka. Zhltáno během pár dnů a doporučováno i dalším lidem!

Tabby
02.09.2016 5 z 5

Začátek mě hned zaujal a kniha pokračovala ve stejném tempu. Napínavě čtení s překvapivým rozuzlením. Romantika v knížce nebyla až tak rozvedená což je rozhodně plus a neuškodila příběhu.
Rozhodně si přečtu i její další knížky. :)

barusak1
13.06.2016 5 z 5

Moje první kniha autorky a velká spokojenost. Kniha byla napínavá od začátku do konce. Ráda si přečtu další knihy

evin84
03.03.2016 5 z 5

Super knizka,behem par dni jsem ji mela prectenou.

AnetK
15.02.2016 3 z 5

Hned od začátku detektivům utekla jedna zásadní informace. Samozřejmě kdyby na ni přišli hned, nebylo by o čem psát... Jinak by mě zajímalo, jestli mají policajti v usa opravdu předpisy tak na háku. Sice to vypadá v knize strašně frajersky, ovšem realita je, doufejme, tomuhle na hony daleko.
Existuje žánr detektivky pro ženy? Protože přesně tohle to je. Pro chlapy asi nic moc.
Pro zábavu dobrý, dokud u toho nepřemýšlíte, pak to začne logicky drhnout.

AdaVinculin
07.02.2016 5 z 5

Parádní čtení, napínavé od začatku až do konce. Měla jsem pár tipů na vraha, ale rozuzlení bylo opravdu zajímavé. Má první kniha od autorky a určitě ne poslední :-)

ovpana
28.01.2016 3 z 5

Napínavé a zajímavé čtení až do konce.

Bagriela
28.01.2016 4 z 5

Tato detektivka patří mezi ty lepší, co jsem četla. Po celou dobu napínavá, skvěle vystiženo novinářské prostředí, zajímavé charakteristické rysy hlavních postav. Dokonce mi čtenářský zážitek nepřekazila ani romantika, která mi většinou vadí. I když je pravda, že by se bez ní kniha také klidně obešla. :-)

Aichah
03.01.2016 5 z 5

Napínavé, čtivé, určitě nebude poslední knížkou od autorky

malen
16.12.2015 5 z 5

Také jsem se nemohla odtrhnout.

edisek83
12.11.2015 5 z 5

Co dodat, skvělá kniha, nemohla jsem se odtrhnout ani na chvíli, tato spisovatelka nikdy nezklame :-)

skipiii
28.10.2015 4 z 5

napinave,ctive,lehce se cetlo a orientovalo v postavach,mohu jen doporucit:)

jarka2222
12.08.2015 5 z 5

Chvílemi drsné počteníčko, čte se jedním dechem. Lisa prostě umí, opět nezklamala.

radka73
08.08.2015 5 z 5

Další kniha spisovatelky, která neměla chybu. Velmi čtivá.

Barbucha12
04.08.2015 5 z 5

Za mě velké plus. Nenudila jsem se.

malena21
20.07.2015 5 z 5

je to jedna z prvních knih co jsem od LJ četla a snad proto jsem si začala kupovat její knihy

zuzana13
27.06.2015 5 z 5

Dobře napsaná. Moje oblíbená. Drsná. Doporučuji všem kteří mají rády dobré krimi.

TaLu
17.06.2015 5 z 5

Ze série se mi líbila tato kniha nejvíce. I když vzhledem k mé klaustrofobii jsem měla silný dojem, že ji musím číst u otevřeného okna :o))

Pavlnka
29.05.2015 4 z 5

Dobrá, ale drastická.

arka53
20.05.2015 5 z 5

Moc se mě líbila.Napínavá až do konce.