S láskou, Eloise

S láskou, Eloise https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/478026/bmid_s-laskou-eloise-7rg-478026.jpg 4 947 140

Ovdovělý sir Phillip potřebuje matku pro své děti a nejvhodnější mu připadá Eloise Bridgertonová. Domnívá se totiž, že je to prostá nenáročná dívka, a protože je v devětadvaceti letech stará panna, nejspíš jen zoufale čeká na nabídku k sňatku. Žena, která se objeví na jeho prahu, mu však vyrazí dech. Je nejenom krásná, ale také sebejistá, a pokud přestane mluvit na dostatečně dlouhou dobu, aby zavřela ústa, sir Phillip netouží po ničem jiném než ji políbit. To si myslí, že jí přeskočilo? Eloise Bridgertonová by se rozhodně neprovdala za muže, jehož nikdy neviděla! Ale potom začne přemýšlet… a pochybovat… a než pochopí, jak se to stalo, sedí uprostřed noci v pronajatém kočáru a jede za mužem, jenž, jak doufá, se k ní skvěle hodí. Jenže tomu tak není. Dokonalý manžel by se nechoval tak náladově a nevycválaně, a přestože je sir Phillip bezesporu pohledný, je to tupec, hrubián a neotesanec zcela se lišící od londýnských džentlmenů, kteří se předhánějí v žádostech o její ruku. Jakmile se však usměje… a políbí ji…, okolní svět zmizí a ona jen žasne…, může pro ni být tento nedokonalý muž dokonalým?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

To Sir Phillip, With Love , 2003

MinaHawke
01.05.2017 4 z 5

Eloise se mi moc líbila.

Hřibče
09.01.2017 4 z 5

Velmi příjemné čtení. Hlavní hrdinka byla lehce otravná, ale i tak to bylo velmi pohodové čtení s příjemnou dávkou humoru. Doporučuji! ;)

havrmoni
29.07.2016 5 z 5

Neustále pobíhala a dotírala,otravovala,zkoumala,
vyptávala se a říkala svoje názory každému kdo poslouchal. Tak se skoro na konci charakterizovala Eloise a tím se stala lepší a pro mě sympatičtější. Phillip byl bezva chlap a nádherný romantik. Kniha se mi líbila a když jsem jí četla podruhé (za rok ) nechápala jsem co mi na hrdince poprvé vadilo. Někdy to chce asi druhý pohled :))

Karolína18
24.02.2016 3 z 5

Tento díl byl opravdu zvláštní. Po Čekance jsem samozřejmě nečekala stejnou úroveň, protože jen těžko nějaká kniha dokáže předčit její dopad na mou osobu, ale myslela jsem si, že autorka dokáže udržet alespoň o trochu vyšší úroveň. Místo toho zde šlo o jasný propad. Eloise mi byla sympatická spíše v jiných dílech a Phillipa jsem nedokázala přečíst. Nemohla jsem ho pochopit. Tedy jeho chování ano, ale ne do té míry, abych byla schopna předpovídat jeho reakce a tudíž byl pro mě jednou velkou záhadou. Pro mě nejhorší díl ze série.

jitka7
20.12.2015 4 z 5

Takový typ románu mě nikdy nebral, ale s radostí musím říct, že mě to bavilo. Vtipně napsané, no a bratři Bridgertonovi... to bylo skvělé. Díky tomuto si přečtu zbylou sérii.

Katka313
07.11.2015 5 z 5

Líbila se mi jejich korespondence a šok hlavního hrdiny jak ji uviděl. Příjemný příběh a bratři Bridgertonovi opět nezklamali.

Kamiliana
24.10.2015 3 z 5

Velice slibný začátek knížky - vztah začíná korespondencí, ale ne vše je rozehráno s takovým kouzlem. Plusem jsou jistě úvody kapitol tvořené úryvky z dopisů a nádherný závěr coby přivítání dcery na světě.

TaLu
26.08.2015 5 z 5

No ...úvodní dobrodružství, jakkoli pochopitelné, mohlo dopadnout výrazně hůře.
Rozjet se za někým, koho znám jen ze slov dopisů a do něhož jsem si promítla své potřeby a sny - to je opravdu velmi riskantní záležitost.
Však ono to ve skutečnosti bylo opravdu jinak, než jak si to Eloise vysnila.
Lepší.
Protože mít odvahu poprat se se skutečností, je mnohem větší dobrodružství, než snít sny na dálku.
A z dřívějších knih už každá čtenářka ví, že Eloise se jen tak nevzdává.
Jen bych uvítala víc informací a možná i víc propojenosti s rodinou a hlavně s nejlepší přítelkyní.
Ale to bych toho už chtěla moc :o)

ariel platto
25.02.2015 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a určitě si chci přečíst další.

zp87
20.02.2015 5 z 5

Zajímavé, jak jednu knihu (která mě ale baví) čtu třeba i měsíc a pak vezmu do ruky knihu Julie Quinn a ani ne za dva dny mám knížku zhltnutou.
Moc hezké to bylo. Phillip je opravdu fajn chlap. V tom nejlepším slova smyslu - ideální muž pro život. Nejdřív jsem se bála - anotace slibuje "ovdovělého sira Phillipa" - aby nebyl moc starý, suchý, nezáživný, nezajímavý... ale není ani jedno z toho. Je dost těžkopádný (a z toho plynou zábavné a rozpačité situace). V první půlce se neobjeví nikdo z Bridgertonů - ale tak nějak je děj natolik zajímavý a záživný, že to ani nevadí. A ve chvíli, kdy jsem si řekla, že bych už i uvítala nějakou další postavu - někoho z Bridgertonovy rodiny - jakoby to měla autorka přesně promyšlené... byli tam :).
Rozhodně pět hvězdiček... ovšem z celé série Bridgertonů bych tento díl na první příčky nestavěla. Některé předcházející díly mě uchvátily víc. Jsem zvědavá na poslední tři díly.

Mh200877
11.10.2014 5 z 5

Naozaj krásna kniha. Plná empatie a lásky, tak ako to má byť u romantických kníh :) Číta sa veľmi príjemne. Najprv som si myslela, že mi bude chýbať stĺpček lady Whistledownovej, ale dokonale ho nahladili listy od Eloise. Prajem príjemné čítanie :)

1v8na
02.08.2014 5 z 5

miluju romantiku a miluju knihy od Julie Quinnové, vyloženě boží

miruska1
21.06.2014 5 z 5

Krasne. Viac nemam čo povedť,keďže v predošlich komentaroch je už vyjadrene všetko.

jaja1989
27.05.2014 5 z 5

eloise mam ze vsech bridgenotovych nejradsi

Charley
05.08.2013 5 z 5

Jako obvykle, při čtení celé série o rodině Bridgertonů, jsem se báječně bavila. Jako čerstvý vítr při čtení fungují vtipné dialogy a samozřejmě přítomnost všech bratrů Bridgertonových. Doporučuji :)

malazluta
29.07.2013 4 z 5

Autorka opět nezklamala, moc jsem se těšila na příběh o Eloise, která má moc sympatickou povahu a Phillipův humor dodává tomuto dílu tu "správnou šťávu".

luci2
26.06.2013 5 z 5

Krásný velmi romantický příběh hlavně na konci. Mě se obzvlášť líbil, takže všem jen vřele doporučuji. Elois je energická dívka, která se jen tak nevzdává a to se mi na ní moc líbilo. Taky jsem se dobře pobavila při scénách s jejími bratry, kteří příběh humorně zpestřili :-)

jluky
01.05.2013 5 z 5

Podľa mňa najlepšia kniha od tejto autorky.

liletka_a
23.03.2013 5 z 5

Po přečtení obsahu jsem si říkala, že zřejmě nebude nic extra, ale opak je pravdou. Byla jsem mile překvapena, že se právě díl S láskou, Eloise stal mým druhým nejoblíbenějším z Bridgertonů. :) Phillip byl sice velmi uzavřený, ale jeho humor se mi líbil. S Eloise tvořili dokonalou dvojku, která říší humorem a později i nečekanou láskou. :))

Shakespeare
03.05.2012

Dokonalá zábava, nejlepší na hlavním hrdinovi je jeho život, jeho děti a jeho řešení problémů.