Pekárna v Brooklynu

Pekárna v Brooklynu https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407349/bmid_pekarna-v-brooklynu-guV-407349.jpg 4 1981 453

Romantický a vtipný příběh o cestě do Brooklynu, lahodných dortících, lásce i přátelství. Vydejte se na výlet do města, které nikdy nespí, a nechte se okouzlit! Sophie doufá, že ji její přítel James už brzy požádá o ruku. Jenomže všechno dopadne jinak a Sophie se rozhodne přijmout stáž v americkém časopise. Odjezd do New Yorku je pro ni spíš útěk než životní příležitost. Naplno se vrhne do práce a nemyslí na nic jiného. A už vůbec ne na lásku. Ubytuje se nad maličkou pekárnou sympatické Belly, která peče ty nejúžasnější dortíky v celém Brooklynu. Spřátelí se a Sophie začne volný čas trávit v její pekárně a pomáhá jí s pečením sladkostí i svatebních dortů. Jenže Bella má bratrance Todda, obletovaného, šarmantního a naprosto neodolatelného. Má jen jednu chybu – odmítá jakýkoliv vážný vztah. Jenže ten nehledá ani Sophie, takže jejich přátelství zdánlivě nestojí nic v cestě… Další romantický příběh od Julie Caplinové, autorky oblíbené Kavárny v Kodani, vás tentokrát vezme na výlet do životem kypícího New Yorku a přesvědčí vás, že z útěku se může vyklubat dobrodružství a že lásku někdy najdeme, až když ji hledat přestaneme.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

The Little Brooklyn Bakery , 2018

Nixa
17.08.2022

Další kniha od autorky, která se mi moc líbila. Kniha se mi četla dobře, byl to krásný romantický příběh s dojemným koncem.
Autorka je můj objev, její knihy jsou skvělé!

freejazz
16.08.2022 4 z 5

v niečom lepšie, v niečom slabšie ako prvá kniha (Kavárna v Kodani). menej prostredia, menej kultúrnych exkurzií, menej postáv... zato presila romantiky, chvíľami z nej až kvapkalo z knihy. čo by som zredukoval, a podstatne, sú tie romanticko-erotické opisy.
ale inak príjemný mix na čítanie, v ktorom samozrejme nesmie chýbať zlomené srdce, nové prostredie, potrestanie „padoucha“ i „nečakané“ vyvrcholenie.
letné čítanie, ktoré rozhodne neurazí.
nateraz mám romantiky dosť:)

Olča220
14.08.2022 4 z 5

Autorka moc dobře ví, jak se píše romantika. Navíc do svých knih přidává koření ve formě různých míst na světě a gurmánských zážitků. Toto všechno, jako celek nám přináší příjemné chvíle, které každý přeci jen, alespoň občas uvítá. Já budu v sérii určitě pokračovat i když romantické knihy zas tak moc nepreferuji. Ale kdo by si rád nepřečetl knihu s dobrým koncem, že?

happy19
10.08.2022 5 z 5

Jasný útěk směr čistá romantika,-)
Skvěle popsané story,jako bych tam pekla taky:-D
Jelikož mám celý život blízko gastronomii,věřím že celá série mi bude blízká,-)
Jo a bonus pro ty kteří necestují,tady Vám to Julie plně vynahradí:-))

„Přátelství a láska potřebují důvěru, tu nejhlubší a nejopravdovější.“

Kater1ena1
04.08.2022 4 z 5

po precteni prvni knihy od teto autorky sem si musela najit dalsi knizku, prijemna romantika, sice dej je zcela predvidatelny, ale dobre se cte a pohlti ctenare, na leto k vode idelani

Aivlis
04.08.2022 5 z 5

Romanťárny obyčajne moc nemusím, mám rada drsné detektivky. Knihu som si kúpila ako oddychovku po sérii čítania z obdobia druhej svetovej vojny z prostredia koncentrákov. Už toho kumulovaného zla bolo veľa, tak som si povedala, že to musím odľahčiť. Trošku sa usmievam nad "nepredvídateľnosťou" deja - po rozchode holka stretne chlapíka, ktorý božsky vyzerá, má sexappeal, všetky ho chcú, je to borec v posteli a je strašne nechutne bohatý. A úplne náhodne sa rozhodne pre hlavnú hrdinku... Ale musím uznať, že sa to čítalo dobre a som rada, že som po knihe siahla. Už mám doma aj Domek v Irsku, ale pssst. :-)

Ála1968
01.08.2022 4 z 5

Přestože Pláž u mě zatím vítězí,ani tento příběh nebyl vůbec špatný.Doufám,že další budou ve stejném duchu

sahha
29.07.2022 5 z 5

Jedním slovem áááách... Samozřejmě víte jak to dopadne, ale stejně ááách. Kniha je čtivá, odpočinková, hezká. Od této spisovatelky patří mezi ty hezčí. Takže doporučuji.

podko_lenka
24.07.2022 3 z 5

(SPOILER) Moje první kniha od autorky. Od prvních chvil mě chytla a četla jsem ji s lehkostí. Poutavý příběh, kde mě později překvapilo podrobné popisovaní erotických scén, které na mě kupodivu nepůsobily lacině a jejich vztahu jsem věřila snad všechno. Přestože tento žánr úplně nevyhledávám.
Ráda bych dala knížce plný počet bodů. Reálně je to však kousek nad 4. Za drobnosti, se kterými jsem se neztotožnila a za useknutý a přeslazený konec, který v podstatě rozhodl, jednu hvězdu ubírám.
I tak se ale těším na další autorčinu knihu. Za čas, aby na mě té sladkosti nebylo moc :)

Janík61
14.07.2022 3 z 5

Moje druhá kniha od autorky a opět můžu doporučit na dovolenou, příjemné čtení pro ženy.

ikul
13.07.2022 4 z 5

Hezká dovolenková oddechovka. Napravit nenapravitelného muže je snem mnoha dívek a žen. Tak proč si o tom alespoň nepřečíst.

aquaver
03.07.2022 5 z 5

Další perfektní oddechová kniha. Je to třetí kniha od autorky a každým dalším dílem snad tuhle sérii zbožňuji víc a víc.
Jen malinko ten konec mohl být delší, přišel mi až moc krátký.
Už se nemohu dočkat až se pustím do dalšího dílu. I když si chci tak trochu tuhle sérii i šetřit.

Petulk@
02.07.2022 5 z 5

Skvělá knížka. Pěkné letní čtení plné nejen romantiky, ale taky humoru. Maximálně jsem si knihu užila, dokonce ještě o maličko víc, než Kavárnu v Kodani.

ElessaRiverbow
01.07.2022 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, protože sérii Romantické útěky naprosto zbožňuju. Proto jsem po dočtení trochu zklamaná. Kniha byla zajímavá a četla se rychle, ale chybělo tam cosi, díky čemu mě ostatní díly bavily. Líbilo se mi ale popsané prostředí a samozřejmě jídlo, ze kterého se mi vždy sbíhaly sliny. Sophie i Todd byly sympatické postavy, ale vůbec mi nepřirostly k srdci. Oblíbila jsem si ale Bellu, která mi přišla jako nejlepší postava v knize. Konec byl podle mě hodně uspěchaný a trochu nereálný. Chci se v blízké době vrhnout na další díly, tak snad budou lepší.

Tynyton
21.06.2022 4 z 5

Velice příjemné oddechové čtení. Autorka krásně popsala psychologii hlavních postav a způsob, jakým si k sobě našly důvěru a poznaly se pořádně do hloubky. Bohužel druhé uvedené mi v knihách tohoto žánru v poslední době často chybí a přitom to je vždy to nejhezčí. Všechny hlavní postavy bylo těžké si nezamilovat.

Libris_Na_Ex
19.06.2022 4 z 5

Vlastně strašně příjemná romantika, která na vás dýchne atmosféru New Yorku. Pokud hledáte něco milého a odpočinkového, můžu vřele doporučit.

Mišulka331996
13.06.2022 5 z 5

Nikdy by mě nenapadlo, že budu něco takového číst, ale Julie Caplinová mě totálně dostala a úplně jsem se do romantických útěků zamilovala. To jak autorka dokáže čtivě popsat konkrétní místo, a ze všech postav udělat neskutečné sympaťáky s kterými chcete zajít na kávu a kus dobrého cheesecaku, je až neskutečné. Tohle mě prostě strašně baví. Vypnete hlavu a po dočtení každé kapitoly se usmíváte od ucha k uchu.

jana4084
07.06.2022 5 z 5

Ach, miluji to! Romantika, Brooklyn, dorty, drama. Ten konec?! ️ Nejlepší oddechovka.

Kenan
05.06.2022 4 z 5

Romantický příběh odehrávající se v New Yorku. Neskutečná chemie mezi Sophii a Toddem, Brooklyn, spousta jídla a samozřejmě konec, který celou dobu čtení čekáte.
Další příběh Julie Caplinové, který jsem hltala :)

Jidáša
02.06.2022 3 z 5

(SPOILER) Pekárna v Brooklynu je mým druhým knižním setkáním s autorkou. Předchozí, Kavárnu v Kodani, jsem hltala, Brooklyn mě tolik neoslovil. Možná je to prostředím, ve kterém se děj odehrává, možná vedlejšími postavami, jež mě zkrátka příliš nebavily. Nicméně vztah protagonistů, Sophie a Todda, se nesl na vlnách pošťuchování, což příběhu dodávalo fajn náboj. Julie oproti Kodani přidala na množství erotických scén, bez kterých bych se obešla, ale chválím, že se stále drží v mezích, kdy se dají číst. Co mě ale trochu znechutilo, byl ultra přeslazený konec příběhu. To se nedalo :D

A teď taková malá odbočka. Jak sakra dámy mohly péct dorty/dortíky týdny dopředu? Vždyť se to pak nedá jíst... A ve chvíli, kdy se tam jedné z postav rozsypaly muffiny (neměly to být spíš cupcakes?) na zem a ona je zvedla, nazdobila znovu a prodávala je jako by se nechumelilo, mi můj facepalm málem prorazil čelo :D