Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2885 632

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

pablito
06.10.2023 3 z 5

Asi jsem se už autorem přesytil, dám si chvíli od něho pohov, abych nepsal nevděčné komentáře. Nicméně (narozdíl od těch předchozích) tato knížka byla trochu zklamáním. Od pohádek pro dospělé člověk nečeká, že to budou příběhy ze života ... ale v určité rovině se uvěřitelnost očekává. A tento příběh moji htanici pro to, aby byl (v té určité rovině) uvěřitelný, překročil. Dlužno dodat, že napínavé to bylo, určitě jsem se nenudil. Připdalo mi to (narozdíl od předchozích autorových knih) tak nějak tahané z paty.

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Tenhle autor je prostě nepřekonatelný. S každou další knížkou si říkám, jestli je on sám úplně duševně zdravý, protože vymyslet tohle???
Noční lovec je již třetím případem detektivů Huntera a Garcii a jako obvykle byl perfektní. Krátké kapitoly, stupňující napětí, nečekané rozuzlení.
Bezkonkurenční.

anovy64
02.10.2023 5 z 5

Opět perfektně napsaný příběh, šílený vrah a skvělí Hunter a Garcia. Čtivé, napínavé i hodně morbidní. Promyšlené zápletky, stupňované napětí. Obdivuji autorovu fantazii, ani v jednom díle mě nezklamal.

Lenka_S
29.09.2023 5 z 5

I tento díl byl skvělý. Pořád nechápu jak mi mohla taková série velmi dobrých detektivek tak dlouho unikat.

capar
28.09.2023 3 z 5

Je to trochu mimo to, co vyhledávám, ale napínavé...vrah a jeho choutky samozřejmě zvrácené, ale to tam asi patří...knížka se četla i tak dobře, příběh probudí zvědavost a najednou jste na konci..

archivářka115
17.09.2023 4 z 5

No, četla jsem od něj lepší. Stejně se těším na další knížky, které jsem ještě nečetla

terimila
10.09.2023 4 z 5

Velice dobrý, ale Carter umí lepší. Je to hrozný, co teď napíšu, ale polovina knihy mi přišla taková tentokrát jaksi divně vláčná, nic extra drastickýho, žádný stahování z kůže zaživa. Holt četba Cartera dělá svoje a dělá z člověka extrémně otupělé čtenářské hovado, co si budem.
Čtivost skvělá, postavy kvalitní osvědčené, závěr povedený. Hodně to vyšvihl - vlastně jsem během začátku a rozjíždění příběhu přemýšlela, zda to nebude první Carterova trojhvězda. Ale ten závěr a rozuzlení s totožností a kořeny vrahova šílenství se povedly, takže čtyřka.
A těším se na další.

m2056
07.09.2023 5 z 5

Výborná Kniha co vás nenechá v klidu spát.

Arella
28.08.2023 5 z 5

Výborný detektivní zážitek, prázdninová četba jako dělaná. Mám nachystanou další a Chrise Cartera můžu doporučit!

pazdy15
23.08.2023 5 z 5

Jak píše Ester, konce kapitol vás nenechají zavřít knížku. Odsejpá to a je to až úchylně poutavý. Největší úchylismus je teda to provedení vražd no, ale to je na tom také to zajímavé.

Ester71
23.08.2023 5 z 5

Napínavé čtení s konci kapitol, které nutí číst pořád dál. Skvěle vymyšlené, propracované, nenašla jsem nic, čemu by se nedalo věřit.
Jsem zvědavá na další díly.

nikca1994
20.08.2023 5 z 5

Další kniha od Chrise Cartera,která byla super jako ty dvě předchozí co jsem od něj četla.Tenhle díl se mi četl rychle a dobře.krátké kapitoly byly fajn.Budu pokračovat v dalších dílech.Doporučuji.

Sammy.Boy
18.08.2023 5 z 5

Bylo mi jasné, že to bude další skvěle gradující detektivka, kde nebudou chybět nechutné mordy a dojde určitě i na šokující odhalení motivu vraha. Nemýlil jsem se, akorát tedy s tím rozdílem, že pointa mě rozsekala ještě o něco víc, než bych čekal. NOČNÍ LOVEC dal zabrat nejen městu Los Angeles. . .

Anonymkahink
13.08.2023 5 z 5

Opět famózní detektivka z rukou Cartera. Takhle dokonale a promyšleně dokáže detektivky psát jen on. Tato konkrétní byla originální nejen díky způsobu vražd, ale také motivem vraha. Zaručeně budete až do konce zvědaví, jak to dopadne a zároveň kdo nakonec přežije a nepřežije řádění vraha.

ElizPetrova
11.08.2023 5 z 5

Já zírám, co všechno za ohavnosti dokáže Chris Carter vymyslet.. neskutečné. Opět mrazivé, napínavé, drsné.. není, co vytknout. Takové knihy se čtou samy.

Tesaknihy
09.08.2023 4 z 5

Bomba ve všech směrech! Celé čtení bylo záživné a já hltala každou stránku. Morbidní a zvrácené nebude přehnaný výraz, ale dokonale promyšlené.

666Jitka
07.08.2023 5 z 5

(SPOILER) No to byla zase brutální jízda! Opět velmi nápadité, až si říkám, že je dobře, že se Carter rozhodl ze své morbidní zvrácenosti vypsat na stránkách svých šílených knih, než aby jí, nedej Bože, dával průchod v praxi :-) Někdy mě taky napadá, aby se tyto knihy nestaly nechtěným návodem pro nějakého psychicky labilního jedince. Tentokrát jsem vraha tipla téměř hned, kdy se o něm v knize dozvídáme. Každopádně se těším na další Carterovu "hnusolahůdku".

koubin007
03.08.2023 5 z 5

Všechny Carterovky jsou pro otrlé povahy !
Rozjezd vždy vlažný, brutální a velmi detailní popis modu operandu, konec energický a strašně rychlý. Najednou je všechno hrozně rychle pryč a já si říkám, "ještě další díl" :-)
Ne, Carter je úchylák a ty jeho knihy jsou jedna jako druhá...ale krásně se to čte, je to správně brutální, ujetý a neobvyklý čtení. Robert Hunter má rád single malt whiskey, trpí insomnií a je to skvělý detektiv.
Výborně to načetl Jakub Sajc a je to k dostání jako audibook.

Airelle
03.08.2023 5 z 5

Stále jedu na vlně audioknih od Chrise Cartera, Jakub Saic celou sérii načetl opravdu brilantně a já nemám jedinou výtku, překvapivě se mi u ní i dobře usíná.

Co se knihy týče, třetí díl mi přišel o malinko slabší než díly předchozí, už jsem dokázala odhalit vraha dřív než na samém konci knihy, a možná proto mě to tak nebavilo.

Nemůžu než vyzdvihnout autorovu fantazii, něco takového je hodno obdivu. Opět je tu hodně brutalit, což tak nějak jde ruku v ruce se sériovými vraždami. Tentokrát je děj obohacen o postavu Whitney Meyersové, jejíž poslední případ ještě jako policistky mě naprosto rozdrtil.

Vrah byl naprosto šílený a já jsem ráda, že byl jenom na papíře. Už takhle jich po světě chodí dost!

kalache
30.07.2023 4 z 5

...nejhorší je,když vrah je zručný kutil...