Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2885 632

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

hellena1523
30.12.2019 5 z 5

Tak tohle bylo totálně skvělý! Čte se úplně samo, stránky mi jen létají pod rukou.

Jandýs
25.12.2019 5 z 5

No tedy! To bylo něco.. I když jsem četla teď 3.knihu ze série, vůbec mě to nenudilo. Příběhy mají samozřejmě nějakou systematickou podobu ve vyšetřování, ale případy se liší, v této knize se mi svíraly útroby nad brutalitou a také je skvělé napětí, které autor slušně drží do posledních stránek.. Hodně dobrej zvrat v nalezení informací a závěr mě tedy až rozčílil.

Lena081
25.12.2019

Mám ráda tuhle sérii a jako každý díl se čte skoro sama.

renefer
21.12.2019 4 z 5

Opět čtivě napsané, jen těch postav na mě bylo asi příliš mnoho, protože jsem si musela zpětně dohledávat, kdo že je ten vrahoun.

Askarinka
19.12.2019 5 z 5

V honbě za nalezením knihy, která mě znechutí svojí brutálností jsem narazila na tohoto spisovatele. A musím říct, že tahle už trochu drsná a nechutná byla :-) Ale příběh a styl psaní tohoto spisovatele jsou super... Jdu se vrhnout na další knihu. Jestli budou další knihy gradovat jako tyto tak to potěš... BTW. fakt je někdo kdo napíše a vymyslí takový příběh normální? Každopádně mám pana Cartra ráda:-)

Blančitos
12.12.2019 5 z 5

Dlouho jsem se u žádné knihy tak nebála jako u Nočního lovce. Ano, některé věci se daly uhádnout chviličku před odhalením, ale to Chrisi Carterovi bez problémů odpustím, protože toto bylo zkrátka skvělé!!!

Termina
09.12.2019 5 z 5

Fenomenální... DÍK!

miska2609
06.12.2019 5 z 5

Napínavé, děsuplné, přečteno jedním dechem

Melodiel27
04.12.2019 4 z 5

Opet skvele propracovany pribeh, napinavy, ani tato kniha ze serie se neda jen tak odlozit. ALE nepatri mezi me favority:).
Ale kdo pokracuje v serii - urcite nevynechat! I tato kniha a pribeh za precteni stoji:)

LuluBird179
04.12.2019 5 z 5

Opět skvělý Robert Hunter

Anette99
02.12.2019 5 z 5

Čim dál tim lepší (a šílenější). Trochu mě děsí, že Carter vychází ve svých knihách ze skutečnosti... Kdybych nebyla celý víkend pryč, zase by mi stačilo pár hodin na přečtení. Myslim, že dokud nedočtu sérii, jinou knihu do ruky nevezmu. Hned jdu na čtvrtý díl

doffydee
27.11.2019 3 z 5

Táák přečetla jsem další jeho knihu, tedy druhou - opět upozorňuji, že nečtu dle pořadí :)
Opět si dovolím upozornit, že detektivky zatím nejsou můj silný šálek čaje ale přicházím jim na chuť.

Na tuhle knížku jsem se opravdu těšila, neboť jsem měla velmi dobré ohlasy od mých známých, kteří četli - ,,asi nejhorší knížka'' - No za mě takový průměr - ale záleží kdo se čeho bojí!
Sice skvělé napětí a nepříjemný pocit při čtení určitých pasaží - taky jsem bruneta, dlouhé hnědé vlasy a 165 cm, ale nemám žádné nadání co se umění týče :D - možná si troufám říct, že rozuzlení je poměrně nechutné, ale úpřímně to neuspokojilo mé očekávání strachu - moc jsem se nebála - což u hororů prostě čekám.
Při čtení Popravčího jsem měla nutkání na chvilku i knížku odložit, nechat si to projít hlavou, nechat to uležet. Měla jsem skoro nepříjemné pocity vyjít večer ven. - Možná to bylo tím, že jsem knížku četla hlavně večer v posteli a ne cestou z práce do práce :D :)
Každopádně tenhle díl se velmi dobře čte. Je zde nasazené svižné tempo,I když měli problém odhalit vraha :)
Za mě fakt 4*
Tenhle díl spíš na pohodu :)

Martina1805
26.11.2019 5 z 5

Úplně ďábelské rozuzlení děsuplného příběhu. Zase jedno super čtení už sháním u nás v knihovně další dílo tohoto autora. Doporučuji přečíst chvílemi mi šel mráz po zádech.

Lethania
21.11.2019 5 z 5

Další „carterovka“ úspěšně za mnou a opět mě tento skvělý spisovatel přesvědčil, že stále existují kvalitní detektivní příběhy. Jak jen to dělá, že se do děje úplně ponořím a přestávám vnímat realitu? Jak je možné, že dokáže stvořit tak dokonalého sadistického sériového vraha, který Robertovi a Carlosovi pěkně zavaří? Prostě geniální. Knihu jsem měla přečtenou velmi rychle, napomohly tomu krátké kapitoly, které mě nechávaly v napětí, co dalšího se stane. Konec pěkně vygradoval.
Zatím jsem od pana Cartera přečetla tři knihy, ale ty mě přesvědčily o tom, abych si koupila všechny díly do mé už tak dost zaplněné knihovny. Jsem za ně ale ráda.
Teď se chystám na čtvrtý díl...

Hotovson
16.11.2019 5 z 5

Neskutečnej nářez! Akorát si nejsem jist, kdo je větší šílenec, jestli vrah nebo Chris Carter, kterej to celý vymyslel :D

Už třetí knížka ze série, kterou jsem nemoh prostě odložit a musel číst dál a dál dokud nebyl konec. Je to asi tim, že kapitoly jsou tak krátký a každá končí tak, že prostě chcete vědět...ne...MUSÍTE!!! vědět jak to bude pokračovat a to i přesto, jak je to brutální.

No nic. Mažu do Levnejch knih pro další díl. Nebo radši dva. Fakt skvělá série. Už se nemůžu dočkat :)

Bibi23
15.11.2019 5 z 5

Carter opět nezklamal. Přečteno jedním dechem. Rozhodně doporučuji.

Nany_cz
12.11.2019 4 z 5

Carter se stává mým nejoblíbenějším autorem! Další díl opět nezklamal. Je tam to pravé napětí, akce a autor to umí tak dobře popsat, že jsem u tohohle dílu cítila šílenou úzkost, kterou musely nejspíš prožívaly oběti a to mě baví!

Restang
12.11.2019 3 z 5

Autorovy knihy nečtu popořadě (zatím). No musím vystoupit z řady nadšenců, ale pro mne se žádné wau nekoná. Ano, je to čtivé, má to spád a asi to vybočuje svým drsným popisem vražd. To asi přidá na ,,zajímavosti,, pro některé. Takže určitě si přečtu nějakou další, ale klidně si dám i pauzu od jeho knih a nebudou mi moc chybět. Takže i tato kniha tak za tři hvězdy.

Zuzanka46
10.11.2019 5 z 5

Moje druhá kniha v sérii a opět super!

krejcovka76
10.11.2019 5 z 5

Třetí knížka tohoto autora během 14 dnů. Konečně jsem po dlouhé době objevila autora a knížky, které mne doslova pohlcují. Jak už jsem psala v předchozích hodnoceních - krátké kapitoly, lehký styl psaní, sympatičtí hlavní hrdinové a neuvěřitelné (ale reálné) způsoby vražd, které vždy na konci knížky mají svojí logiku.
PS: poprvé jsem odhadla pachatele, jen jeho příběh mi zůstal záhadou.
Ve zkratce kniha jedinečná, skvělá a kdo jí nepřečetl, tak ať si jí nenechá ujít a jde do toho :-)