Noční lovec

Noční lovec https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/165010/bmid_nocni-lovec-165010.jpg 5 2885 632

Robert Hunter série

V Los Angeles řádí sériový vrah. Na ženách, které mu padnou za oběť, nejsou navenek patrné žádné známky násilí – jen zašité rány, v nichž se však nacházejí předměty tak hrůzné, že svědčí o mimořádně zvráceném pachateli. Detektiv Robert Hunter se při honbě za pachatelem střetne se soukromou vyšetřovatelkou Whitney Meyersovou. Sledují stejnou stopu a zjišťují, že se pohřešují další ženy. Jsou ještě naživu? Podaří se dostihnout šíleného vraha dřív, než unese a bestiálně zabije další oběť? Jaké strašlivé tajemství skrývá minulost muže, který se dopouští tak nestvůrných zločinů? Další napínavý román Chrise Cartera si v ničem nezadá s předchozími.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , BB art

The Night Stalker , 2011

Jiřina18
05.03.2020 5 z 5

Velice čtivá kniha. Nakonci mě překvapila ta hrozná vrahova nenávist

marki.dvorakova
03.03.2020 5 z 5

Další Carterova super kniha. Vždycky si před každou jeho knihou říkám, že už mě víc nemůže překvapit a že to nemůže být víc morbidní. Ale ne, Chris mě vždycky překvapí. Tenhle chlap má sakra bujnou fantazii! Opět 5*

Denisa232623
01.03.2020 5 z 5

Musím znovu hodnotit 5*. Další velmi propracovaný příběh. Vlastně k tomu nemám co dodat protože mě to opět dostalo. Pan Carter má hodně bujnou fantazii, ale to mě na tom hodně baví. Já už se jenom těším až otevřou čtvrtý díl a začnu číst.

Strnady095
28.02.2020 5 z 5

Tak trojka zatim nejlepci...jen tam obcas chybi popis deje, co se stal ...

olcab
27.02.2020 5 z 5

Nemůžu jinak, než opět hodnotit nejvýš. Během tří týdnů jsem od tohoto "ďábla" přečetla tři knihy - Hovor se smrtí, Popravčí a Noční lovec, kterým uděluji taky nejvyšší hodnocení, protože od prvních stránek po poslední se nedá jinak, než stále číst...:-))
Oblíbila jsem si dvojici Hunter a Garcia. Nevím, kde Carter na ty nápady chodí, ale vidím i podle hodnocení, že to dělá moooc dobře, jeho knihy jsou velmi dobře čitelné a zpracované a udržuje čtenáře v napětí od začátku do konce.
Čeká mně s panem Carterem ještě asi polovina jeho knížek, které si doufám, vychutnám taky.

sgjoli
21.02.2020 5 z 5

Laťka stále velmi vysoko a opět nechápu, jak to ten Carter udělal, že mne zase totálně převezl. Teorií jsem měla hodně, ale se všemi jsem byla zase vedle jak ta jedle. Jasně, nejde o žádnou hlubokomyslnou literaturu, která by čtenářům měnila životy, ale v rámci thrillerů je tahle série s Robertem Hunterem zatím jedna z nejlepších, co jsem četla. Svižné, akční, čtivé, příběh se spoustou nečekaných zvratů, který čtenáře vtáhne do děje od první kapitoly, a skvělý detektiv. A taky zápletka, kterou nedokážu rozklíčovat. To je přesně to, co od thrillerů očekávám, a to jsem v Nočním lovci také dostala. Kniha (potažmo celá série) asi není pro ty, kterým vadí větší míra násilí, Carter se nebojí jít do detailů, které jsou místy až nechutné a dost zvrácené. A je to případ i této knihy, Carter se s ničím nemaže. Nicméně pokud vám tohle nevadí, tak směle do toho, Roberta Huntera doporučuju!

Andrea S.
20.02.2020 3 z 5

V pořadí mnou třetí přečtená kniha od Ch. Cartera, která se mi líbila zatím nejvíce. Popis není tolik brutální jako v předchozích dílech, děj má napínavý spád a zároveň oceňuji různé dějové linky. Zakončení kapitol nutí čtenáře číst neustále dál a dál.

Mudry
20.02.2020 5 z 5

Další kus tohoto autora přečtený v rekordním čase.

Hell_Rihova
17.02.2020 5 z 5

Již potřetí se setkáváme s Robertem a Carlosem, kteří opět řeší opět brutální vraždy, tentokrát mladých žen, které na sobě nemají žádnou známku násilí, ale přesto jsou nalezeny mrtvé.
Kniha byla skvělá, opět skvěle čtivá, napínavá a překvapivá. Námět byl hodně dobře propracovaný, hltala jsem každou stránku, protože jsem potřebovala vědět, jak to dopadne a jaké bude konečné rozuzlení. Každá kniha je sice trochu drsná, ale má to svoje kouzlo, protože právě ta drsnost dodává příběhům ten správný ráz. Jsem zvědavá, jaké budou další díly a jaká další překvapení pro nás pan spisovatel připravil.

genie
11.02.2020 4 z 5

Zase víc než brutální … Carter má ovšem dar vtáhnout vás do děje prakticky hned od první stránky, a to pak prostě nejde nečíst dál.

Hasali
05.02.2020 5 z 5

Tak a další díl od Cartera zdolán... jízda to byla parádní. On to fakt umí. Jdu si pro další pokračování. Hned... :-)

Maryan
03.02.2020 5 z 5

Carter je u mňa top 1. Táto kniha sa na na môj vkus Cartera rozbiehala postupne. U neho to nie je zvykom. Carter nastolí parádny kurz a ide v ňom na 150%. Hneď od podlahy ukáže vraždu, ktorá berie dych. Tu sa trošku na počiatku zahrával s čitateľom, vrážd bolo viac za sebou a až neskôr odhalil zmysel a postupnosť. Nuž, ale keď to odhalil, potom to bol nárez! Ako vždy Carter nesklamal. Keď som sa na čítačke kníh dostal na číslo 40%, nešlo to zastaviť, aby som neskončil na 100%. Proste - jízda... :-)

sipkulka
27.01.2020 5 z 5

Další super kousek od Cartera.

Dandulka
24.01.2020 5 z 5

Super! Zdá se, že jsem objevila opět skvělého autora, který se čte sám!

hana4834
23.01.2020 5 z 5

Skvělá kniha a konečně i Garcia zabodoval i když tu skvělou partii pro Huntera mohl autor nechat žít

Pavcitko
23.01.2020 4 z 5

Třetí díl a opět napínavá jízda, děj má spád, žádné nudné pasáže se nekonají. Detektiv Robert jako vždy perfektní. Jen ten závěr mi moc nesedl, čekala jsem asi něco víc "wau", ale i tak si zaslouží čtyři hvězdy.

Ilirea25
09.01.2020 5 z 5

****Spoilery*****

4. díl, Robert Hunter konečně potkal ženu, která by pro něho mohla být výzvou a nenudila ho a ona na konci umře :D Dostalo mě to.

*******
Další skvělá kniha ze série Roberta Huntera. Bavilo mě to, jsem spokojená

5092
07.01.2020 5 z 5

Chrise Cartera a hlavně jeho detektiva Guntera jsem si oblíbil od prvního případu v podobě Dvojitého kříže a o5 mě nezklamal. Napnutý jak struna od začátku do konce. A tenhle fujtajxl žánr mám prostě rád.

MamaKnihomolka
01.01.2020 5 z 5

Další super Carterovka. Tento díl mi sice přišel kapku slabší než předešlé, ale jen o chlup.
Miluju ty jeho krátký kapitoly vždycky si říkám "ještě jednu kapitolu..."
Kdo nemá rád moc brutality a velmi živého popisu tak ať radši knihy od Cartera nečte, je tom opravdu mistr.
Knihy čtu od prvního dílu a moc se mi líbí, že v každé knize se o Hunterovi dozvím něco nového. A miluju ty jeho myšlenkový pochody.

Sofós
31.12.2019 5 z 5

Bože, to bylo ale psycho! Chci věřit, že autor nedává na papír vlastní zvrhlé fantazie, ale zúročuje své zkušenosti u policie. Příběh je pekelně napsaný, doslova návykový, nelze přestat číst. Bravo Chrisi, jen tak dál :-)