Nenávist

Poprvé se setkali jako spolubydlící na vysokoškolské koleji. Dva nejchytřejší mozky, co kdy promovaly z psychologie na Stanfordově univerzitě.
Jako protivníci se znovu setkali ve virginském Quantiku. Robert Hunter se stal šéfem Útvaru ultranásilných zločinů Losangeleského policejního sboru. Lucien Folter se stal nejvýkonnějším a nejnebezpečnějším sériovým vrahem, s jakým se kdy FBI střetla.
Teď, po třech a půl letech věznění na samotce, se Lucienovi konečně podařilo dostat na svobodu. A zuří.
Tři a půl roku nemyslel Lucien na nic jiného než na pomstu.
Ten, kdo nese odpovědnost za jeho uvěznění, musí pykat, musí trpět.
Ten někdo je… Robert Hunter.
A konečně přišel čas uskutečnit plán.

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/408115/nenavist-wFe-408115.jpg 4.6130

Robert Hunter 10.

ISBN:978-80-7595-252-3

Kniha Nenávist

Eliška82
dnes

Zase nezklamal:)úplně nejvíc TOP.Jen je mi líto ze nemůžu dát víc hvězdiček protože tohle je minimálně za 30 hvězd.Už aby vyšla další;)Miluju Roberta,Garciu a samozřejmě Chrise Cartera:)

Lllvicek
včera

Překvapivý konec, opět nešla odložit. Člověk se neustále bál, že to skončí zle... Napětí se mu povedlo opět udržet až do poslední stránky ;-)

perpe2a
včera

Carter opět nezklamal. Skvělý další díl série a skvělý Robert Hunter. Moc doporučuji.

Dolik13
předevčírem

Fantazie! Přečetl jsem všechny knihy od Cartera, ale až ta desátá v pořadí se liší od těch předchozích, a nutno dodat, že se autor vydal dobrým směrem. Děj má spád, líbí se mi zabřednutí do minulosti Luciana, jeho myšlenky a těžko uvěřitelný mrazivý popis autora, jehož popis v některých pasážích nahání husí kůži. Záporák, kterého známe už od počátku je skvělý (svým zvraceným způsobe) I proto Carter patří mezi mé nejoblíbenější autory.

Lindulinek

Kniha mě moc nebavila, protože se točila jen kolem pomsty, ale na druhou stranu byl závěr překvapivý.

JiříM

Byl jsem spokojen.

romanka26

Cartera mám moc ráda, ale tato poslední kniha se mi líbila bohužel ze všech předchozích nejméně..

Pípasek

Jako obvykle Carter nezklamal, pro citlivé povahy to opravdu není čtení na dobrou noc

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Chris Carter
italská, 1965