Hovor se smrtí

Hovor se smrtí https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/341853/bmid_hovor-se-smrti-z1H-341853.jpg 5 2016 475

Robert Hunter série

Losangeleští detektivové Hunter a Garcia se při vyšetřování nového případu ocitnou na horské dráze zla. Pronásledují predátora, který hledá v ulicích a na sociálních sítích oběti, dráždí je anonymními zprávami a živí se jejich strachem. přední záložka: Po náročném týdnu se Tanya Kaitilinová těší na odpočinkový večer doma. Když vyjde ze sprchy, uslyší zvonit mobil. Požadavek na videohovor přichází od její nejlepší přítelkyně Karen Wardové. Tanya hovor přijme a noční můra začíná. Karen je s roubíkem v ústech připoutaná k židli v obývacím pokoji svého bytu. Jestliže Tanya hovor přeruší nebo odvrátí pohled od kamery, bude příště na řadě ona, slibuje hluboký chraplavý démonický hlas na druhém konci linky. A pokud Tanya neodpoví pravdivě na jeho otázku, on její přítelkyni Karen brutálně zavraždí. Jenže vyděšená Tanya si správnou odpověď nevybaví.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , BB art

The Caller , 2017

alexis818
25.06.2018 5 z 5

Právě dočítám ,zase super čtení.Prostě tak,jak lze od autora čekat.Aje to tady,poslední díl serie,sakra,bude mi chybět.Tak honem,honem,další díl.Hunter prostě fakt umí.

Citra642
21.06.2018

Super! Ten spisovatel to ale umí.

Evik84
21.06.2018 5 z 5

přečteno, napínavé, zajímavé čtení, doufám, že napíše ještě další knihu :-)

Jablotro
11.06.2018 5 z 5

A je to tady :-( Celá série přečtená, co teď budu číst? :-D No, konečně se vrhnu na Počátek ;-) Ale zpátky k Hovorům. Takže jak jinak, než že celá série si pevně drží svůj standart. Ačkoliv jsem se opět snažila, na pachatele jsem nepřišla, i když tentokrát jsem byla velice blízko (můj typ byl fotograf :-D) Nápad a motiv opět krásně propojený a opět se dostavil pocit lehké lítosti a pochopení nad pachatelem. Co se mi líbilo moc na všech dílech bylo, že člověk se nemusel zabývat nějakým Robertovým vztahem :-D V prvním díle sice něco bylo, ale vůbec mi to nevadilo, bylo to takové okrajové, i když pro celkový děj dost důležité :-). Ale fakt, že to tam nekazila nějaká ženská se mi líbil, stačila Anna od Carlose :-D Takže celkové shrnutí je, že se mi bude po klukách fakt stýskat. Knihy mě bavily všechny, nikdy jsem se nenudila, a vždy jsem byla velmi překvapená. Chris Carter pozvedl laťku opět o trochu víc. Obávám se, že se bude těžko překonávat.

kofina
31.05.2018 5 z 5

Zase jeden zajímavý příběh od Cartera, teď už vím, že kdykoliv po něm sáhnu, tak nešlápnu vedle. Jediné, co doporučuji, nečtěte sérii najednou nebo v krátkém období - knihy fungují pořád na stejném principu, scénáři, využívá stejných momentů napětí (kromě Zloby) a v závěru se vždy hlavní postava ocitne v ohrožení života. Každopádně zápletky má bezkonkurenční.

michal7790
28.05.2018 5 z 5

Napinava kniha, ani jsem nedychal. Zaver velmi velmi prekvapivy

Timkim
25.05.2018 4 z 5

Jedna z jeho lepsich. Jen vrah byl absolutne prekvapivy, bez nejmensich naznaku.

March
25.05.2018 5 z 5

Opět plný počet hvězdiček, knížka mě opět pohltila a napeti, zápletka, obcas jsem se nachytala, že přestávám dýchat:-)
Jen mi bude RH chybět, přečteno všechno co vyšlo.
Takže pane ChC, šup, šup, další díly

Twinny
19.05.2018 4 z 5

Ještě u předposlední kapitoly jsem chtěla dát jen 3*. Jakoby si Chris řekl, "sakra, stránka 300 a oni ví kuloví. Ale jak je navést správným směrem. Hm, jo tohle, to by šlo." Ale poslední kapitola mě dostala.

Lotka
09.05.2018 3 z 5

Závěr knihy trochu uspěchaný, ale jinak již klasika, která se dala od Cartera čekat, takže dobrá a napínavá detektivka.

ryzskej
07.05.2018 3 z 5

Pro mne osobně zatím nejslabší kniha z celé série s Hunterem. Jak jsem se na ni těšil (přesně jako na všechny předešlé carterovky), tak mě po přečtení usadila na zem. Mírné zklamání.

Mug
04.05.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla za jediný den, během asi šesti sedmi hodin. Po dobu čtení mi viselo v hlavě slovo "kvalita". Bezpodmínečných pět hvězd. Zvažuji, zda díky tomuto kousku neupravím hodnocení u knih podobného žánru.

JohnnyKa
26.04.2018 4 z 5

Trochu slabší než předchozí dva díly v sérii. Ale každopádně další povedená "Carterovka" ;).

moudivlacek
17.04.2018 5 z 5

Tak tomu říkám něco!!! Nevím, jestli mě bolí žaludek, že jsem na konci knihy a tudíž už žádné hrůzy mě nečekají, nebo z toho, jak moc jsem to se všemi hrdiny prožívala, zvlášť utrpení s oběťmi. Hunter to zde říká dobře - jsou dvě oběti - mrtví a ti, co s pocitem viny žijí jako "mrtví".
A i když jsem pochopila bolest vraha, dle mého mu to nedávalo právo k tomu, co udělal, takže jsem s ním slitování mít nemohla.
Nikdo nemá právo rozhodovat takto o životě druhých.
Carter se u mne touto sérií rozhodně zařadil mezi excelentní spisovatele a já jej i všechna jeho díla doporučuji. Jen ale silným žaludkům a pevným nervům.

georginaa
15.04.2018 5 z 5

Doufám, že jsou další díly od tohoto autora, přečetla jsem všech 8. dílů, které byly u nás vydané. Skvěle napsané detektivky.

Lenka40
08.04.2018 5 z 5

Já už prostě nevím jaké mám psát komentáře ,abych se neopakovala. Opět výborně napsaný a promyšlený příběh. Samozřejmě jsem vraha neuhodla . Chris Carter je můj TOP spisovatel a už se těším na další knihu .

Nikol117
07.04.2018 5 z 5

Myslím si, že tahle kniha moc komentářů nepotřebuje. Miluji Roberta Huntera!

Evule81
03.04.2018 5 z 5

Super napínavá a drsná knížka. Ale takové mám ráda, takže jasných 5 *

denča1000
30.03.2018 4 z 5

Další fascinující psycho díl od Cartera. Ačkoli jsou jeho knihy opravdu sadistické, hltám je každým douškem, až se mi občas zvedá žaludek a když se setmí, kniha se číst nedá. Každopádně jsem si všimla, že v každém díle je detektiv v nebezpečí, neboť se setká s vrahem ještě před jeho dopadením a vlastně vždy je vrahem někdo, s kým se detektivové v průběhu vyšetřování setkali. Ale to je prostě asi spisovatelovo pravidlo.

Magnovak
21.03.2018 5 z 5

Naprosto fascinující, zvrácené, ale když se pak dostanete k pointě... Inu, ať si názor ráčí udělat každý čtenář, za mě osobně asi nejlepší kniha ze série.