Ďábel na jaře

Ďábel na jaře https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360286/mid_dabel-na-jare-TjX-360286.png 4 429 89

Většina debutantek sní o tom, že si najde manžela. Lady Pandora Ravenelová má jiné plány. Ctižádostivá mladá kráska by mnohem raději zůstala doma a věnovala se podnikání se svou novou deskovou hrou, než aby se zúčastnila londýnské společenské sezóny. Jenže jednou v noci na plese společenské smetánky padne do pasti skandálu s hříšně hezkým cizincem. Cynický prostopášník… Poté, co se léta s lehkostí vyhýbal nástrahám manželství, se Gabriel, lord St. Vincent, konečně nechal nachytat – mladou rebelkou, která se k němu ani za mák nehodí. Po pravdě řečeno, nechce s ním nic mít. Jenže pro Gabriela je temperamentní Pandora naprosto neodolatelná. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby ji získal, i když se z jejich manželství z rozumu vyklube smlouva s ďáblem. Nebezpečné spiknutí… Poté, co podlehne Gabrielovu obratnému a smyslnému přesvědčování, Pandora slíbí, že se stane jeho nevěstou. Zanedlouho však zjistí, že její podnikání ji shodou náhod zapletlo do nebezpečného spiknutí – a jen manžel ji může uchovat v bezpečí. Zatímco ji Gabriel ochraňuje před neznámými protivníky, zjišťují, že smlouva s ďáblem se může vlastně ukázat jako dar z nebes…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Devil in Spring , 2017

ptavichripkaa
14.03.2018 5 z 5

Nejlepší z celé série, moc mě bavila.

-Sinéad-
05.03.2018 5 z 5

Této knize nelze nic vyčíst. Najdete v ní vše, co od historické romance očekáváte - romantiku, humor, napětí... Naprosto skvělá kniha.

alzbeta4340
04.03.2018 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší z celé série, je to moc povedené oddechové čtení. Nadchlo mě propletení se sérií Čekanky, mám nutkání si tyto starší knížky zopakovat. Těším se na další díly.

alnahu
02.03.2018 4 z 5

Příjemná oddechová romance. Příběh Pandory Ravenelové a Gabriela začíná na plese, kde Pandoru požádá o pomoc lady Colwicková ,aby ji pomohla najít náušnici ,kterou ztratila v altánku kde byla na dostaveníčku s milencem .Pandora ,která se na plese velmi nudí a proto jí slíbí pomoc . Náušnici najde, ale zaklíní se mezi lavičku. Z této nepříjemnosti ji pomůže právě Gabriel, ale uvidí je v kompromitující situaci pořadatel plesu, situaci si špatně vyloží a tento skandál se dá odčinit pouze tím ,že se Gabriel s Pandorou ožení. I když je Lord Gabriel považován za nejlepší partii ,Pandoře je to jedno. Ráda by se věnovala podnikání v oblasti deskových her. Ovšem čas vše změní a oba najdou k sobě cestu . Kniha je proložena příjemnými milostnými scénami ,tak jak to umí napsat paní Lisa.

malazluta
01.03.2018 4 z 5

Na Pandořin příběh jsem se opravdu těšila a L. Kleypas opět nezklamala!

PerlaZP
24.02.2018 3 z 5

Lisu Kleypas mám velice ráda, ale podle mě má daleko lepší knížky - např. Čekanky...
Baronet má velice pěkné obálky, ale překlad z Domina se mi prostě zdál poutavější...
Knížce dávám tři hvězdičky...

Channach
23.02.2018 4 z 5

Zatím nejlepší díl! A jsem navnaděná na pokračování. Nečekala jsem, že by mi měl třetí díl série Ravenelovi mnoho co nabídnout. Byla jsem vedle jak ta jedle. Více v mé recenzi v záložkách.

cizinka1
21.02.2018 5 z 5

Tento třetí díl byl nejlepší.

ariel platto
20.02.2018 5 z 5

Pět hvězdiček je prostě málo. Začátek knihy, kde autorka použila manželský pár z jiné série, mě doslova emočně ochromil a spolu s Evií jsem prožívala neskutečné erotické napětí, které umí snad jen L.K. Celá kniha je nádherná.

mikika
20.02.2018 5 z 5

vtipná romance s mrknutím pro čtenářky předešlých sérií...

Irenka8
19.02.2018 5 z 5

Úžasná. Jsem nadšená.

Ditules
17.02.2018 4 z 5

Konečně Pandora! Tahle série se vážně povedla.

*Pájuše*
26.01.2018 5 z 5

Co ke knize říct? Neskutečně jsem se bavila není dostačující a ani plně to nevystihuje moje pocity z ní. Ale velmi se tomu blíží.
Zatímco všichni čtou od prvního dílů k třetímu, já jdu na to pěkně od zadu. Logika hadr. Bohužel až tady jsem se dozvěděla, že je to třetí díl až když jsem ho měla přečtený. Teď mi z knihovny přišel druhý a už ho čtu taky. Musím ale říct, že na tehle díl to rozhodně nemá! :D
Kniha je neskutečně čtivá, svižná a svěží. Dlouho už mě nenadchla žádná slaďárna tak, jako tahle kniha. I když je v ní spoustu klišé, člověk občas potřebuje oddech. Vtipné hlášky mě přiměly k nespoutanému smíchu, který se linul ztichlým pokojem a vracel se mi jako bumerang. Přesto jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Slupnuto za jeden den jako ten nejjemnější moučník!

Adelin239
26.01.2018 5 z 5

Opět stejně úžasný díl jako ty dva předchozí. Sice jsem si ho představovala trochu jinak, ale to nic nemění na tom, že byl i tak skvělý a poutavý. Moc se mi líbila Pandořina kuráž a sebevědomí a díky tomu mi byla ihned sympatická. Stejně tak i Gabriel. Celý příběh byl jak v humorném, tak i v romantickém duchu, což je přesně můj typ žánru, takže jsem byla velice spokojená :-)
Spisovatelka tedy opět nezklamala a musím jí dát dalších pět *. Rozhodně knížku doporučuji!

HaniSebi
24.01.2018 5 z 5

Pro mě je tento díl asi nejlepší z celé série (zatím). Hezká oddychovka, kde vše končí přesně tak, jak má a navíc mě potěšila přítomnost mého oblíbeného páru ze série Čekanky. Lisa Kleypas opět nezklamala.

účetní
14.01.2018 5 z 5

Další nádherný díl, měla jsem trošku strach po prvních dvou, jestli to bude stejně krásné, ale bylo to dokonalé od začátku až do konce, nechybělo tomu vůbec nic až na jednu drobnost. Gabriel s Pandorou k sobě tak skvěle pasovali, oba byli úžasní a autorce se opravdu krásně podařil jejich vztah a moc hezky je k sobě sladila. Také milé setkání se Sebastianem a Evií a jejich sympatickou rodinou a jen kratičké ( škoda ) setkání s Markusem Westclifem. Malinko mi bylo líto, že autorka doslova odsekla od sebe Pandoru a Cassandru, vzhledem k tomu, jak blízká si dvojčata byla, ale na Cassandru si musíme hold počkat. Zato jsme se tu seznámili s Gabrielovou sestrou Phoebe, se kterou se ještě setkáme. Tento díl se autorce opět velmi povedl, byl opravdu nádherný a je mi moc líto, že už jsem dočetla. Opět pěkný přebal i když musím říct, že ty originál přebaly se mi také líbí, zvláště u tohoto dílu a co se hodnocení týče, tak samozřejmě alespoň sto hvězdiček a hodně velké těšení se na další díly, tentokrát si musíme počkat déle ( a pochvala recenzi " Ani potřetí neodoláte a ... " ) .

munka
13.01.2018 5 z 5

Ďalší skvelý príbeh z pera mojej obľúbenej spisovateľky. Zaujímavý dej, romantika, humor a hlavne Sebastian a Evie. Potešilo ma, že sa opäť stretávam s hrdinami Zimnej lásky. Veľmi pekná obálka je bonus.

lukkaM
09.01.2018 5 z 5

Tato kniha je ze série Ravenelovi ta nejlepší. Oproti prvním knihám z této série jsem se i někdy dost nasmála.
První díl je dost rozvláčný, což je u LK dost zřejmé v každém prvním dílu ze série, seznámení s postavami, jejich podrobné popisy a prostředí, atd. Druhý byl dobrý, ale silně tolerantní a prorodinná Helen s mírně nezáživnou zápletkou :-DDD mě trošku štvaly.
A těším se na další pokračování, kde bude život Ransoma a lékařky Gibsonové :-*****

ketvin
05.01.2018 5 z 5

Úžasný díl, pro mě nejlepší ze série (zatím...). Napojení na Čekanky je dokonalé, Sebastiana a Evie jsem zbožňovala :) Hlavní hrdinové jsou skvělí, Gabriel byl napsaný stejně zdařile jako Sebastian... příběh napínavý a i velice dojemný :) Prostě kniha měla vše, co jsem od Lisy čekala a ještě o dost víc...

vcielka
04.01.2018 5 z 5

Citala som slovensku verziu.
Kupene uz v predpredaji ale precitane az teraz pretoze bonbony si rada vychutnavam na konci niecoho horsieho. Setrila som si ju na chvile kedy mi bude zle z nejakej inej romance aby som si napravila mozog opat do spravnej hladiny.
Pandora super postava, neuveritelne som sa na nu tesila.
Hlavny hrdina taktiez super. Kleypasova ine postavy ani mat nemoze samozrejme. Tak sa mi pacilo ze ako jeho rodicia vystupuju hrdinovia z Kleypasovej inych romanov, ze mi to az srdce hrialo.
Skoda ze dvoreniu sa nevenovalo viac casu. Viac by sa mi pacilo, keby hlavny hrdina prichadzal Pandore na chut pomalsie a keby ona prechadzala cez jeho brnenie konvencie postupne.
Nepacili sa mi tie casove skoky, co tam autorka zapracovala. T.j. ano vezmem si ta....skok dva tyzdne a svadobna cesta. Svadobna noc....skok a po niekolkych dnoch.... atd atd.
A to ze pisem ze sa mi v tej knihe nieco nepacilo je co povedat, kedze Kleypasova je moja srdcovka.
Osobne by som ale viac casu venovala dvoreniu stylu chodim dokola... och boze naozaj chodi dokola a mate syfilis? Ach tie chvile som si strasne uzivala v tej knihe :))))
Inak napriek vsetkemu co bolo na tej knihe dobre a to bolo toho tisickrat viac nez u inych autorov, musim povedat ze patri dejovo menej rozvinutym, co Kleypasova napisala, preto som citatelsky nespokojna ze tak skoro skoncila. Totiz pribeh sa cita tak dobre, ze clovek ani nepostrehne, ze mu chyba dejova hlbka. Je to taka jednoducha poviedka na 300 stran. Ale jedna z najlepsich knih ktore som od tejto autorky citala :)