Ďábel na jaře

Ďábel na jaře https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360286/mid_dabel-na-jare-TjX-360286.png 4 429 89

Většina debutantek sní o tom, že si najde manžela. Lady Pandora Ravenelová má jiné plány. Ctižádostivá mladá kráska by mnohem raději zůstala doma a věnovala se podnikání se svou novou deskovou hrou, než aby se zúčastnila londýnské společenské sezóny. Jenže jednou v noci na plese společenské smetánky padne do pasti skandálu s hříšně hezkým cizincem. Cynický prostopášník… Poté, co se léta s lehkostí vyhýbal nástrahám manželství, se Gabriel, lord St. Vincent, konečně nechal nachytat – mladou rebelkou, která se k němu ani za mák nehodí. Po pravdě řečeno, nechce s ním nic mít. Jenže pro Gabriela je temperamentní Pandora naprosto neodolatelná. Udělá všechno, co je v jeho silách, aby ji získal, i když se z jejich manželství z rozumu vyklube smlouva s ďáblem. Nebezpečné spiknutí… Poté, co podlehne Gabrielovu obratnému a smyslnému přesvědčování, Pandora slíbí, že se stane jeho nevěstou. Zanedlouho však zjistí, že její podnikání ji shodou náhod zapletlo do nebezpečného spiknutí – a jen manžel ji může uchovat v bezpečí. Zatímco ji Gabriel ochraňuje před neznámými protivníky, zjišťují, že smlouva s ďáblem se může vlastně ukázat jako dar z nebes…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Devil in Spring , 2017

lusitta05
14.10.2019 4 z 5

Pandora bola skvelá, Gabriel krásavec, romantická oddychovka, ktorá ma pobavila.

Maruš.D
04.04.2019 5 z 5

Příběhu Pandory jsem se trochu bála. Že se budu nudit a budu muset přeskakovat stránky, ale opak byl pravdou. Kniha mne upoutala a bavila až do poslední stránky. Příběh pandory byl smutný a jsem ráda, že našla někoho jako je Gabriel. Ten byl nebe samo o sobě, naprostý gentleman, který ví, jak se vyjadřovat a co dělat. Velké plus má u mě autorka za prostudování tehdejší doby. Popis všeho jak to tehdy chodilo, úroveň lékařství.. bylo velmi zajímavé o tom číst. Za mě další krásná kniha :-)

Katka313
11.03.2019 5 z 5

Wau. Tak tahle kniha z téhle série mě zaujala nejvíc. Když jsem četla anotaci, přišlo mi že jméno lord St. Vincent už od někud znám a po pár stránkách mi došlo odkud. Tím se pro mě kniha stala ještě úžasnějši, neboť Evie a Sebastian jsou moji nejoblíbenější hrdinové ze série čekanek. Jen mi chvíli trvalo než jsem si je v hlavě přestala představovat jako mladé hrdiny, ale rodiče dospělého syna. A myslím, že se mi to stejně úplně ani nepovedlo :-D. Z Gabriela vychovali úžasného mladého muže, který je pro svou ženu ochotný udělat vše a snaha pomoct ji s jejím handicapem mě dostala. A když ji učil tančit úplně chápu reakci Pandory, reagovala bych naprosto stejně. Líbilo se mi jak Pandora bojovala za ženská práva, a jak psala LK v poznámce, díky za takové ženy.
Proste LK k tomu není co dodat. A i když nemám ráda historickou romanci se závanem moderny, tady mi to v téhle knížce kupodivu vůbec nevadilo.

cukrovka
21.02.2019 5 z 5

Opět skvělá romantická oddechovka. Sympatičtí hlavní hrdinové - Pandora plná neutuchající energie, nezávislosti a ztřeštěnosti a úžasný krásný a zodpovědný Gabriel. Zaujala mě snaha Pandory zachovat si nezávislost. Jsem ráda, že došlo k emancipačnímu hnutí a ženy si dokázaly prosadit právo na svůj život. Vědomí, že sňatkem přicházím o možnost něco vlastnit a jsem závislá na libovůli manžela je pro mě dost nepřijatelná.

avalonek
28.12.2018 5 z 5

To bylo úžasný a nejjůžasnější bylo že tam byly mé oblíbené postavy,Westclif,Sebastian a Evie..Zavzpomínat na jejich příběhy bylo skvělé a že provázely hlavní dvojici celým příběhem bylo dokonalé..A pořád doufám,že někoho potká i Cassandra a West..Naprostá dokonalost.

anishta
19.10.2018 5 z 5

To šlo rychle. Neumím vybrat která kniha z této série se mi zatím líbila nejvíc, protože každá byla jiná, jiné postavy, jiné charaktery, jiné situace. A to se mi na tom líbí, protože u tohoto žánru je problém, že většina knih je o tom samém. Každopádně příběh Pandory a Gabriela byl vtipný, mělo ti spád a prostě mělo to šmrnc. :D

Terez9119
09.10.2018 5 z 5

Tenhle díl byl takový zvláštní. Pandora byla docela střelená a chvílemi nesmyslně tvrdohlavá. Gabriel byl až příliš božský, ale s ohledem na jeho rodinu se mu to dá odpustit. Oni jsou totiž božští všichni. Motiv s milenkou se dal víc rozpracovat, stejně jako celé spiknutí. Jinak ale další super oddechovka.

rampapa
05.09.2018 5 z 5

Příběh o Pandoře byl úžasný. Moc jsem si zamilovala hlavní postavy. Příběh rychle utíkal. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

kanitsuj
04.09.2018 4 z 5

Jednoznačně nejlepší díl z dosavadní série! - Pýcha a předsudek "se šťávou":-), který se dá určitě číst i jako samostatný román bez znalosti předchozích návazností. Autorka, jak už má ve zvyku, ve zkratce seznamuje z předešlým dějem a činí tak velmi obezřetně, nenudí převyprávěním nepodstatných souvislostí. Vtipné situace jsou vyváženy vzrušujícími scénami, které jsou většinou spíše erotické než pornografické, jako tomu bylo v jiných dílech a ani nepůsobí tak průhledně a prvoplánově. Také se mi líbí, jak autorka do svých románů zahrnuje drobné zajímavosti z oblasti všedního života ve viktoriánské Anglii. Všichni hrdinové mi byli moc sympatičtí a zpříjemnili mi nejeden večer!:-) Kdybych tušila, jaký bude třetí díl, nezdržovala bych se předchozími, je to ztráta času. Teď jenom doufám, že autorčin styl zraje jako víno a další díl bude ještě o kapičku lepší!Moc se na něj těším!

Peetullka
21.08.2018 5 z 5

Nejlepší díl ze série, strašně moc jsem se nasmála. Velmi se těším na další díl :)

handulli
17.08.2018 5 z 5

5.díl s názvem Devil's Daughter vychází v USA 26.2.2019.
Je to příběh o Westovi a Phoube ( dcera Evie a St. Vincenta z Čekanek). Do komentářů to asi nepatří, ale mě tohle zjištění tak potěšilo, že jsem se musela podělit. :)

Etule
12.08.2018 5 z 5

*Dlouhý zasněný povzdech*
Tahle kniha mě tak strašně potěšila a zahřála u srdce. Ráda jsem se opět setkala s Evie a Sebastinem z mé milované série Čekanky, kteří jsou prostě stále stejně úžasní.
Pandora se mi moc zamlouvala svou povahou a hlavně tím, že nebyla úplně dokonalá a Gabriel... Ach, už zase vzdychám.
Zatím nejlepší kniha série, u které jsem se neuvěřitelně nasmála, a strašně se těším na další díl. Doufám, že autorka napíše i knihu s příběhem Cassandry. Nicméně příběh Ethana a Garett bude taky jistě velice zajímavý. Za mě prostě jedině plný počet bodů, což ale není u nejoblíbenější autorky překvapením. ;)

Jass
11.07.2018 4 z 5

Za mě zatím jedna z nejlepších knih v tomto žánru co jsem četla. Sice znovu musím podotknout, že ne všechno dává tak docela smysl, ale to k tomu asi patří. Jinak Pandora je zkrátka vtipná a sympatická (i když někdy tvrdohlavá až na pěst) a Gabriel... je zkrátka přesně takový, jakého byste v tomto žánru čekali, ale přesto... si zvládl uchovat nějakou osobnost. Četbu jsem si užila a těším se, až vyzkouším recept na konci.

erculka
18.06.2018 5 z 5

Moc sa mi páči.Mám všetky a prečítala som ich jedným dychom.

Nikita04
23.05.2018 3 z 5

Není tak zajímavá jako předchozí kniha serie, ale i tak je to dobrá oddychová četba

zinon
16.05.2018 5 z 5

Krásné oddechové počtení...moc mě bavil humor autorky. Ráda čtu knížky s úsměvem na rtech...do toho přijde dojetí....a na konci spokojenost a lítost, že už je konec příběhu.

Barbara182
29.04.2018 5 z 5

Ani třetí pokračování série Ravenelových mě nezklamalo, bylo to skvělé čtení, zábavné a romantické, přesně, jak člověk od oddechových knížek čeká :-) Nejvíc se mi líbila scéna s valčíkem - to byla romantika těžkého kalibru :-) A seznamování Pandory s Gabrielem na venkovském sídle jeho rodiny zas bylo tak prodchnuté pohodou, že se mi vybavily prázdniny :-) Moc se mi líbilo i propojení s další sérií prostřednictvím Gabrielových rodičů - úplně jsem dostala chuť přečíst si znovu i tyhle starší romány :-) Jen zhruba druhá polovina knihy s peripetiemi ohledně vydání Pandořiny deskové hry mi přišla téměř jako jiný příběh, samostatná kniha, ale vzhledem k tomu, že onen rázný přechod připomínal rychlé uvažování a změny témat hovoru hlavní hrdinky, vzala jsem ho na milost :-) Celkově naprostá spokojenost, už se těším na další díl :-)

Litocha
21.04.2018 4 z 5

Četla jsem po prvním díle a tenhle se mi jeví povedenější. Zatímco v Chladnokrevném ničemovi mi dvojčata moc sympatická nebyla, tady si mě Pandora získala, autorce se podařilo jí vtisknout specifické rysy a působila na mě jako živá. Jen to lpění na svobodném stavu nějak skřípalo: všichni mužští dodavatelé by se jistě mohli přetrhnout, aby s respektem jednali se svobodnou ženou, to určitě. Ve výsledku Pandora Gabriela pěkně převálcovala (však by si zasloužil svatozář). Zase to ale byla příjemná změna proti všem panovačným macho typům.
Moc se mi líbila soudržnost a vztahy mezi členy Gabrielovy rodiny. Mám ráda provázanost mezi postavami z různých knih (a sérií) a Evii jsem vždycky měla v oblibě, takže jsem si scény s ní a jejím manželem vyloženě užívala.
Celkově je to svěží, příjemná romance se svébytnou hrdinkou a dokonalým hrdinou, chvílemi vtipná, chvílemi napínavá, takže jsem spokojená.

rosalindaaa
13.04.2018 5 z 5

Super počtenícko , jen by mě zajímalo zda bude další díl?

keiko33
26.03.2018 4 z 5

Tato cast bola najlepsia zo serie, no ako celok ma seria dost sklamala. Cakala som viac vzhladom na hodnotenie. Citala som uz vela historickych romanci a toto bol priemer. Chybala tomu stava a vtip. Ale musim uznat, obalky knih su krasne.