Pytel kostí

Pytel kostí https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/1137/mid_pytel-kosti-HsB-1137.jpg 4 1516 201

Ústřední postavou tohoto románu je spisovatel Mike Noonan. Ztratil tragicky ženu a s ní i nenarozené dítě. O to urputněji se ujme mladé ženy Mattie, která ovdověla a jejíž movitý tchán jí chce připravit o dcerku. Po celou tu dobu je trýzněn nočními můrami a jeho dům se mění v čím dál tím záludnější past. Je na vině Noonanova žena, která mu zatajila, že čeká dítě, či někdo, kdo bydlel v domě kdysi dávno? Odpověď je skryta v umně provázaném ději, jenž spojuje horor s love story a nalézá přirozené řešení v propojeném osudu děvčátek, jejichž jména začínala, či měla začínat písmenem "K".... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Beta-Dobrovský , Ševčík (Plzeň)

Bag of Bones , 1998

Skjaninka
08.06.2013 3 z 5

Nekonečne dlhé čítanie, a to nie pre vysoký počet stránok, ale pre nie zrovna chytľavý obsah, čo nie je pre Kinga zvykom.
Občas som mala pocit, ako keby tú knihu napísal niekto iný. V porovnaní s ostatnými prečítanými knihami, si dovoľujem tvrdiť, že Pytel kostí je jedna z tých najslabších, nie príliš zaujímavých a na moje prekvapenie aj z nudných kníh.
Nechcem aby to vyznelo, ako zlé hodnotenie, ale porovnávam len s ostatným Kingovym dielom, nie s knihami všeobecne. Určite si nájde svojich čitateľov, ktorí z nej budú nadšení, ale ja sa k nim nepridám.
V najbližšej dobe budem musieť napraviť svoju "chuť" na Kinga a tak už teraz rozmýšľam, ktorá kniha bude tou vhodnou voľbou.

seredomi
01.05.2013 3 z 5

začátek malinko zdlouhavej, ale přesto ne nudnej. prostředek knihy úžasné a závěr malinko chaos a zklamání, ale stejně celkově moc dobrá kniha!

tulakJack
01.05.2013 1 z 5

První a nejspíš i poslední kniha co jsem od tohoto autora četl.

zahadum
16.03.2013 3 z 5

Je o mne známe,že som fanúšik S.Kinga, som a veľký....nie ale slepý....už druhá kniha ktorú som mal problém dočítať...prvá bola Cell ( Puls, Mobil ) Vrece kostí je jedna veľká rozťahaná nuda...detaily inokedy tak bravúrne a stručné sú tu nekonečne rozpitvané .... príbeh nebol zlý a bol aj pomerne originálny ale viem si predstaviť,že ak by mala kniha cca 280 - 300 strán tak by to bolo čítanie na " jeden záťah "

Kortexo
06.03.2013 5 z 5

Kingova verze Twin Peaks.Originální a napínavé.Film Bag of Bones z 2011, to jenom dokazuje?

AdaVinculin
26.12.2012 4 z 5

Má první kniha od Kinga. Moc mě neuchvátila, ze začátku moc zdlouhavé a ani moc strašidelné mi to nepřišlo...asi holt nejsem na duchařské příběhy. Ale jinak se to čte velmi dobře a určitě bude následovat další kniha od Kinga.

MM_Master
28.09.2012 5 z 5

"V noci sa mi snívalo, že som bola opäť v Manderley... Keď som stála nehybne a ticho na terase, bola by som prisahala, že dom nie je prázdny, že žije a dýcha ako kedysi." /Daphne du Maurier: Rebeka/

veronique.ka
25.09.2012 4 z 5

Začátek je nudnější, ale potom se mi kniha četla dobře. Patří mezi lepší Kingovky, určitě si ji přečtu znovu.

icecko
24.09.2012 5 z 5

Autorovi se zde povedlo skloubit téměř nemožné-horor,romantiku a jistou dávku humoru.Super pane Kingu.

eraserhead
19.09.2012 5 z 5

Čtvrtá nejlepší kniha Stephena Kinga, co jsem četl a jeho jediná, která mě rozbrečela.

kilometr
31.08.2012 4 z 5

Výborná kniha,ve které se mi více líbily "lekací" části(hlavně pasáž ze sklepa).buch- buch,buch.90%.

Lucretat
04.07.2012 3 z 5

Je to už dlouho, co jsem tohle četl (po velmi silném doporučení stran mé kamarádky). Bohužel, u mě nadšení kniha nevyvolala. Do budoucna jí možná dám druhou šanci.

evickakyticka
05.04.2012 5 z 5

Zprvu jsem si myslela, že spojení romantiky a hororu mě nemůže bavit. Ale může, a to se nestačím divit, jak dlouho ještě na Smějící se Sáru musím myslet. PARÁDNÍ!

Lenka Žofka
06.02.2012 4 z 5

Propadávám kouzlu Kingovek víc a víc. Nebude to nejspíš z těch jeho nejlepších kousků, ale tak jako tak se to prostě dobře čte. Opět Vás nenápadně, ale o to mocněji vtáhne do děje a dokáže překvapovat - to je to chci na stránkách číst....takže už se těším na další.

Horry
26.12.2011 4 z 5

Velmi čtivá kniha s překvapivým koncem....King opět nezklamal!

Kostěj
05.09.2011 5 z 5

Jsou i mnohem lepší Kingovky, ale tahle byla v podstatě jediná, u který jsem se doopravdy bál :)

joslin
26.06.2011 5 z 5

Konec mě rozstřelil...

Nightcrawler
05.04.2011 4 z 5

Zprvu se mi nechtělo věřit, že bych se mohl u knihy bát, ale tady se mi to stalo. Nejednou mě autor překvapil, ať už příjemně, nebo nepříjemně. Každopádně jsem to četl se zatajeným dechem a příběh prožíval s Michaelem Noonanem.

Leo
30.11.-0001

Tohle byla moje první "Kingovka" a má na svědomí, že se King stal mím nejoblíbenějším autorem.

Alix
30.11.-0001 3 z 5

Mám ráda Kinga, ale do této knihy jsem se nějak nemohla vžít. Některé pasáže jsou dobré, ale celkově jsem byla trošku zklamaná.