Skryté karty

Skryté karty https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418378/bmid_skryte-karty-u4S-418378.jpg 5 1358 379

Na elitní soukromé škole Heathcrest dojde k tragickému úmrtí třináctileté žákyně. Zdánlivě jasný případ sebevraždy inspektorku Kim Stoneovou těžce zasáhne, protože nestačila na místo dorazit včas a dívku zachránit. Snad právě proto se nechce s verdiktem smířit – a když se ukáže, že za smrtí malé Sadie Wintersové je cosi daleko temnějšího, začíná rozplétat předivo vztahů, jejichž nitky v skrytu vedou nejen do vyšších kruhů, ale i hloub do minulosti. Škola je však připravena svou pověst chránit a svá tajemství uchovat i za cenu dalšího zla, bez ohledu na to, koho ohrozí – včetně inspektorčiných nejbližších…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

Dying Truth , 2018

muchomurka
28.02.2020 4 z 5

Jedna z nejlepších knih této série. Byla jsem tak napnutá, že jsem obětovala spánek a četla a četla, abych konečně věděla, jak to dopadne. A ten konec mi vyrazil dech. Těším se a zároveň se bojím dalšího dílu. Jsem zvědavá, jak to autorka bude mít dál.

Anette99
28.02.2020 5 z 5

Na tuhle knížku jsem se fakt těšila. A přečteno za noc. Podle mě asi nejlepší díl série. Možná to bylo i proto, že tentokrát se to odehrávalo spíš v bohatém prostředí, líbily se mi ty tajné spolky a tedy hodně mě zaskočil ten konec.

vivula
28.02.2020 5 z 5

U minulého dílu jsem měla pocit, že autorce dochází dech. Co taky pořád vymýšlet aby to bylo originální, zajímavé, mělo to zápletku a ne úplně blbej konec... Teď mám ale pocit, že mi jen dávala prostor se obrnit a připravit se na to co mělo přijít v podobě Skrytých karet. I kdyz na tohle jsem stejně připravená nebyla...

Bajunek
28.02.2020

Já se přiznám, konec jsem obrecela....

Miluna40
27.02.2020 4 z 5

Moc pekne,vrele doporucuji. Nakonec i proto,ze ne vse dopadne ruzove. Tim to budi dojem opravdovosti.

dalia1769
26.02.2020 5 z 5

Výborný díl, i když konec mne velmi překvapil, nečekala jsem to... Četlo se ale jedním dechem a těším se, až vyjde další díl série.

JitkaHambi
25.02.2020 4 z 5

Super kniha, jako vždy..... až na ten smutný konec, ach jo :-(((( Vůbec jsem nečekala že to takhle skončí.

lenka666
23.02.2020 5 z 5

Tak to bylo super. Jen ten závěr mi byl líto.

Lotka
23.02.2020 4 z 5

Teda Angela Marsons se asi zbláznila! Tohle mi neměla dělat... Přesně taková má být detektivka...čtení do noci a říct si, že už jen jednu kapitolu, no tak ještě jednu a je skoro ráno. A k tomu ten konec. Jak to byla skvělá detektivka, stejně tak byla i smutná. Angelo Angelo!!!

pepa4081
23.02.2020 5 z 5

A je tu téma, u kterého vždycky skřípu zuby. Hýčkané dětičky z privilegovaných rodin, kterým je od mala vštěpováno, že jsou něco víc. Navíc tajné spolky, jejichž členové si myslí, že se jim nemůže nic stát. Naprosto perfektní detektivka. Celá série (pokud je to ještě možné) je čím dál tím lepší. Jen konec jsem taky obrečel. Vřele doporučuji.
Nanejvýš uspokojivé.

martinka07
20.02.2020 5 z 5

Znáte to, jak pokračování dobrého filmu nebo dobré knihy většinou nemá valný úspěch? U série s Kim to rozhodně neplatí! Tenhle díl je dle mého názoru zatím nejlepší z celé série.

PetK
20.02.2020 5 z 5

Angelo, Angelo, co mně to děláš...
Až na jedno "ach jo" (nebudu spoilerovat) jsem si to zase prostě a jednoduše užila. Ano, Kim se mi celkově plete s několika dalšími aktuálně oblíbenými ženskými vyšetřovatelkami (viz Bryndza), ale i když od přečtení posledního dílu o Kim a jejím týmu uběhl už nějaký čas, zase jsem do toho velmi rychle vplula, stačilo pár drobných náznaků.
Nevím, jak to Marsons dělá, vždyť je to vlastně "obyčejná" detektivka, ale čte se to prostě samo. Příběh je přímočarý a jednoduchý, čímž nemyslím blbý. Prostě má začátek, prostředek a konec bez nějakých jinotajů. Napětí tak akorát, oceňuji humor především ve slovních přestřelkách s Bryantem.

Pavcitko
18.02.2020 5 z 5

Waau, pro mě dokonalá, napnutá a skvěle vyřešená kniha. Za mě snad nejlepší z celé série. Bez zbytečných okolků, svižné kapitoly, spád, nechybí nic. Kdo ještě váhá zda číst, stačí několik prvních stránek a už dočtete.

misaC
17.02.2020 5 z 5

Opět skvělé! Překvapivý/í pachatel/pachatelé.
Vždycky mě udivovaly ( v negativním slova smyslu ) studentské skupiny, které fungují na základě jakýchsi přijímacích a trestajících rituálů.

Mesicnililie
15.02.2020 5 z 5

Další skvělá detektivka. Tahle serie o Kim se čte skoro sama. Je to napínavé až do konce. Nechybí tu ani humor a sarkasmus.

nikiss76
15.02.2020 5 z 5

Naprosto zbožňuju Kim a její tým. Líbí se mi, že každá kniha nás nutí se hlouběji zamyslet. Potřeba každého člověka někam patřit, to je věc, která se dotýká každého z nás. Tlak vyvíjen především na děti, aby mezi sebou soupeřily a dosahovaly nejlepších výsledků může mít devastující účinky a hranice mezi tím, co je ještě stále zdravá soutěživost je velmi tenká. Pocity méněcennosti, chybějící pocit uznání, touha mít přátelé a nebýt sám mohou donutit člověka jednat nesprávně. Opět brilantně napsáno a vymyšleno, ovšem musím říct, že několik závěrečných stran mi zlomilo srdce.

Petra88991
15.02.2020 5 z 5

Skvělá krimi,moje první knížka od autorky a troufnu si říct, že to bylo snad i lepší než Bryndza.

maxx
13.02.2020 5 z 5

Opět úžasný příběh plný zvratů spisovatelka je jedn až nejlepších

Trustty
11.02.2020 5 z 5

Angela zkrátka asi už nikdy nezklame. Její příběhy s Kim mám moc ráda. Jen jsem netušila, že si u nějakého dílu i pobrečím....
Další skvělá detektivka, děkuji a doporučuji všem Stoneakům :)))))

iLuciferie
11.02.2020 4 z 5

Začátek mi přišel nějaký nezvykle pomalejší, ale jinak autorka pokračuje ve velmi dobré sérii na jedničku.
P.S. nečtěte zdejší komentáře před dočtením - je tu spousta neoznačených spoilerů :(